KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

48 órás hidratálás száraz bőrre, ápoló szérummal és mandulaolajjal. Gyorsan beszívódik.

Enc

2018. május 15.

Nagyon könnyen beszívódik, de rögtön érezni lehet hatását. Könnyű használni, nagyon jó az illata is.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Slysziszi

2018. május 13.

Nagyon vártam már, hogy a tusfürdő habok után végre megjelenjenek a testápoló habok is. Mikor már melegebb idők vannak, jobban szeretem az ilyen gyorsan beszívódó, könnyű testápolókat. És az a mennyei kék Nivea illat, nagyon imádom. :)

Slysziszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

Daisyyy

2018. május 4.

Jó termék, bár az ígért 48h-s hidratáltságot közel sem hozza, kellemes, jó illatú habocska, és jópofa ez a kiszerelés, de az igazi testápolókhoz képest egy kicsit gyengécske. Ettől függetlenül szeretem, csodás Nivea illata van és pillanatok alatt beszívódik, csak nekem kevés az, amit nyújt.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 4.

bajanka14

2018. május 1.

Imadom a tipikus nivea illatot. Akciosan vettem igy nekem teljesen megerte. Nem szeretem a testapolokat mert ragasom toluk fel oraig, pluszba zsiros erzest hagynak arrol nem beszelve, hogy nyaron idegbeteg leszek az elobb leirt tulajdonsagok miatt. Kb ket hete hasznalom 3 naponta kb(halaisten nem szaraz annyira a borom, de valami kis apolas azert kelle). Nagyon jo kis allagu, nekem nem hagy zsiros erzetet a boromon, gyorsan beszivodik, apol es nem mellesleg nagyon finom az illata

bajanka14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Kissangyalka

2018. április 27.

Véletlenül láttam meg az egyik drogériában és meg is vásároltam. Nem csalódtam, nagyon jól hozza a Níveától megszokott minőséget. Különleges érzés egy habbal kenegetni magad testápolóként.

Kissangyalka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

Cat21

2018. március 26.

Jól hidratàl, gazdag hab. Krémes. Az illata klasszikus. Hamar felszívódik.
Hasznàlat előtt jól fel kell ràzni.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Jól hidratàl, gazdag hab. Krémes. Az illata klasszikus. Hamar felszívódik.
Hasznàlat előtt jól fel kell ràzni.

Piedra

2018. március 9.

Klasszikus nekem nagyon is bejövő Nivea-illat, hab állaggal (mintha borotvahabot kennél magadra :) ), hamar beszívódik. Hátrány: 250ml, és 1500 ft körül van az ára, és a korábban piacra dobott Nivea tusfürdőhabhoz hasonlóan gyorsan fogy...
Újravenném, értem, hogy Nivea, de drága és ahhoz képest nem is 400ml-es. Kíváncsiságból kipróbáltam, nagyon jó, de ennyi!

Piedra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2