KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elvira28, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes, lágy bőrérzetet nyújt, míg a NIVEA különleges illata elvarázsolja az érzékeket. Élvezd az ápolás új dimenzióját és a selymesen puha, hidratált bőr élményét tusolás után! Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt

Nivea Tusfürdő Habok
Ár: 1600 Ft/csomag , Eladó: Argold
Állapot: Ld a leírásban , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes

Vajdus23

2018. január 30.

Csak pozitívumot tudok róla mondani. Fantasztikus az illata, hidratál, remekül habzik. Egy élmény vele a fürdés. :)

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

riaraven

2018. január 18.

A klasszikus Nivea illat miatt adtam neki 4 csillagot. Nekem ez valahogy nem jött be egyébként...
Nem tudok róla rosszat írni, de különösebben jót sem. Akkor használom, ha éppen ez akad a kezembe a polcról... Az árát én személy szerint soknak tartom, így örülök, hogy 50%-os kuponnal vettem a Dm-ben. Teljes áron tuti nem vettem volna meg.

riaraven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

babyface

2018. január 13.

próbáltam már többféle tusfürdő habot, de a niveasok a legjobbak. :) én szeretem, hogy kemény a habjuk és egy nagyobb pumpálásnyit is jól el lehet oszlatni a testen. reggeli gyors zuhikhoz, vagy csak ha már este nincs kedved flancolni a testápolással tökéletesek! :) nekem ez és a világoskék verzió is nagy kedvenc, ezt azért szeretem, mert jobban hozza a klasszik nivea illatot. :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Morci

2018. január 12.

Több verzióban kipróbáltam, de nem jött be egyik sem. Az illata mindegyiknek fincsi, a habja viszont túl kemény, és egyszerre túl sok jön ki a flakonból, így nem túl gazdaságos. Nem szárítja a bőrt, meg jópofa, de valahogy nem érzem magam tisztának tőle.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

FrauNika

2017. november 28.

Sűrű a habja, nem szárítja a bőrömet! De az illata nem igazán jött be. De nagyon akciósan vettem.

FrauNika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

szilvia.bano

2017. november 18.

A világoskék változatát nagyon szeretem, és nekem a műfaj bejön, gazdag, selymes habja van ezeknek a tusolóhaboknak, az új rózsaszín is kellemes, de ennek egyáltalán nem tetszett az illata.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Mokuska1981

2017. november 5.

Igazi retro Nivea illat, tusolás közben mindíg elfog egy kis nosztalgia. A sűrű hab kellemesen bevonja a bőröm zuhanyzás közben. Az illata lehetne tartósabb (emiatt a 4 csillag). Ami miatt szeretem az a kiszerelése. Többször jártam úgy hogy a sima tusfürdőtől úszott a táskám tartalma, ennél ettől nem kell tartanom. Úgyhogy a táskám szerves része lett elkísér mindenhová. Mennyiségi szempontból nézve több alkalmat bír -úgy hogy nem spórolok vele amikor használom - :D éppen várom hogy kifogyjon mert két másik testvére is ott csücsül a polcomon arra várva hogy kipróbáljam őket.

Mokuska1981
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Messy2214

2017. november 1.

Szeretem nagyon. Az illata a szokásos nivea amit én nagyon szeretek. Szerintem ápolja a bőrt. A habbal nagyon kellemes a zuhanyzás. A kedven tusfürdőim közé tartozik.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

bednem

2017. október 14.

Kicsit szárít. A zuhanyzót nagyon csúszossá teszi. Semmi extra illatot nem éreztem. A végén kifogy a hajtógáz és érzem mennyi anyag marad még benne és megy veszendőbe.
Hogy valami jót is írjak kemény hab, nagyon szép csomagolás, elfogadható ár.

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Hogy valami jót is írjak kemény hab, nagyon szép csomagolás, elfogadható ár.

skin

2017. október 12.

Kuponnal vásároltam így teljesen megérte az árát .Nagyon kemény habja van a Balea-hoz képest,de annyira nem is krémes azonban sokkal tartósabb az illata. Talán kicsit szárít is ,de kellemes vele a fürdés. Nálam csak szappan vagy hab jöhet szóba. Teljes áron nem tudom,hogy újra megveszem-e.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 12.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.