KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1289 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a vanília, a rózsa és az írisz különleges elegyével.

A bergamottal és a friss mandarinnal támogatott könnyed vaníliás-mandulás illat körülöleli a testedet. A mandulavirágnak, a virágzó rózsának, a galagonyának és a különleges írisznek köszönhetően bőröd csábítóan fog illatozni. A harmóniát a kakaóvaj jellegzetes illata és a bódító szantálfa teszi tökéletessé.

Az értékes mandulaolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Enc

2017. október 1.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, mert puhává teszi a bőrömet és utána sokáig az is marad. Nem ragad utána a bőröm. Nagyon könnyen beszívódik és kevés is elég belőle. Hatalmas plusz a pumpás kiszerelése, mely kedvemre elzárható. :)

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Summer39

2017. szeptember 21.

Nekem tömény alkohol szaga van. Sejtem, hogy a mandula miatt, alatta halványan érzem a vaníliát. Rózsa...írisz..hol?! Tutira nem újravevős.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

bimbam

2017. szeptember 1.

Kicsit kell csak belőle használni egyszerre és könnyen beszívja a bőr. Az illata enyhe,de attól még szeretem ahogy a puha bőrömet is használata után.

bimbam
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Bubus06

2017. augusztus 31.

Úúúú..Megvettem..És kipróbáltam. És imádom! ^^ De tényleg, mindene tetszik. A kiszerelése, nagyon cuki a pumpája. Az maga, hogy Nivea a márkája (mert a Niveában nem lehet csalódni :) ), A hidratáló hatása..1-2 percig picit ragacsos, de utána a 3. percre sutty beszívódik és elképesztően jól ápol és puhít. :) Az illata is nagyon tetszik, bár kicsit azért vaníliásabbra számítottam. Nem tudtam hogy milyen az a 'enyhén érződik csak rajta'. :D De nagyon must have.
Kiakarom próbálni majd a többi tesókáját is. Remélem hogy nem vonják ki egyhamar őket a piacról..:(

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

anduspapp

2017. augusztus 9.

Pozitívum, hogy pumpás, leárazva vettem a Rossmann-ban, nagyon kevés kell belőle, jól táplálja a bőröm!

anduspapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

yoyo85

2017. július 3.

Örültem, hogy pumpás, meg vaníliás. Bár nem nagyon szeretem a Nivea termékeket, ezt mégis megvettem. Nem vagyok tőle elájulva. Ragadok tőle, és másnap zuhanyzás közben is érzem a bőrömön, hogy ott van. Úgy sejtem, a szilikontól van. Inkább vissza térek az Alverde testápolókhoz, azok sokkal jobbak kevesebb pénzért.

yoyo85
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

TimiEger

2017. június 22.

Azt hittem, hogy vanília illata lesz, de ez engem egyáltalán nem emlékeztet vaníliára, ráadásul ragacsos a bőröm utána, sokáig nem szívódik be... csalódtam.

TimiEger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

manobeka

2017. június 11.

Szerintem egy nagy sz...r. Normál bőröm van, nyár van és fél óra után már érzem, hogy nem hat semmit..olyan nesze semmi...

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

Vicamici

2017. május 28.

Könnyű, nyárra való kis testápoló. Azt hittem erősebb vanília illata lesz, de sajnos nem, viszont még este is éreztem nagyon haloványan. Ettől függetlenül szereti a bőröm, nem zsíros, gyorsan felszívódik és puhává varázsolja a testem. A pumpás kivitelt én is nagyon-nagyon imádom, mert sokkal kényelmesebb és gyorsabb így a használata.

Vicamici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 28.

ganett

(!)
2017. május 22.

Könnyed állagú, de jól hidratáló, gyorsan felszívódó testápoló, amely nem hagy olajos érzetet a bôrön. Az illata bár kellemes, de alig érezhetô. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus. Biztosan megvásárolom a termékcsalád többi darabját is.

ganett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak