KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1289 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a vanília, a rózsa és az írisz különleges elegyével.

A bergamottal és a friss mandarinnal támogatott könnyed vaníliás-mandulás illat körülöleli a testedet. A mandulavirágnak, a virágzó rózsának, a galagonyának és a különleges írisznek köszönhetően bőröd csábítóan fog illatozni. A harmóniát a kakaóvaj jellegzetes illata és a bódító szantálfa teszi tökéletessé.

Az értékes mandulaolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anduspapp

2017. augusztus 9.

Pozitívum, hogy pumpás, leárazva vettem a Rossmann-ban, nagyon kevés kell belőle, jól táplálja a bőröm!

anduspapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

yoyo85

2017. július 3.

Örültem, hogy pumpás, meg vaníliás. Bár nem nagyon szeretem a Nivea termékeket, ezt mégis megvettem. Nem vagyok tőle elájulva. Ragadok tőle, és másnap zuhanyzás közben is érzem a bőrömön, hogy ott van. Úgy sejtem, a szilikontól van. Inkább vissza térek az Alverde testápolókhoz, azok sokkal jobbak kevesebb pénzért.

yoyo85
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

TimiEger

2017. június 22.

Azt hittem, hogy vanília illata lesz, de ez engem egyáltalán nem emlékeztet vaníliára, ráadásul ragacsos a bőröm utána, sokáig nem szívódik be... csalódtam.

TimiEger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

manobeka

2017. június 11.

Szerintem egy nagy sz...r. Normál bőröm van, nyár van és fél óra után már érzem, hogy nem hat semmit..olyan nesze semmi...

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

Vicamici

2017. május 28.

Könnyű, nyárra való kis testápoló. Azt hittem erősebb vanília illata lesz, de sajnos nem, viszont még este is éreztem nagyon haloványan. Ettől függetlenül szereti a bőröm, nem zsíros, gyorsan felszívódik és puhává varázsolja a testem. A pumpás kivitelt én is nagyon-nagyon imádom, mert sokkal kényelmesebb és gyorsabb így a használata.

Vicamici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 28.

ganett

(!)
2017. május 22.

Könnyed állagú, de jól hidratáló, gyorsan felszívódó testápoló, amely nem hagy olajos érzetet a bôrön. Az illata bár kellemes, de alig érezhetô. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus. Biztosan megvásárolom a termékcsalád többi darabját is.

ganett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Erina

2017. május 18.

Nagyon szuper testápoló! Könnyen és gyorsan beszívódik, alig érezhetően, de sokáig tartó kellemes, nem tolakodó vanília illattal. Hidratálása is nagyon jó! Kipróbálom a többi illat változatot is! :) Imádom a pumpás kiszerelését, nagyon könnyen adagolható. Minden szempontból megérdemli az 5*-ot!

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak