KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő hab málna és rebarbara illattal, mely egyedülálló élményt biztosít, gyümölcsös illatával kényezteti az érzékeket és selymesen ragyogó bőrt varázsol.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szilvia.bano

2017. november 18.

A világoskéket nagyon szeretem, sokat használom. Ennek is kellemes az illata, könnyed, tartós, megmarad a bőrön.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

tnori

2017. szeptember 27.

Teljesen rákattantam erre a tusfürdő habra. Először a citromosat próbáltam, azt is szerettem de ezt a malnasat jobban. Nem olyan intenzív az illata, de olyan puha lett tőle a bőröm és sokkal kiadósabb mint a sima nivea tusfürdők. Biztos hogy fogok még ilyet venni. Bár annyira rácuppantam a hab állagra hogy ki kell próbálnom más márkákat is 😊

tnori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

kispocsi

2017. szeptember 20.

Jelenleg ezt és a citromos társát használom.
Kellemes illata van, nem olyan málnás, mint ahogy vártam. De finom puha lesz utána a bőröm.
Nekem nem marad tartós az illata.
Valószínűleg nem veszem újra. Maradok a világoskéknél és a citromosnál. :)

kispocsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Jelenleg ezt és a citromos társát használom.
Nekem nem marad tartós az illata.
Valószínűleg nem veszem újra. Maradok a világoskéknél és a citromosnál. :)

NovakneViki

2017. szeptember 14.

Az illata nekem nivea illatba oltott málna illat. A habja szerintem is lágyabb, mint a világoskék mandulaolajos verziónak. Viszont a bőr ugyanolyan jól ápolja és tisztítja, mint az elődjei. Nem hiszem, hogy újraveszem, de egy élmény volt kipróbálni.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

nagyerika28

2017. augusztus 11.

Igaz, hogy az illata messze van a málnától, de attól még nagyon kellemes.Bőrön sokáig érződik az illata és kevés hab kell egy fürdéshez.Nekem nagyon tetszik ez a hab állag!Igazán selymes, puha tőle a bőröm.

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Violet 1

2017. augusztus 10.

kicsit én is csalódtam benne. sokkal de sokkal jobb málna illatot reméltem, de ennek szinte semmi illata sincs. a habja talán picit lágyabb mint a kékeké, de nekem ezzel nem volt bajom. hidratálásban hozza a megszokott Nivea formát, és tetszik a címke is. Mondjuk jó szívvel csak egy pontot vonok le....

Violet 1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

szivecske

2017. június 27.

Nekem ez csalódás a halványkékhez képest, azt próbáltam tavaly nyáron és az valami isteni volt plusz van még egy utánpótlásom is belőle... de ennek az illata is elég semmilyen szirupos nem is málnás, nem is tartós, és plöttyedt a habja... újra biztos nem veszem, kiváncsi leszek a sárga tesójára.

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

szeliger

2017. június 20.

A világoskéket próbáltam még tavaly, ahhoz hasonló kemény habot vártam. Valamiért azonban ennek a habja puhábbnak tűnik vagy csak az emlékezetemben volt keményebb a másik, mindegy is, több és keményebb habra számítottam. Én úgy szeretem, ahogy azt a tavalyi reklám mutatta, amikor szinte vágni lehet, olyan sok hab van a bőrön, ehhez elég sokat kell egyszerre kinyomni. Hiába nyomok ki azonban sokat, valahogy a hab nem ül, eltűnik a kezem alól. Az illata nem friss málna, inkább málnaturmixra hasonlít, kellemes, szolid illat.
Csalódtam, többet vártam, nem veszem újra.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.

Csalódtam, többet vártam, nem veszem újra.

Zsazsmazs

2017. június 20.

Megvettem! Beleszerettem! Eddig a vilagoskéket használtam, az tökéletes! Viszont mivel ez málnás nem volt kérdés, hogy haza jön velem. Amikor kinyomom málna, aztán rebarbara aztán málnás rebarbara...hihetetlen. Biztos, hogy sokat veszek még belőle. Abszolút 5*.

Zsazsmazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Banszky

2017. június 18.

Kicsit csalódtam benne. Imádom a Nivea termékeit,szinte csak tőlük használok mindent arcápolás,testápolás,kéz...tényleg mindent. De ez a tusolóhab nem igazán jött be. Az olcsóbb Balea-kat vettem eddig,főleg borotválkozáskor használom mert nekem olyanok ezek a könnyű kis habok,mint a borotvahab csak jobb az illatuk. De ennek nem. Simán csak málna,abból is a "lazább" semmilyen,mű illatú;semmi rebarbara. A tetejét sokkal nehezebb lenyomni (főleg már vizes kézzel) mint a Balea-nak és keményebb,számomra rosszabb állagú hab is jön ki belőle. Mivel drágább és nekem pocsékabb ez a termék így visszatérek a nagyobb választékú Baleahoz.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.