KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elvira28, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes, lágy bőrérzetet nyújt, míg a NIVEA különleges illata elvarázsolja az érzékeket. Élvezd az ápolás új dimenzióját és a selymesen puha, hidratált bőr élményét tusolás után! Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt

FrauNika

2017. november 28.

Sűrű a habja, nem szárítja a bőrömet! De az illata nem igazán jött be. De nagyon akciósan vettem.

FrauNika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

szilvia.bano

2017. november 18.

A világoskék változatát nagyon szeretem, és nekem a műfaj bejön, gazdag, selymes habja van ezeknek a tusolóhaboknak, az új rózsaszín is kellemes, de ennek egyáltalán nem tetszett az illata.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Mokuska1981

2017. november 5.

Igazi retro Nivea illat, tusolás közben mindíg elfog egy kis nosztalgia. A sűrű hab kellemesen bevonja a bőröm zuhanyzás közben. Az illata lehetne tartósabb (emiatt a 4 csillag). Ami miatt szeretem az a kiszerelése. Többször jártam úgy hogy a sima tusfürdőtől úszott a táskám tartalma, ennél ettől nem kell tartanom. Úgyhogy a táskám szerves része lett elkísér mindenhová. Mennyiségi szempontból nézve több alkalmat bír -úgy hogy nem spórolok vele amikor használom - :D éppen várom hogy kifogyjon mert két másik testvére is ott csücsül a polcomon arra várva hogy kipróbáljam őket.

Mokuska1981
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Messy2214

2017. november 1.

Szeretem nagyon. Az illata a szokásos nivea amit én nagyon szeretek. Szerintem ápolja a bőrt. A habbal nagyon kellemes a zuhanyzás. A kedven tusfürdőim közé tartozik.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

bednem

2017. október 14.

Kicsit szárít. A zuhanyzót nagyon csúszossá teszi. Semmi extra illatot nem éreztem. A végén kifogy a hajtógáz és érzem mennyi anyag marad még benne és megy veszendőbe.
Hogy valami jót is írjak kemény hab, nagyon szép csomagolás, elfogadható ár.

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Hogy valami jót is írjak kemény hab, nagyon szép csomagolás, elfogadható ár.

skin

2017. október 12.

Kuponnal vásároltam így teljesen megérte az árát .Nagyon kemény habja van a Balea-hoz képest,de annyira nem is krémes azonban sokkal tartósabb az illata. Talán kicsit szárít is ,de kellemes vele a fürdés. Nálam csak szappan vagy hab jöhet szóba. Teljes áron nem tudom,hogy újra megveszem-e.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 12.

Timcsoki

2017. augusztus 21.

Én is a törcsis akció kereteiben tettem rá szert! Hát öööö.... ez számomra valami óborzalom! Szeretem a Nivea tusfürdőit, de ez a hab semmilyen módon nem sikerült nekik! Az illata egész kellemes, de mindez addig tart, míg le nem mosom magamról a habot! Szárít, viszont nem tisztít!!! Soha többet ilyen Nivea habot!!!

Timcsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

zsofia960217

2017. július 23.

Akkor vásároltam meg több társával is, mikor törölköző járt hozzá ajándékba. Nagyon tetszik tipikus Nivea érzetet ad, finom az illata, krémes az állaga, és még a bőrömet is puhává teszi. Biztosan újra fogom venni.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

monika.t

2017. július 16.

Szerintem classic nivea illat. Dús gazdag habja van, ami nem folyik szét ha kifújjuk a flakonból Szépen terül és jól el lehet oszlatni. Nem kell túl sok belőle egy tusoláshoz szóval ha így nézem még az ára is elfogadható. Nagy melegben különösen jó használni mert tiszta, ápolt és friss érzetet ad. Talán kicsit szárít.

monika.t
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 16.

dotdorothea

2017. július 2.

Kellemes az állaga és az illata is. Valóban hidratált érzést nyújt, ami kifejezetten jól jön a kiszáradásra hajlamos bőrömnek. Nem irritálta az atópiára hajlamos bőröm.

dotdorothea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.