KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 13.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő hab málna és rebarbara illattal, mely egyedülálló élményt biztosít, gyümölcsös illatával kényezteti az érzékeket és selymesen ragyogó bőrt varázsol.

Krémmánia Kedvencek a -től
szeliger

2017. június 20.

A világoskéket próbáltam még tavaly, ahhoz hasonló kemény habot vártam. Valamiért azonban ennek a habja puhábbnak tűnik vagy csak az emlékezetemben volt keményebb a másik, mindegy is, több és keményebb habra számítottam. Én úgy szeretem, ahogy azt a tavalyi reklám mutatta, amikor szinte vágni lehet, olyan sok hab van a bőrön, ehhez elég sokat kell egyszerre kinyomni. Hiába nyomok ki azonban sokat, valahogy a hab nem ül, eltűnik a kezem alól. Az illata nem friss málna, inkább málnaturmixra hasonlít, kellemes, szolid illat.
Csalódtam, többet vártam, nem veszem újra.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.

Csalódtam, többet vártam, nem veszem újra.

Zsazsmazs

2017. június 20.

Megvettem! Beleszerettem! Eddig a vilagoskéket használtam, az tökéletes! Viszont mivel ez málnás nem volt kérdés, hogy haza jön velem. Amikor kinyomom málna, aztán rebarbara aztán málnás rebarbara...hihetetlen. Biztos, hogy sokat veszek még belőle. Abszolút 5*.

Zsazsmazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

szilvia.bano

2017. június 20.

A világoskéket használtam eddig, most felváltva ezzel. Sokkal gazdagabb habjuk van, mint egy sima tusfürdőnek. Ennek is kellemes az illata, könnyed, tartós, megmarad a bőrön. Talán a világoskék a legjobb, de ezt is eléggé megszerettem.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Banszky

2017. június 18.

Kicsit csalódtam benne. Imádom a Nivea termékeit,szinte csak tőlük használok mindent arcápolás,testápolás,kéz...tényleg mindent. De ez a tusolóhab nem igazán jött be. Az olcsóbb Balea-kat vettem eddig,főleg borotválkozáskor használom mert nekem olyanok ezek a könnyű kis habok,mint a borotvahab csak jobb az illatuk. De ennek nem. Simán csak málna,abból is a "lazább" semmilyen,mű illatú;semmi rebarbara. A tetejét sokkal nehezebb lenyomni (főleg már vizes kézzel) mint a Balea-nak és keményebb,számomra rosszabb állagú hab is jön ki belőle. Mivel drágább és nekem pocsékabb ez a termék így visszatérek a nagyobb választékú Baleahoz.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

2017. június 15.

Mostanában szinte csak tusolóhabot használok tusolához, valahogy rájuk kaptam. A Niveától a sötét- és a világoskék flakonos változatot nagyon szeretem, így nem volt kérdés, hogy ezt az új illatot is kipróbálom. Tulajdonságaiban ugyanazt hozza mint másik két Nivea, pihe-puha de tömör, nem szétfolyós habja van, nagyon kis mennyiség elég belőle, jól el lehet oszlatni. Szárítást, irritálást nem tapasztaltam. Az illatából kiérzem a málnát is és a rebarbarát is, az én ízlésemnek utóbbi lehetne kicsit hangsúlyosabb, de összességében finom illatot ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.