KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jessica, Módosítva: 2013. június 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új, nem zsíros, kényeztető formula, most kétszeres shea vaj tartalommal intenzív, hosszan tartó hidratálást biztosíthat a bőr számára. Rendszeres használat után pedig a napokig tartó puhább és simább bőr érzetét nyújthatja.

evivi92

2018. június 17.

Már egy jó ideje megvan, és nagyon szeretem! :) Kellemes az illata, ami egyáltalán nem zavar, mint más testápolóknál. Én általában csak a lábamat szoktam bekenni vele, amit nagyon szépen hidratál egész napra.

evivi92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

mmartina97

Sajnos nekem ez sem vált be,pedig nagyon szerettem volna szeretni..:(
Nem hidratál annyira,nekem nem szívódik be teljesen..Miután kezet mosok,lemosom és ugyanolyan száraz a bőröm..

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

Sajnos nekem ez sem vált be,pedig nagyon szerettem volna szeretni..:(

Fruzsiii

2018. április 24.

Szuper kis testápoló,hamar beszívódik a bőrbe ,és szépen hidratálja,az illatta is kellemes :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

sfreku

2018. április 24.

Az új tipusból tudtam végre beszerezni egyet, elég száraz a bőröm mióta szoláriumozni járok de sajnos nem tudom el engedni..:DD
tökéletesen hidratál , és végre egy krém ami be is szívódik. Fürdés után be nekem a lábaim a karom és simán feltudom venni a hosszú nacit anélkül hogy ragadna , imádom !

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

JudithBeauty

2018. április 20.

Bár száraz bőrre ajánlják, de a hidratáltsági szintje nálam csak közepes. Igaz, hogy testápoló tej, és nem krém, tehát hígabb az állaga, mint képzeltem. Csak néha megveszek olyan kozmetikumokat, hirtelen felindulásból, hogy nem veszem észre, a száraz bőrömnek kevés lesz. Viszont az illatát nagyon imádom, és nem okoz allergiás reakciót. Tavasszal és nyáron talán elég lesz, de télen már nem. Előnye viszont, hogy gyorsan felszívódik, és nem ragad. Csak az illata miatt adok 4 csillagot, de a hidratáló hatása csak 3 lenne!

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

klauska1985

2018. március 19.

Szeretem az illatát, viszont télen nem tud annyira hidratálni.

klauska1985
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Szeretem az illatát, viszont télen nem tud annyira hidratálni.

Greta0017

2018. február 23.

Nagyon híg az állaga nekem és közel sem tart addig a hatása mint reméltem. Az illatán és gyors beszívódásán kívül nem tudok pozitívat mondani róla

Greta0017
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Katuska1993

2018. január 30.

Legjobb testápoló a hideg évszakokban. Ajándékba kaptam pár éve, és azóta 4-5 tubussal elhasználtam. Kellemes, visszafogott illata van és könnyen beszívódik.

Katuska1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Szandika12

2018. január 23.

Nagyon szerettem ezt a testápolót, ha elfogy a mostani ezt veszem újra :).

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Nagyon szerettem ezt a testápolót, ha elfogy a mostani ezt veszem újra :).

Fzks

2018. január 7.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg ( mivel a Nivea állatokon tesztel.) Viszont tényleg nagyon jó krém, az én extra száraz végtagjaimnak sokat segített, azonban nem fogom újra venni, inkább keresek egy CF testápolót.:(

Fzks
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.