KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovacsne.th.gabi, Módosítva: 2012. március 24.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hosszantartóan puhítja és lágyítja a kiszáradt kezeket. A gazdag kézkrém makadámia dió-olajjal és vitaminokkal táplálja bőrt, és selymessé varázsolja a kezeket. A továbbfejlesztett formula Hydra IQ hidratáló technológiával aktiválja a bőr saját hidratáló mechanizmusát az intenzíven hidratált kezekért.

Lexy00

2018. július 12.

Sokáig nem szerettem, mert a boltban nem voltam elég alapos és nem szaglásztam meg rendesen a kézkrémeket, így erre esett a választásom. Sokáig pakoltam jobbra-balra, nem használtam. Mivel sajnáltam kidobni úgy döntöttem, hogy megtartom éjszakai kézkrémnek. Az igen erős illatával sajnos nem sikerült kibékülnöm,a hatása ellen viszont semmi kifogásom, reggelre pihe-puha kezekkel ébredek. :)

Lexy00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Franciacsaj

2018. április 19.

Illatos, kellemes és még az ekcémát is visszaszorítja folyamatos használat mellett, viszont száradás után kissé szilikonos hatású lesz tőle a kezem. Teljes száradás és beszívódás után puha, selymes kezeket varázsol.

Franciacsaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

oildi71

2017. november 11.

Kedvenc kézkrémem , nem hagy zsíros érzetet , jól beszívódik!

oildi71
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

Kedvenc kézkrémem , nem hagy zsíros érzetet , jól beszívódik!

verikanov

2017. október 8.

A táskámban hordom, naponta használom a munkahelyemen. Kicsit nehezen szívódik be a bőrbe, utána viszont enyhe ragacsos érzet után puha és hosszasan hidratált a kezem bőre. Szeretem, újraveszem!

verikanov
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

nofa

2017. augusztus 1.

Túrázni voltunk jó kis viharban szél, eső stb. A kezem annyira kiszáradt, hogy kicserepesedett fájt és itt-ott még vérzett is. Hálistenek elvittem magammal ezt a csodát és egy este és reggel kentem be vele, teljesen rendbe rakta a bőröm nem fájt nem volt száraz rendbe jött :) Csak ajánlani tudom. Az illata pedig mennyei finom.

nofa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

RimmelAthen

2017. január 14.

Nagyon nehezen szívódik be, viszont mérete miatt ez a táskás kézkrémem. Az illata tipikus Niveás illat. Engem annyira nem nyűgözött le. Az Avonos kakaós kézkrémem sokkal puhább kezeket eredményez rövidebb idő alatt és finomabb illattal is.

RimmelAthen
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

kobarbika

2017. január 12.

Karácsony óta ezt használom éjszakai kézkrémként és nagyon bevált. Nem szívódik be könnyen, de ez éjszakai használatnál nem számít. Az illata klasszikus Nivea illat, éppen ezért nekem nagyon tetszik. Még a kemény hideg ellenére sem jött ki a hideg ekcémám, mióta ezt használom esténként.

kobarbika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

eperturmix

2016. október 15.

A párom kézkréme,ő használja esténként,de kipróbáltam én is.Finom az illata nagyon,ami tartós,és a hatása is jó,puha a kezem tőle.Kevés is elég,így gazdaságos.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

matine91

2016. szeptember 18.

A párom keze eszméletlen száraz. Mikulásra megleptem ezzel a termékkel, odáig van érte. Remélem helyreteszi a kacsóit. Nagyon gazdag, és azonnal beszívja.

frissítés:
Lassan a végét járja a tubusunk. Imádjuk mind a ketten.
Személy szerint én még sosem használtam jobb kézkrémet, mint ez a termék. Nagyon nagyon szeretem és biztos vagyok benne, hogy sokáig a hű társunk lesz.

Update:
nekem mostanaban a nivea termekei valtak be a legjobban. Ezt a kremet mar szerintem egy eve hasznalom es ujra es ujraveszem mindig. Kiserleteztem mar mas kezkremekkel, de vegul mindig visszaterek ehhez. Szerintem semelyik krem nem hidratalja ennyire jol a kezeimet. Jo illata van, az ara sem huzos. Remelem meg sokaig a tarsam lesz.

matine91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

frissítés:
Lassan a végét járja a tubusunk. Imádjuk mind a ketten.

Update:

FKingu

2016. május 10.

Nem rossz, de nekem a Balea kézkrémek jobban beváltak, illatban is jobbak szerintem. egyébként jól hidratál, de nem venném újra...

FKingu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol