KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ringasd álomba a bőrödet extra ápolással. Az antioxidánsokat, bio zöldteát és hialuronsavat tartalmazó éjszakai krém mindent megad a bőrnek, hogy regenerálódjon. 48 órán át intenzíven hidratálja a bőrt és segíti a bőr saját védekező mechanizmusát. Próbáld ki ezt a friss illatú, könnyed összetételt!"

• Regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán.
  • 48 órán át hidratál.
  • Erősíti a bőr saját védekező mechanizmusát.
  • Friss, üde bőrérzetet nyújt.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

Ár: 1000 Ft , Eladó: heni91
Állapot: Nem próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel

ago95

2018. december 15.

Ezt a véleményt több krémmániázó is házirendellenesnek jelölte, így a szövege adminisztrátori jóváhagyásra vár.

ago95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

domsike

2018. december 11.

Nagyon szeretem az érzetet, amit kelt a bőrön, viszont sajnos túl nagy hidratáló hatást nem tapasztaltam.

VISZONT!

Elfogyott a make up starterem, így vészmegoldásként ezt tettem fel smink alá, mivel tudtam, hogy könnyen felszívódik. VOÁLÁ. tökéletes <3 jobb volt, mint az erre a célre kitalált starter. szóval 5*

domsike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

VISZONT!

Hime

2018. december 10.

Egy ideig használtam esténként. Nagyon hamar beszívta a bőröm, azonban számomra a "semmi extra" kategória ezen felül.

Hime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

bellah

2018. november 27.

Egy ideig használtam éjszakánként, reggelre nagyon selymes, puha lett tőle az arcbőröm. :) De azért semmi extra nincs benne, 48 órán át nem hidratál.:D

bellah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

StefaniaM

2018. november 22.

Pillanatok alatt felszivódik. A kedvenc éjszakai krémem. Nem olajos vagy zsíros, nem hagy ragacsos nyomokat. Az illata is nagyon kellemes. Ezek mellett elegendő belőle nagyon kevés az arcra.

StefaniaM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Vichy

2018. november 20.

Nagyon kellemes használni, könnyen beszívódik az összetevői is szépek. Én az Avonos géles mattító éjszakai arckrémemet hagytam ott miatta, de nem bánom, mert ha véletlenül többet kenek fel a kelleténél nem lesz tőle zsíros a bőröm, míg az előző éjszakai krémem okozott néha meglepést emiatt.

Vichy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

zsoca07

2018. november 16.

Ez a detox termékcsalád az eddigi legjobb dobása a Niveának. Nagyon könnyed és frissítő viselet az arcon.

zsoca07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

netti1212

2018. november 5.

Nekem nagyon nem vált be első használat utan amint felkentem úgy elkezdte csípni az arcom .... :(

netti1212
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Bevimici

2018. november 4.

Összességében kedvelem, mert a sok úszás miatt száraz lenne a bőröm, ha nem hazsnálnám, de ez puhává teszi. Kevés is elég belőle. Ár-értékarányban nem rossz,de ne várjon senki se csodát tőle :D

Bevimici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

mppl

2018. október 31.

Nyáron használtam, nem volt rossz de annyira jó sem. Sokszor úgy éreztem nem is szívja be igazán a bőröm.. Az állaga viszont nagyon jó, zselés. Összességében nem lett rosszabb a bőröm tőle, nem okozott pattanásokat, de télre édeskevés lenne a hidratáló hatása. Nem hiszem, hogy valaha is újra fogom venni.

mppl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.