KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

48 órás hidratálás száraz bőrre, vadmálna és fehér tea illattal. Gyorsan beszívódik.

tothng

2018. október 25.

Nagyon kellemes az illata, jól hidratál, és egyszerű használni. Kevés is elég belőle, én ha sokat kenek magamra, akkor oljos érzetű lesz tőle a bőröm.

tothng
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

fdorottya

2018. október 11.

Hatalmas csalódást okozott. Nem tisztított megfelelően, de legalább nem szárít.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Hatalmas csalódást okozott. Nem tisztított megfelelően, de legalább nem szárít.

Katie

2018. október 11.

Nagyon jó illata van, és az állagát is szeretem. Viszont a csomagolás rémes. Miután kinyomok egy kicsit a flakonból, még 1-2 percen keresztül szivárog belőle, és engem ez rettenetesen idegesít.

Katie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Jelizz

2018. szeptember 30.

kellemesen csalodtam ! Nagyon finom enyhe gyumolcsos illata van, konnyu hab, hidratal is puha lessz tole a borom . Jo -jo de a kek Nivea testapolonal nincs jobb :)

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Detti90

2018. augusztus 8.

A borotva habra emlékeztető tusfürdők után ezt is ki kellett próbálnom:D Nekem tetszett a málnás illata, nem volt tolakodó, gyorsan beszívódott, elfújkáltam. Azért 4*, mert nagyon gyorsan fogy, és ezért a mennyiségért sokallom az árát.

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

petoandika

2018. július 23.

UP: Hát.. 5-ről le kell pontoznom 3 csillagra, úgy érzem szárít hosszútávon - gyanítom az alkohol. És ezek után úgy érzem túl van árazva a dolog, biztos, hogy nem lesz újravevős.

Gyerekek!! Az illata nagyon király, az az igazi alap nivea illat, kis friss málnás beütéssel, amúgy is imádom a málnát, úgyhogy ez eléggé betalált nálam. A textúra érdekes, nekem tetszik, hogy habot kenek szét, olyan jó érzéssel tölt el (még ha hülyén hangzik is). Viszonylag hamar beszívódik, jó puha marad a bőröm. Hidratálása pedig átlagos, nem kifejezetten az a szuperhidratáló krém -akarommondanihab. Én is inkább a kíváncsiság miatt vettem meg, de nem hiszem, hogy újraveszem, mert ennél olcsóbban is lehet kapni hidratáló testápolót, ami talán jobban is hidratál. :)

petoandika

Lina14

2018. július 18.

nekem kicsit édesebb az ideálisnál, de nem tart annyira hosszan az illata hogy nagyon zavarna. valóban jól beszívódik, és nem hagy filmes/ragacsos érezetet. viszont valószínűleg sok testápolót nem lehet belőle kiszedni, sokszor fújt csak levegőt és nemm adott testápolót.

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Scylla

2018. július 11.

Fantasztikus illata miatt vettem meg, könnyű hab, gyorsan beszívódik, nem ragad, és az illata is hosszan tart. Irritációt nem okozott. Sajnos hajtógázos palack...:(

Scylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Egi

2018. július 3.

Jaj hát nagyon alkohol szaga van vagy milyen, a gyümölcs mellett, zavaró.

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Jaj hát nagyon alkohol szaga van vagy milyen, a gyümölcs mellett, zavaró.

Leander

2018. július 1.

Nem rossz, kellemes a használata, frissít, könnyen beszívódik. A hidratáló hatása azért messze van a komolytól, de nyárra kellemes alternatíva, különösen hűtőben tartva. Hátránya viszont, hogy a hab állag miatt kicsit gyorsan elfogy egy flakon.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2