Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bogiz, Módosítva: 2012. április 30.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Innovatív formulája rózsa kivonat és ápoló jojoba olaj kombinációja. Finom rózsaszín fénnyel és hosszatartó hidratálással varázsolja puhává és simává az ajkakat.

Kiszerelés: 4,8 g

dundicat

2018. június 13.

Látom ezt a sok rossz véleményt, és teljesen megdöbbenek. Nekem alapvetően problémáim vannak a színezett ajakápolókkal, évekig csak a klasszik kék labellóhoz voltam hajlandó nyúlni. A páromtól kaptam ezt az ajakápolót, Romániában voltunk, és csak ilyet talált a szupermarketben. A kényszer vitt a kipróbálásra így, de nagyon megszerettem. Amit itt felhoznak többen, hogy túl zsíros, ez nálam pozitívum volt, gyorsan és szépen rendbehozta a kiszáradt szám. Az illatát is szeretem, nekem kellemes. Egyedül a színével vannak fenntartásaim, szerintem is lehetne kicsit természetesebb, emiatt csak 4*-ot kap tőlem.

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Orsikaa

2018. február 10.

Nagyon kemény, nem szívódik be, elmozdul, és ráadásul a színe se túl jó, nagyon erős és világos. Messziről el fogom kerülni.

Orsikaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

kalla

2015. július 5.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől, és nagyon bejött nekem. Az illatát nagyon szeretem, jó krémes, talán már egy kicsit túl krémes is, így nem mindig lehet szabályozni, hogy mennyi kerüljön belőle az ajkakra. A színe, hát, nekem kicsit túl sok, és túl világos, de még az elviselhető határon belül van. Nem hidratálja túlságosan az ajkaimat, és elég gyorsan beszívódik, bár ez nem biztos az ő hibája, ugyanis az én brutálisan kiszáradt és cserepesedett ajkaimmal nem sok termék tud csodát művelni. Összességében én szeretem.

kalla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 5.

onecrimsonnight

2014. augusztus 12.

Kinézetre, illatra hasonló a labello soft rosé ajakápolóhoz és ennyiben ki is merül a hasonlóság. A labello soft roséját éveken keresztül vettem újra, mivel UK-ben nem lehet kapni labellot, ezt választottam, mert azt hittem lesz ugyanolyan jó. De sajnos nem az.
Szerintem túl kemény, nem könnyű elegendőt felkenni, nem hidratál, színt sem ad. Újravenni biztosan nem fogom.

onecrimsonnight
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Annie137

2014. március 13.

Háát.. elhasználgatom. Szinte semmit nem szív be az ajkam ebből a dologból. Az illata tetszik.

Annie137
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 13.

Pandácska

2013. június 29.

Hidratálásban gyenge, de nagyon szeretem az enyhe rózsás színét a számon, így egy hármaskát kap tőlem.

Pandácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

heno

2013. április 25.

Hát ez valami borzalom, teljesen mű szine van, olyan, mintha egy műanyag, vagy szilikon réteget a számon hagyna, és ha nem ennék/innák akkor akár évekig is ott maradna,m mert hogy ezt a kemény valamit a szám be nem szívja, az is biztos.

heno
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 25.

aniko_farago

2013. április 1.

ez az egyik kedvenc ajakápolóm.

aniko_farago
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 1.

ez az egyik kedvenc ajakápolóm.

szabiina

2013. február 1.

Arra nem jó, amire ténylegesen kellene. Egyszer külföldön vásároltam, SOS ajakápolóként. Nem hidratált, viszont a színe *.* Gyönyörű. Azóta is keresem, de csak Labellot találok. Annak közel sem ilyen a színe, sajnos.

szabiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Bogiz

2012. április 22.

Nekem egyáltalán nem segít. Ha kifújja a számat a szél, egyáltalán nem hozza helyre és olyan műanyag érzete van a számon...

Bogiz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Cocoglycerides, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cocoglycerides, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Carmine / CI 75470, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.