KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nizoral

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fgreta1, Módosítva: 2017. november 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Nizorál korpásodás elleni sampon alkalmas a bőr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal a fej és a mellkas nagyobb kiterjedésű területei ill. az arc is kezelhető.

agiagi

2018. április 23.

Elég drága, viszont tavasszal kúraszerűen használni szoktam. Pitiryasis versicolor szokott kijönni rajtam (állítólag hajlamom van rá..), de minden év elején 1-2 hétig mosom a hasamat meg a hajamat vele, és nyáron nem foltosan barnulok. Emiatt hálás vagyok neki.

agiagi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

rekusk87

2018. február 13.

SZiasztok! Évente kétszer korpásodik a hajam, ősszel és tavasszal. Semmi, de semmi nem szedi le a korpát, csakis a Nizoral. Kúra szerűen használom, általában egy évig elég így. Tehát hiába a borsos ár és kis kiszerelés, ha korpám van, első mosásnál sima sampon, második mosásnál nizoral sampon. :) Megérte beruházni rá.

rekusk87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

asdf27

2017. december 30.

Régebben használtam. Elég jó, már nagyon szenvedtem, amikor megtaláltam, és enyhülést okozott., Annyi, hogy szárítja a hajat, durva tapintású lesz tőle, szóval érdemes a végére valamit tenni.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

FeketePiroska

2017. december 17.

Nekem túl sokat eddig nem használt( 4x mostam vele hajat) . De van egy krém amit a bőrgyógyász írhat fel(gyógyszertári kikevert krém), abban is Nizoral van. A fejbőrömön lévő ilyen nagyobb száraz korpás részeket viszkető részeket 1 használat után rendbe hozta. A sampont azért vettem meg, mert egyszerűbb egy sampont felvinni, de sajnos korántsem olyan hatásos

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

macsek79

2017. december 11.

Viszketésre kezdtem el használni, heti kétszer. Arra úgy néz ki, hogy működik is, a vizes haj nagyon durva és rossz tapintású, kifésülhetettlen lesz, pedig csak a fejbőrön használom, sok balzsam kell utána. Festett a hajam és úgy látom, hogy azt is koptatja rendesen...Végeredményben a próblémára jó, pár mellékhatással:)

macsek79
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Anada

2017. november 20.

Eddig másodszorra használtam, és már most sokat segített a viszketésen, meg a korpán is. Remélem, végleg elmulasztja, szóval eddig, egy hét után 5ös :)

Anada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

lrkkvcs

2017. november 11.

Nyáron elkezdtek megjelenni a fejbőrömön vöröses-sárgás "foltok". Először azt hittem -mivel ekcémás vagyok- hogy oda is átterjedt, de mivel a krém nem használt, próbáltam Neogranormonnal is bekenni, hátha az lehámlasztja. Az se segített, de a viszketés és a korpásodás márlassan elviselhetetlen méreteket öltött, így kipróbáltam ezt a sampont. "Sima" sampon állagú, pink színű folyadék. Illatra -nekem- kicsit a tetűirtó samponokra hasonlít. Egyszer elég vele megmosni a hajat, szóval valójában olyan mintha egy "normális" sampont használnék. Hetente kétszer mosok vele hajat, de már az első használat után csökkent jóval mind a korpásodás mind a viszketés. Összességében, szerintem az ilyen fertőzésre ez egy nagyon jó sampon, bár én az illata és az ára miatt kissé húzódózom tőle. De bármikor legközelebb észreveszem, hogy elkaptam ilyen fertőzést, már tudni fogom mit használjak.

lrkkvcs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.