KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jessica, Módosítva: 2013. június 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új, nem zsíros, kényeztető formula, most kétszeres shea vaj tartalommal intenzív, hosszan tartó hidratálást biztosíthat a bőr számára. Rendszeres használat után pedig a napokig tartó puhább és simább bőr érzetét nyújthatja.

Ár: 500ft , Eladó: HEN1
Állapot: csak próbált, 2 hete vásárolt, Helyszín: budapest, fizetés: személyes, v posta előre utalás után

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Joaninha

2017. november 20.

Bár jobb, mint a nagy testvére, ez sem az igazi. Könnyebben beszívódik és kellemesebb érzés viselni, ugyanakkor nem hidratál eléggé. Napvégére ugyanúgy látom, hogy porzik a bőröm a szárazságtól.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Normankaa

2017. november 17.

Imádom! Nagyon jól hidratál és az illata is szuper!

Normankaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Imádom! Nagyon jól hidratál és az illata is szuper!

Bunny17

2017. november 14.

Ajándékba kaptam, szétvakartam magam tőle, és iszonyatosan szárít.

Bunny17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Ajándékba kaptam, szétvakartam magam tőle, és iszonyatosan szárít.

ZsofiaJazmin

2017. november 4.

Az itteni vélemények alapján próbáltam ki. Sok testápolót használtam már, elég száraz a bőröm, főleg télen. Sajnos ez sem csodaszer, de nem is teljesen haszontalan. Hosszútávú hidratáló hatása nincs. Az illata nem túl finom.

ZsofiaJazmin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

viragi

2017. november 3.

Sajnos én vagyok az, akinek nagyon nem jött be ez a testápoló. Mentségemre legyen mondva ajándékba kaptam (karácsonyra), nem én vettem, de még azóta sem sikerült elhasználnom, pedig száraz bőröm van. Nagyon nehezen szívódik be, zsíros érzetet hagy, és az illata olyan erős, tömény, hogy az kiveri nálam a biztosítékot, semmilyen krémet nem szeretek, ami ilyen illatos (ez napok múlva is érződik a ruhán). Ezeket leszámítva sem éreztem azt a wow hatást, bár a negatívumok miatt sosem használtam naponta, nyáron meg abszolút nem, mert nem bírtam volna elviselni egy ilyen réteget magamon a melegben.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

eszterker

2017. november 1.

Téli kedvenc, hamarosan be is szerzek egyet, ahogy jön a hideg.

eszterker

Téli kedvenc, hamarosan be is szerzek egyet, ahogy jön a hideg.

melcsikee95

2017. október 31.

Nagyon szuper ez a testàpoló. Minden nap fürdès utàn szívesen nyúlok èrte. Hidratàl, ès az illata is nagyon jó! Újra fogom venni! :)

melcsikee95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Zsozs

2017. október 26.

Az egyik családtagom vette magának szóval véletlenül került a kezeim közé, de teljes mértékben meg vagyok vele elégedve! Nagyon jól hidratál, nekem picit nehezebben szívódik fel de ez éjszakára teljesen belefér. A karomon és a lábaimon eléggé száz a bőr, viszont ezzel a testápolóval 2 napot simán kibírnék. Valószínűleg újra veszem!:)

Zsozs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

KissMinnie

2017. október 18.

Imádom az illatát, még órákkal később is érzem a bőrömön. Hatékonyan hidratál, gyorsan beszívódik a bőrömbe. Gyorsan fogy, így hamarosan újra kell vásárolnom.

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

verikanov

2017. október 8.

A kedvenc testápolóm, bár kicsit nehezebben szívódik be a bőrömbe, ellenben tökéletesen hidratál, puhává varázsolja a bőröm, és az illata pedig fantasztikus.

verikanov
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.