KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elvira28, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes, lágy bőrérzetet nyújt, míg a NIVEA különleges illata elvarázsolja az érzékeket. Élvezd az ápolás új dimenzióját és a selymesen puha, hidratált bőr élményét tusolás után! Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt

Krémmánia Kedvencek a -től
szilvia.bano

2017. június 18.

Én ennek a világoskék változatát nagyon szeretem, és az új rózsaszín is kellemes, de ennek egyáltalán nem tetszett az illata.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

vikee06

2017. június 8.

Próbáltam megszokni hogy habbal zuhanyozzak,de nem jött össze..
Viszont,borotválkozási habnak,illetve zuhany közben az arcomról a sminket majdnem teljesen lehozta :)
Nálam erre jó.

vikee06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Próbáltam megszokni hogy habbal zuhanyozzak,de nem jött össze..
Nálam erre jó.

mirjamkata

2017. május 30.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem, jelenlegi kedvenc. Bár az ára elég borsos, magamnak nem vettem volna meg, de így próba után simán újra veszem. Főleg nyáron lesz praktikus, amikor egy sima tusfürdő szárít, de a testápoló már sok

mirjamkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Sammi1986

2017. május 25.

Én szeretem,bár valóban nem túl kiadós.Finom az illata,nem irritálja a bőröm.Ha legközelebb lesz akcióban biztos venni fogok.És nem utolsó sorban finom az illlata.

Sammi1986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Flami

2017. május 20.

Újsághoz csomagolt kis mintám van nekem is.
Az összes újságcsomag ki volt bontogatva, egy kivételével, amit elhoztam. Úgy látszik, sokan szerették volna kipróbálni....
A hab állag szuper, újdonság számomra a folyékony tusfürdők, szappanok után! :)
Viszont ez a termék számomra közepes, mert illatában elmarad a Balea-s habok mögött és majdnem kétszer annyiba kerül.

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 20.

Újsághoz csomagolt kis mintám van nekem is.
A hab állag szuper, újdonság számomra a folyékony tusfürdők, szappanok után! :)

mikkamakka75

2017. május 19.

Nem hidratàlàsra vettem, hanem hogy habbal tusoljak. Arra teljesen jò. Tetszik az illata, az àllaga. Nem tùl kiadòs, nekem cca. 2 hèt alatt kifogyott, igaz nem spòroltam vele, de ehhez kicsit dràga. Viszont jò.

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Bubucim

2017. május 14.

Újsághoz kaptam egy mini változatot. Hát.... Csak a kezemen próbáltam, de nem érzek tisztító hatást, és az illata is borzalmas. Szerintem köze nincs a tipikus Niveás illathoz.

Bubucim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 13.

Rendkívül száraz bőröm van, főleg a mellkasom, oldalam és a combjaim a kritikus területek. Ennek hatására vettem meg ezta a terméket. Jól hidratál, bár egy kis testápoló is elfér mellé, főleg az én bőrömre.
Viszonylag sokáig elég. Az illata pedig maga a mennyország, klasszikus Nivea illat.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 13.

PaNel95

2017. április 9.

Karácsonyra kaptam anyukámtól, de csak most jutottam el oda, hogy kipróbáljam. Nagyon megszerettem már elsőre is! Az állagával gyorsan kibékültem. Olyan hangja van, amikor a habot kinyomom a flakonból, mint a borotvahabnak, de a hab viszont nagyon finom puha. Szerintem nincsen erős illata sem, hiszen magamra kenéskor is alig érződik, ami tetszik benne, hiszen annyira nem kedvelem az erős illatokat.
Én úgy szoktam használni, hogy bekenem vele az egész testem, és icipicit rajtahagyom, majd ezután öblítem le.
A bőröm puha és jó illatú lesz. Télen lehet nem lenne elég ez a hidratáló hatás, de eddig úgy érzem ilyen melegebb időkben elegendőnek tűnik.
Az illata nagyon picit érződik fürdés után is, ami nagyon jó, hiszen párom meg is dicsérte, hogy milyen kis pihepuha jó illatú a bőröm tőle. :3
Talán az a negatívuma, hogy nem mindig tudom belőni, hogy pontosan mennyi habot nyomjak ki a flakonból. A hab nagyon gyorsan eloszlatható, viszont egész testre 2-3 kinyomásnyira szükségem van, hogy elegendő jusson mindenhova, így hamarabb elfogy egy ilyen flakonnal, mint egy hagyományos tubus tusfürdő, pedig nem nyomok ki sokat belőle.
De bőven elég, ha csak nagyon vékonyan visszük fel a testre. Legalábbis én érzem a hidratáló hatását úgy is.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

vl

2017. március 8.

Magamtól biztos nem vettem volna meg, DM-boxban volt még vmikor ősszel. Azóta kinn csücsül a fürdőben és várja hogy elfogyjon, ami nem most lesz és nem azért, mert annyira sok lenne benne, hanem mert egyszerűen ez az a termék amit nem tudok hova tenni, hogy ennek így mi értelme van... Mintha borotvahabbal kenegetném magam....

vl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.