KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Fényvédők

Azonnali UVA- és UVB-védelem a naphoz nem szokott arcbőrnek. Könnyű, gyorsan beszívódó formulájának köszönhetően mindennapos használatra alkalmas.

széva

2018. október 9.

Egyiptomi erős napsütés mellett sem jöttek ki a foltok az arcomon. Ez pont arra való. Én újra venném,nem volt drága nyár végén.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 9.

turbolya

2014. július 10.

Borzalmas. Hogy fénylik, az nem kifejezés, gusztustalan látványú zsírpacává változtatja az arcot látványra, tapintásra és érzetre is. Fölétenni bármit is reménytelen. Kellemetlen, erőszakos viselet, átható, el nem múló Nivea-szag. Semmi különbséget nem vettem észre egy "sima" testre való naptejhez képest, ezzel az erővel azt is kenheted az arcodra. Szemkörnyéken csíp, folyamatosan könnyeztet. Hogy mindezt botrányosan drágán teszi, az még külön dühítő.

turbolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.

S.Merci

2014. április 22.

Én szerencsére leértékelve vettem kb. 750 Ft-ért. Ha teljes áron vettem volna most nekem is fájna a fejem, mert szerintem szörnyű. Nem tudom hogy merték ráírni, hogy "light feeling", mert folyósnak folyós, de nem light-os. Én nem szeretem a nagyon matt alapozókat, és nem zavar, ha van egy kis egészségesen hidratált csillogása az arcomnak, de ez annál sajnos jóval több. Én pihentetem télig, hátha akkor a hideg miatt jobban beszívja majd a bőröm. Én sem égtem ugyan le vele, de úgy érzem ez a light feeling dolog nagy átverés, ezért 1-nél több csillagot nem érdemel. :/

S.Merci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

hempike1

2013. január 7.

Már egészen kora tavasztól elkezdtem használni és volt értelme, mert valóban hatásos. Igaz, kissé zsíros érzés, de a cél érdekében mindent. Vittem a tengerpartra is és nem bántam meg, mert nem égtem le, pedig az én bőröm... haláli hullák hajnala!

hempike1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

vegyesz001

2012. október 25.

Nekem őszintén szólva semmi problémám sincs vele...Sőt, nagyon is szeretem! Drágának találtam (ha jól emlékszem 3500 ft-ért vettem), meg kevésnek is, viszont a hatásával megvagyok elégedve. Én nemcsak nyáron, hanem télen is használtam. Az illata tipikus naptej illat, állagara tényleg híg, de én így is szépen el tudtam dolgozni a bőrömön. Nyáron szeretem, mert használatával nem ég le az arcom, hidegebb időben meg kitűnően hidratál (és még így se akar elfogyni, pedig volt idő amikor szinte minden nap használtam :D). Én megadom neki az 5*ot!

vegyesz001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Krémia

2012. május 3.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szerintem is nagyon rossz,nem szívódik be,és az arc rettentően csillog tőle,és én még az illatát is utálom.Egy arc naptejnek egyáltalán miért van illata?!
Eddig Avon SPF 30-as gyermek napkrémet kentem az arcomra,(hogy elfogyjon a szavatosság lejárta előtt) és még az is mattabb és az illata se olyan vad.
Amúgy én szeretem és használom a Nivea naptejeket a testemre,csak az arcom nem bírja,ezért próbáltam ezt ki,de nagyon nem vált be.

Krémia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 3.

monni

2011. szeptember 27.

Nem ajánlom senkinek, kukába vele! Nem túl fehér a bőröm, inkább rózsaszín, ezért nem értem, hogyan fordulhatott az elő, hogy a homlokomon foltokban barnult csak a bőröm Ráadásul csípte is az arcomat. Én is úgy gondolom, hogy túl híg ahhoz, hogy " komoly" fényvédő krém legyen.Nagy csalódás.

monni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

magnes

2011. július 6.

Azon kívül, hogy tele van parabenekkel, túl híg az állaga. Először azt hittem, hogy ez jó, mert majd könnyebben beszívódik, de csudát, jó síkos marad az arcom tőle és fénylik. Ja, és lehet, hogy én vásárolok drága helyen, de én 3eFt körül vettem, nem kétezer alatt...

magnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.