KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 13.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő hab málna és rebarbara illattal, mely egyedülálló élményt biztosít, gyümölcsös illatával kényezteti az érzékeket és selymesen ragyogó bőrt varázsol.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szivecske

2017. június 27.

Nekem ez csalódás a halványkékhez képest, azt próbáltam tavaly nyáron és az valami isteni volt plusz van még egy utánpótlásom is belőle... de ennek az illata is elég semmilyen szirupos nem is málnás, nem is tartós, és plöttyedt a habja... újra biztos nem veszem, kiváncsi leszek a sárga tesójára.

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

szeliger

2017. június 20.

A világoskéket próbáltam még tavaly, ahhoz hasonló kemény habot vártam. Valamiért azonban ennek a habja puhábbnak tűnik vagy csak az emlékezetemben volt keményebb a másik, mindegy is, több és keményebb habra számítottam. Én úgy szeretem, ahogy azt a tavalyi reklám mutatta, amikor szinte vágni lehet, olyan sok hab van a bőrön, ehhez elég sokat kell egyszerre kinyomni. Hiába nyomok ki azonban sokat, valahogy a hab nem ül, eltűnik a kezem alól. Az illata nem friss málna, inkább málnaturmixra hasonlít, kellemes, szolid illat.
Csalódtam, többet vártam, nem veszem újra.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.

Csalódtam, többet vártam, nem veszem újra.

Zsazsmazs

2017. június 20.

Megvettem! Beleszerettem! Eddig a vilagoskéket használtam, az tökéletes! Viszont mivel ez málnás nem volt kérdés, hogy haza jön velem. Amikor kinyomom málna, aztán rebarbara aztán málnás rebarbara...hihetetlen. Biztos, hogy sokat veszek még belőle. Abszolút 5*.

Zsazsmazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

szilvia.bano

2017. június 20.

A világoskéket használtam eddig, most felváltva ezzel. Sokkal gazdagabb habjuk van, mint egy sima tusfürdőnek. Ennek is kellemes az illata, könnyed, tartós, megmarad a bőrön. Talán a világoskék a legjobb, de ezt is eléggé megszerettem.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Banszky

2017. június 18.

Kicsit csalódtam benne. Imádom a Nivea termékeit,szinte csak tőlük használok mindent arcápolás,testápolás,kéz...tényleg mindent. De ez a tusolóhab nem igazán jött be. Az olcsóbb Balea-kat vettem eddig,főleg borotválkozáskor használom mert nekem olyanok ezek a könnyű kis habok,mint a borotvahab csak jobb az illatuk. De ennek nem. Simán csak málna,abból is a "lazább" semmilyen,mű illatú;semmi rebarbara. A tetejét sokkal nehezebb lenyomni (főleg már vizes kézzel) mint a Balea-nak és keményebb,számomra rosszabb állagú hab is jön ki belőle. Mivel drágább és nekem pocsékabb ez a termék így visszatérek a nagyobb választékú Baleahoz.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

2017. június 15.

Mostanában szinte csak tusolóhabot használok tusolához, valahogy rájuk kaptam. A Niveától a sötét- és a világoskék flakonos változatot nagyon szeretem, így nem volt kérdés, hogy ezt az új illatot is kipróbálom. Tulajdonságaiban ugyanazt hozza mint másik két Nivea, pihe-puha de tömör, nem szétfolyós habja van, nagyon kis mennyiség elég belőle, jól el lehet oszlatni. Szárítást, irritálást nem tapasztaltam. Az illatából kiérzem a málnát is és a rebarbarát is, az én ízlésemnek utóbbi lehetne kicsit hangsúlyosabb, de összességében finom illatot ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.