KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusfürdő gél a Nivea Sun egyedülálló illatával. Aloe verával a puha, rugalmas bőrért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ddorcsii

2018. április 22.

Megszagoltam és elájultam! És az ájulásom idejére visszacsöppentem egy nyári emlékemben, amikor 30 fok van, tengerpart, szalmakalap, koktél. csokibarna bőr. Ezt az illatot valaki nagyon jól kitalálta :) Remélem nem limitált kiadás lesz.....

ddorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Daisyyy

2018. április 16.

Ez valami isteni! Gyerekkorom nyaralásait és napkrémeinek illatát idézi, nem győzöm szagolgatni, nagyon jó! Egyből kettőt vettem belőle, nálam most ez az abszolút kedvenc tusfürdő. :)

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!