KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: marshmallow, Módosítva: 2018. május 30.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Fényvédők

Alacsonyfokú védelem a naphoz szokott bőrnek

Karotinnal és E vitamin tartalmával elősegíti a barnulást és gyönyörű, aranyló barnaságot kölcsönöz a bőrnek. Ápoló formulájának köszönhetően bársonyossá varázsolja a bőrt és meghosszabbítja a napfény okozta barnaságot. Vízálló.

Nivea Sun Carotene Lotion SPF6
Ár: 1500 , Eladó: Vilcsi
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cseteeglerkitti

2018. augusztus 13.

Nem szeretem a naptejeket mert altalaban az osszes hullafeherre teszi az embert felkenes utan.Na ez kivetelesen nem ilyen.Nagyon szep bronzbarna szint ad es raadasul az illata is egesz jo :) ha mar van egy kis alap szine az embernek akkor ezzel lehet meg fokozni a barnasagot.Nyilvan nem elso napozasra kell hasznalni mert a 6 faktor az edeskeves foleg az erzekenyborueknek.
En mindenkepp csak ajanlani tudom ha szep barna bort szeretne valaki :)

cseteeglerkitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

En mindenkepp csak ajanlani tudom ha szep barna bort szeretne valaki :)

zsofiab

2018. június 27.

Nekem ez az egyik kedvenc naptejem, mert nagyon olcsó és hatékony is számomra, sosem szoktam leégni ha rendesen kenem vele magam a 6-os faktor ellenére sem. Szeretem a karotinos dolgokat, placeboként úgy gondolom, hogy segít a barnulásban:D az illata is bejön, ár-érték arányt tekintve szuper termék.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

nxctn

2018. június 13.

alapból szinte semennyit nem tudnék barnulni,hófehér a bőröm. a hatos faktor kevésnek tűnik,így az elején lepirulok,de másnapra már nagyon szép,egyenletesre barnulok vele,és az illata is kellemes.:)

nxctn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

clover12

2018. április 21.

Nagyon fehér, nehezen barnuló bőröm van, és sajnos ez se segített, pedig előző nyáron egész végig használtam és nagyon sokat napoztam.

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

kgyrk

2017. augusztus 20.

Szépen lehet vele barnulni, viszont óvatosan kell felkenni mert az élénk sárga színe könnyen megfogja a fürdőruhát amit utána szinte lehetetlenség kimosni... :)

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Pappetra99

2017. július 12.

Tényleg elősegíti a barnulást, szeretem használni csak a 6 faktorral van a baj.

Pappetra99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Tényleg elősegíti a barnulást, szeretem használni csak a 6 faktorral van a baj.

MedicineDerm

2017. június 19.

Nagyon jó naptej, nem fehér maradok tőle, hanem tényleg szép bronzos barna leszek... Mondjuk ez a 6 faktor július közepén délben nem elég az tuti, de főműsoridőn kívül csak ezt használom. Az egyetlen hátránya hogy besárgítja belülről a bikinit, ruhát. A legjobb lenne pucéran használni :D

MedicineDerm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

nikolettazsofia

2017. június 11.

Hosszú évek óta mindig ezt használom hamár van egy alap barna színem. Nagyon szeretem, tényleg használ és az illata is kellemes. Szerintem a barnaságot is hosszabb ideig megőrzi.

nikolettazsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

veres.e

Korcsoport: >54
2017. május 31.

Biztosan jó, mert a strandon tegnap " lenyúlták"! Még jó, hogy csak olyan du. 4-körül, így nem maradtam fényvédelem nélkül... :)

veres.e
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 31.

DNiki1992

2016. augusztus 15.

Nagyon szép egyenletesen barnultam le tőle, szép színt adott, egyáltalán nem égtem le, pedig egész nap kint voltam a napon. Egy hátránya, hogy nálam is megjelentek apró pici kiütések, amik két napra rá el is múltak. Összességében az eredménnyel elégedett vagyok, de a piros összetevők és az előbb említett pöttyök miatt csak 4*.

DNiki1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.