KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

48 órás hidratálás száraz bőrre, ápoló szérummal és mandulaolajjal. Gyorsan beszívódik.

Zsuzsi216

2018. augusztus 7.

A Nivea oldalán nyertem ezt a testápolót. 3 közül lehetett választani és én ezt a klasszikust választottam. Megnyertem.
Még tartott a Nivea tégelyes krémem és elég nehezen álltam ennek neki. Pedig nagyon szuper!
Jó az illata, könnyed az állaga és gyorsan beszívódik.
Azt hiszem, hogy érdemes lesz megnézni a többit is. :)

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Jó az illata, könnyed az állaga és gyorsan beszívódik.
Azt hiszem, hogy érdemes lesz megnézni a többit is. :)

mariann33

2018. július 1.

Ahol vettem,ott ez és két féle gyümölcsös volt,nem volt kérdés hogy a kék jön velem.
Voltak fenntartásaim,főként a társairól írt vélemények miatt;de azóta többször használtam és nekem nagyon tetszik:)
Teljesen jól jön a flakonból,nem jön több mint amit szeretnék,nem csak gáz jön stb..ja és nem fejjel lefelé kell tartani,csak "rendesen":))
Ami meglepő,hogy írják itt többen is hogy gyorsan fogy,én az ellenkezőjét tapasztalom,mert irtó kevés is elég belőle!A hab állag egy krémes hab,ami becsapós,mert mire elkenem épphogy nem sok.
Az illata lehetne kicsit erősebb mert elég diszkrét és én szeretem a kék nívea illatot.
900ft körül vettem,szerintem sokáig elég lesz,ugyanúgy hidratál mint a flakonos verziója,szerintem semmivel sem könnyebb,csak az állaga miatt tűnik annak,ez ne csapjon be senkit.

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Alexa9082

2018. június 5.

Nagyon szeretem.Tényleg hamar beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet maga után.Az illata is a rég megszokott klasszik Nivea illat,ami a legjobb :D .Biztos,hogy újra fogom venni.

Alexa9082
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Eoryorsi

2018. június 3.

Szuper jó imádom. Jó az illata, kiválóan hidratál és puha lesz tőle a bőröm. Nem hagy zsíros érzetet. Biztos újra fogom venni.

Eoryorsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

bcsillus

2018. június 1.

Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és jól hidratál. Ki fogom próbálni a másik kettőt is:)

bcsillus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Enc

2018. május 15.

Nagyon könnyen beszívódik, de rögtön érezni lehet hatását. Könnyű használni, nagyon jó az illata is.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Slysziszi

2018. május 13.

Nagyon vártam már, hogy a tusfürdő habok után végre megjelenjenek a testápoló habok is. Mikor már melegebb idők vannak, jobban szeretem az ilyen gyorsan beszívódó, könnyű testápolókat. És az a mennyei kék Nivea illat, nagyon imádom. :)

Slysziszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

Daisyyy

2018. május 4.

Jó termék, bár az ígért 48h-s hidratáltságot közel sem hozza, kellemes, jó illatú habocska, és jópofa ez a kiszerelés, de az igazi testápolókhoz képest egy kicsit gyengécske. Ettől függetlenül szeretem, csodás Nivea illata van és pillanatok alatt beszívódik, csak nekem kevés az, amit nyújt.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

bajanka14

2018. május 1.

Imadom a tipikus nivea illatot. Akciosan vettem igy nekem teljesen megerte. Nem szeretem a testapolokat mert ragasom toluk fel oraig, pluszba zsiros erzest hagynak arrol nem beszelve, hogy nyaron idegbeteg leszek az elobb leirt tulajdonsagok miatt. Kb ket hete hasznalom 3 naponta kb(halaisten nem szaraz annyira a borom, de valami kis apolas azert kelle). Nagyon jo kis allagu, nekem nem hagy zsiros erzetet a boromon, gyorsan beszivodik, apol es nem mellesleg nagyon finom az illata

bajanka14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Kissangyalka

2018. április 27.

Véletlenül láttam meg az egyik drogériában és meg is vásároltam. Nem csalódtam, nagyon jól hozza a Níveától megszokott minőséget. Különleges érzés egy habbal kenegetni magad testápolóként.

Kissangyalka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2