KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jessica, Módosítva: 2013. június 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új, nem zsíros, kényeztető formula, most kétszeres shea vaj tartalommal intenzív, hosszan tartó hidratálást biztosíthat a bőr számára. Rendszeres használat után pedig a napokig tartó puhább és simább bőr érzetét nyújthatja.

Ár: 500 Ft+postaköltség , Eladó: Nika91
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: előre utalás esetén postázom, de személyesen is átvehető Dunaújvárosban, vagy Kelenföld/Móricz

timszike

2018. november 29.

Jól hidratál, kellemes az illata és puha bőrt eredményez. Ajánlom.

timszike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 29.

Jól hidratál, kellemes az illata és puha bőrt eredményez. Ajánlom.

Boginyuszi

2018. november 27.

Már a második flakonnal vettem meg. Könnyen beszívódik és hosszantartóan hidratál: 2-3 napig selymes, puha a bőröm, nem húzódik, nem száraz. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Boginyuszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Annacska25

2018. szeptember 28.

Nagyon problémás a bőröm, de kiválóan hidratál és nem irritál. Este szoktam használni és reggelre puha tőle a bőröm! Nekem nagyon bevált és az illatát is szeretem!

Annacska25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Szandika12

2018. augusztus 30.

Nagyon szerettem ezt a testápolót, télen-nyáron megfelelő a hatása, télen ez volt az egyetlen ami megfelelően hidratált. Nyárra picit sok, akkor könnyedebb testápolókat kenek, leginkább azért mert nagyon melegem van :D, mert a hidratálása nyáron is 5 csillag :). Az illatát szeretem még nagyon, elég egyszer kenni naponta ősszel és télen :).

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

sabrirory

2018. augusztus 3.

Nagyon nagyon jó illata van!! Az állaga jó sűrű, mikor kenem rendesen vajszerű. Olyan jó pihe-puha bőrt eredményez. Bátran ajánlom.

sabrirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

viviiisanta

2018. július 18.

Megtaláltam a tökéletes testápolót! Hamar beszívódik a bőrömbe. Nem hagy maga után zsíros érzetet. Jól táplálja a bőröm. Egy-két használat után látható hatása. Télen könnyen kiszáradnak kezeim, s ez a testápoló csodákat művelt. Megadja a kellő hidratáltságot! Bátran ajánlom.

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

evivi92

2018. június 17.

Már egy jó ideje megvan, és nagyon szeretem! :) Kellemes az illata, ami egyáltalán nem zavar, mint más testápolóknál. Én általában csak a lábamat szoktam bekenni vele, amit nagyon szépen hidratál egész napra.

evivi92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

mmartina97

Sajnos nekem ez sem vált be,pedig nagyon szerettem volna szeretni..:(
Nem hidratál annyira,nekem nem szívódik be teljesen..Miután kezet mosok,lemosom és ugyanolyan száraz a bőröm..

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

Sajnos nekem ez sem vált be,pedig nagyon szerettem volna szeretni..:(

Fruzsiii

2018. április 24.

Szuper kis testápoló,hamar beszívódik a bőrbe ,és szépen hidratálja,az illatta is kellemes :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

sfreku

2018. április 24.

Az új tipusból tudtam végre beszerezni egyet, elég száraz a bőröm mióta szoláriumozni járok de sajnos nem tudom el engedni..:DD
tökéletesen hidratál , és végre egy krém ami be is szívódik. Fürdés után be nekem a lábaim a karom és simán feltudom venni a hosszú nacit anélkül hogy ragadna , imádom !

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.