KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elvira28, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes, lágy bőrérzetet nyújt, míg a NIVEA különleges illata elvarázsolja az érzékeket. Élvezd az ápolás új dimenzióját és a selymesen puha, hidratált bőr élményét tusolás után! Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsofia960217

2017. július 23.

Akkor vásároltam meg több társával is, mikor törölköző járt hozzá ajándékba. Nagyon tetszik tipikus Nivea érzetet ad, finom az illata, krémes az állaga, és még a bőrömet is puhává teszi. Biztosan újra fogom venni.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

monika.t

2017. július 16.

Szerintem classic nivea illat. Dús gazdag habja van, ami nem folyik szét ha kifújjuk a flakonból Szépen terül és jól el lehet oszlatni. Nem kell túl sok belőle egy tusoláshoz szóval ha így nézem még az ára is elfogadható. Nagy melegben különösen jó használni mert tiszta, ápolt és friss érzetet ad. Talán kicsit szárít.

monika.t
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 16.

dotdorothea

2017. július 2.

Kellemes az állaga és az illata is. Valóban hidratált érzést nyújt, ami kifejezetten jól jön a kiszáradásra hajlamos bőrömnek. Nem irritálta az atópiára hajlamos bőröm.

dotdorothea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

CzFru

2017. június 26.

Nagyon jó tusfürdő. Könnyű eloszlatni ezt az állagot, és mivel nagyon kevés elég, így gazdaságosnak is mondanám. A tisztításával nem vagyok megelégedve...amikor az oviból a kinti játék miatt extra homokkal borítva jöttem haza kétszer fürödtem meg vele mire minden kis homokszemcse eltűnt. Néha előtte is az volt az érzésem, hogy csak kenegetem, de ez megdöbbentő volt.

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

szilvia.bano

2017. június 18.

Én ennek a világoskék változatát nagyon szeretem, és az új rózsaszín is kellemes, de ennek egyáltalán nem tetszett az illata.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

vikee06

2017. június 8.

Próbáltam megszokni hogy habbal zuhanyozzak,de nem jött össze..
Viszont,borotválkozási habnak,illetve zuhany közben az arcomról a sminket majdnem teljesen lehozta :)
Nálam erre jó.

vikee06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Próbáltam megszokni hogy habbal zuhanyozzak,de nem jött össze..
Nálam erre jó.

mirjamkata

2017. május 30.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem, jelenlegi kedvenc. Bár az ára elég borsos, magamnak nem vettem volna meg, de így próba után simán újra veszem. Főleg nyáron lesz praktikus, amikor egy sima tusfürdő szárít, de a testápoló már sok

mirjamkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Sammi1986

2017. május 25.

Én szeretem,bár valóban nem túl kiadós.Finom az illata,nem irritálja a bőröm.Ha legközelebb lesz akcióban biztos venni fogok.És nem utolsó sorban finom az illlata.

Sammi1986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Flami

2017. május 20.

Újsághoz csomagolt kis mintám van nekem is.
Az összes újságcsomag ki volt bontogatva, egy kivételével, amit elhoztam. Úgy látszik, sokan szerették volna kipróbálni....
A hab állag szuper, újdonság számomra a folyékony tusfürdők, szappanok után! :)
Viszont ez a termék számomra közepes, mert illatában elmarad a Balea-s habok mögött és majdnem kétszer annyiba kerül.

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 20.

Újsághoz csomagolt kis mintám van nekem is.
A hab állag szuper, újdonság számomra a folyékony tusfürdők, szappanok után! :)

mikkamakka75

2017. május 19.

Nem hidratàlàsra vettem, hanem hogy habbal tusoljak. Arra teljesen jò. Tetszik az illata, az àllaga. Nem tùl kiadòs, nekem cca. 2 hèt alatt kifogyott, igaz nem spòroltam vele, de ehhez kicsit dràga. Viszont jò.

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.