Nivea

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusfürdő gél a Nivea Sun egyedülálló illatával. Aloe verával a puha, rugalmas bőrért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

spavanilly

2018. szeptember 13.

2018.05.18.
Boldog strandélmények, gyerekkorom nyarai idéződnek fel bennem a használatakor.

/Nekünk sosem telt Nivea- naptejre, olcsóbbat használtunk...de már akkor, gyerekként nagyon imádtam az illatát, és irigykedve néztem azokat a gyerekeket, akiket az anyukája ilyennel kent be.../

Számomra a mostani Nivea- naptejek kicsit más illatúbbak, bár tény és való, hogy nagyon hasonlóak a cirka 30 évvel ezelőtti verziókhoz.

1 szó mint 100 ez TÉNYLEG retro- Nivea illat, nagyon finom.

A tusfürdő gél állagú, közepesen habzik, az én bőrömet nem szárította.

(Dm- ben találtam egyébként, 669,- Ft volt és most van egy olyan akció, hogy ha legalább 1000,- Ft értékben vásárolsz Nivea- terméket, akkor ingyen kapsz egy Nivea strandtörölközőt😉)

2018.09.13.
Rendszeres használat során mégiscsak szárított...különös tekintettel a lábszáraimra😔
Tusolás közben szagiztam folyton ezt a naptej- illatot, de volt benne egy nagyon meghatározó, intenzív komponens.
Bizony, a MÉZ! ( Ezt több hsz is megerősíti úgyhogy megnyugodtam, nem vezettek az orromnál fogva...- vagy mégis?!😁)
Így már nem is szerettem annyira...odalett a varázs...a Nivea naptej méz illatú lenne?

Egy csillagocska mínusz, kizárólag a bőrszárító hatás miatt.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

2018.05.18.
Boldog strandélmények, gyerekkorom nyarai idéződnek fel bennem a használatakor.

1 szó mint 100 ez TÉNYLEG retro- Nivea illat, nagyon finom.

A tusfürdő gél állagú, közepesen habzik, az én bőrömet nem szárította.

2018.09.13.

Egy csillagocska mínusz, kizárólag a bőrszárító hatás miatt.

MalinaZs

2018. augusztus 28.

Egy repcsi magazinban láttam meg a reklámját, így első dolgom volt a leszállás után beszerezni.Sajnos nekem sem lett kedvenc, mivel émelyítő méz illata van, amit én nagyon nem csípek. Idővel tompul és a bőrön már nem rossz, de fürdés közben nem hozza a frissítő nyári élményt.

MalinaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

aquanie

2018. augusztus 24.

Hú, úgy látom, én vagyok az egyetlen, akinek nagyon nem jött be ez a tusfürdőbe oltott naptej illat. A naptejnek nagyon kellemes, egyáltalán nem tolakodó, vagy szúrós a szaga , de ez a tusfürdő tömény mézillatú és sajnos nagyon tartós. Június óta küzdök vele, hogy elhasználjam.

aquanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Ennie86

2018. augusztus 10.

Imádom a naptej illatát. Meg úgy magában a nivea tusikat is. :) Tökéletes nyári párosítás ez az illat. Fürdés után is sokáig érezni. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Csipetke

2018. augusztus 10.

Szép, vidám nyárias csomagolás. Isteni illata van igazi naptej és olyan nyár illata van. Hozza a márka minőségét, kellően habzik sima bőr és erős, tartós illat. Nyárra kötelező darab szerintem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

edinaa225

2018. augusztus 9.

Szuper illata van, igazi nyári kötelező termék . Tényleg teljesen naptej illatű, nyár érzése 100% -an.

Mindenkinek ajánlom ! :)

edinaa225
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Mindenkinek ajánlom ! :)

Nairam

2018. augusztus 7.

Nagyon tetszik a flakonja, szép kék a kupakja, nyárra elég vonzó,igazi naptej illatú.Szeretek bemmenni a fürdőbe, miután párom használta,mintha nonstop nyaralnánk. Fogok még belőle venni, de nyilván egy idő után megfogom unni, illetve a bőröm nem hidratálja, szóval csak a csomagolás, és az illat kapja a csillagokat!!!

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

mano

2018. augusztus 5.

Én nem nagyon használtam Nivea Sun termékeket, mindenesetre ennek nagyon finom az illata. Engem inkább mézre emlékeztet, mint a nyárra, (arra ott a kék Baleas) de finom. Az én bőrömet nem szárítja jobban, mint bármilyen más tusfürdő.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

pattelin

2018. augusztus 1.

Annyira napsütés, annyira nyár! Az egyik kedvencem most!! ;) Szóval mindenképp jön velem a Balatonra (is)!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

mokkalany

2018. július 29.

Hát nekem ezt muszáj lehúznom. Borzalmas műanyagérzetű olajos trutymó, nem lehet kiöblíteni a fürdőszivacsból, és az összetevői sem tetszenek. Ezt még ecset- vagy kefemosásra sem tudtam elhasználni, ki kellett dobnom félig tele állapotban, ami szinte soha nem fordul elő. A férjemnek ugyanez volt a véleménye róla. Ott van fele ennyiért a Balea naptejillatú tusfürdője, az legalább teszi a dolgát.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!