KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusfürdő gél a Nivea Sun egyedülálló illatával. Aloe verával a puha, rugalmas bőrért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zsofiab

2018. július 21.

Nekem sajnos az illata sem kiemelkedő, ráadásul nagyon szárítja a bőröm:( pedig tetszik a flakon, nagyon vártam, hogy jó legyen de sajnos csalódtam benne...

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Fannitazia

2018. július 20.

Mint sokan, az illata miatt próbáltam ki. Nagyon tetszik, akcióban vettem egy nagyobb flakont is, aztán rátaláltam a Balea After Sun tusfürdőre, ami a DM-ben 269ft. Annak az illata tovább is megmarad, szóval ha elfogynak a Niveák, nem veszem újra, mert az árához képest nem annyira jó, inkább betárazok a Baleából.

Fannitazia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

bugeyes

2018. július 19.

Nagyon tetszik az illata, egy kiborító munkanap után is úgy tudom érezni magam tusolás közben, mintha nyaralnék, még hogyha csak pár percre is. Az aloe vera miatt kicsit jobb hidratáló hatást vártam volna. Az én bőrömet nem szárítja, de nem is hidratálja, ezért nem tudok max pontot adni. Az áráért azért egy kicsit lehetne táplálóbb.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Anheszenamon

2018. július 18.

Én is a naptej illat miatt vettem meg, szeretek nyáron ilyen illatokkal tusolni. Tetszik, kellemes az illata, jó az állaga, de azt kell mondjam, hogy a Balea After Sun tusfürdője nekem jobban tetszik. Annak finomabb az illata, ezért számomra még mindig a Balea a Nr.1, így ez csak 4 csillag.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

csill87

2018. július 7.

Az isteni illata, meg a nyár érzés miatt vettem meg én is persze. :) Nekem mintha táplálná is a bőrömet, kicsit mintha olajosabb lenne az állaga, vagy nem is tudom. De nagyon jó használni. Bár még naptejet nem akartam vele lemosni, de nekem gyanús, hogy nehezen menne vele, pont a tápláló, olajos állaga miatt. Egyébként meg imádnivaló termék, tényleg.

Ud.: A kezembe került a Balea after sun tusfürdője, és azért be kell vallanom, hogy azt sokkal jobban szeretem, sokkal jobban tetszik az illata, az állaga, meg minden.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

s05

2018. július 5.

Bevallom oszintem, csak az illata miatt vettem meg es nagyon szeretem, igazi retro naptejre emlekeztet. Nalunk Angliaban £1 (kb 350 forint), ugyhogy lehet, hogy betarazak belole telre is :)

s05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

csicsi86

2018. július 2.

Csak az illata miatt vettem meg, nagyon nyári, nagyon retro. Testápolózni nekem kell utána. Augusztusig egyszer még lehet megveszem.

csicsi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Mesike91

2018. június 22.

Mint kiderült nem az én gyermekkorom illata. Nem ismerős, de majd anyát is elkapom, neki hátha... ugyanakkor tetszik az illata, és nagyon kevés is jól habzik, krémes.

Mesike91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

kisvirci

2018. június 20.

ÓÓÓÓ, csodáááás! Annyira örülök, hogy végre van egy ilyen "gyerekkorom illata" termék. Imádom. És nem is szárít (ellentétben más nivea termékekkel), a csomagolása maga a vidámság. Biztosan újraveszem.

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Nymphea

2018. június 8.

Igazi naptej illat. Akciósan vettem, idén nyáron tökéletes tusi lesz ez a maracujás YR-val. ;)
Kevés is elég a zselésebb állaga miatt, szeretem használni. Balcsi, strand, nyár csak vele.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!