Nizoral

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fgreta1, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Nizorál korpásodás elleni sampon alkalmas a bőr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal a fej és a mellkas nagyobb kiterjedésű területei ill. az arc is kezelhető.

Dianne

2018. szeptember 20.

Teljes elkeseredésemben vásároltam meg, miután ezen a nyáron hirtelen nagyon csúnyán bekorpásodott a hajam (soha nem volt ilyen problémám, máig nem tudom az okát). Más, erre a problémára való sampon nem használt, de ez: 2. használat után már sokkal szebb volt a fejbőröm tőle. Lassan 2 hete használom és láthatóan kevésbé zsírosodik a fejbőröm. Korpát már csak elvétve látok és a viszketés is abbamaradt. Többen írták, hogy szárítja a hajat, egyelőre én ezt nem tapasztaltam. Tény, hogy kombinálom balzsammal és más ápoló samponnal. Hátrány: nem olcsó mulatság, de szerintem megéri.

Dianne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

nikiii.*

2018. szeptember 4.

Egyelőre négy csillagot adok neki, meglátjuk, hogy szuperál.

A korpát és a viszketést két-három használat után eltüntette, és én azt sem vettem észre, hogy szárítaná a hajam, úgyhogy eddig meg vagyok vele elégedve. Az ára elég borsos, de mivel egy "gyógyszerről" beszélünk, nem csodálkozom. A fodrászom ajánlotta, mivel valószínűleg gombás a fejbőröm, ő pedig egy bőrgyógyász ismerősétől hallott erről a samponról, azóta mindenkinek ezt ajánlja, akinek szüksége van rá. FONTOS! Ne ijedjetek meg, ha az első pár használat után rosszabb lesz a helyzet, ugyanis lehetséges, hogy így szabadít meg a lerakódásoktól. Elhasználom az egész flakont (a legnagyobb problémám a hajhullás), és utána írok róla részletesebb véleményt.

UPDATE: nagyjából három hétig használtam és nagyon szépen rendbe tette a fejbőrömet. A hajam egy hatalmas gubanc volt a használata után, de nekem nagyon bevált. Most felhagyok vele és áttérek egy "sima" samponra, kúraszerűen csodákat művel.

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Egyelőre négy csillagot adok neki, meglátjuk, hogy szuperál.

Hecate

2018. augusztus 15.

Ajándékba kaptam és tényleg nyugtatja a fejbőrt, meg hatott is valamit a korpásodás ellen egy ideig. Érdekes a rózsaszín színe, meg az illata, ám meg tudtam volna szokni. De nem lettem a vásárlója, mert nekem bejön a HEAD & SHOULDERS. Olcsóbb és nagyobb mennyiség, ráadásul szélesebb kínálat. Viszont el tudom hinni, hogy vannak akiknek csak ez a jó megoldás a fejbőr problémáikra. Kár, hogy ők nem kaphatnak rá TB támogatást, mert az életminőséghez az egészséges fejbőr is hozzátartozik, ez pedig méregdrága termék.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

kremkedvelo24

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 15.

Seborrheas a fejbőröm, ill. a lábszáram, arra tökéletes. Dúsítja a hajat és már az első használat után csökken a viszkető érzés és az irritáltság. Elég drága, de ha kell akkor kell...

kremkedvelo24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nairam

2018. július 24.

Sebboreás arcbőrre, ès fejbőrre nekem eddig jó, kètszer alkalmaztam, a viszketès ès a tünetek elmúltak. Biztos lesznek mèg fellángolások, mert ez a betegsèg nem múlik el, csak tünetmentes de, ha kordában tartja, csillapítja a tüneteket már jó! Első használat után azt èreztem, hogy rendesen, igazából megtisztította a fejbőrömet, valahogy fellèlegzett a bőröm. Vízzel higítva használom, a patikus javasolta így, ès szigorúan csak fejbőrre, nem az egèsz hajra, mert a hajat szárítja. Az illata nem valami csoda, de nem is akarom, hogy az legyen, elèg, ha a problèmámra gyógyír!

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Zizi99

2018. június 19.

Eddig a családból hárman próbáltuk, mindegyikünknek bejött. Tesómnak már sok évvel ezelőtt teljesen megszüntette a korpásodást, azóta se jött elő, nekem szintén, férjemnek seborreás, csúnya piros foltos, irritált, nagyon korpás volt a fejbőre, amire szinte alig volt jó valami, vagy ha jó volt, akkor is csak pár hétig. Úgy néz ki, ez a sampon a tuti, teljesen megszűnt a korpásodás, nem zsíros a haja, tiszta a fejbőre. Drága, de nekünk minden pénzt megért.

Zizi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

jollygardener

2018. június 13.

Pár hete elkezdett hullani a hajam, ezzel együtt a korpa és viszketés is megjelent, amire egyáltalán nem vagyok hajlamos. Eddig 5-ször használtam, talán minimálisan csökkentette a korpát, viszont hajmosás után második napra ugyanúgy vállalhatatlan. Igyekszem csak a fejbőrömre kenni, de így is sok balzsamot kell használnom. A bátyám hosszabb ideje használja, neki sem használt. Megpróbálkozunk a Vichy Dercosszal, hátha annak több sikere lesz.

jollygardener
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

Kmetyek

2018. június 8.

Sajnos hajlamom van a korpásodásra, de most olyan szinten jött elő, hogy a jól bejáratott samponom se segített. A párom ajánlotta ezt a sampont, krémmánián pedig olvastam, hogy hajápolóval érdemes használni. 2 héte használom így, és már csak hajmosás utáni fésülködésnél látok 1-2 fehér darabkát a hajamban.
Ha befejeztem frissítem a véleményt.

Update: 3 hétig használtam, és teljesen eltűntette a korpát a hajamból. Megérte kipróbálni.

Kmetyek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Ha befejeztem frissítem a véleményt.

Zsanesz

2018. május 27.

Sziasztok!
Seborrheás dermatitiszem van, ez az egyetlen sampon ami egy hajmosás után kezeli a problémát.
Viszont, én is drágának tartom a kiszereléshez képest.
A hajam göndör, úgyhogy alapból száraz, és még ez is szárítja, de a seborrheára tökéletes.

Zsanesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Sziasztok!
Viszont, én is drágának tartom a kiszereléshez képest.

agiagi

2018. április 23.

Elég drága, viszont tavasszal kúraszerűen használni szoktam. Pitiryasis versicolor szokott kijönni rajtam (állítólag hajlamom van rá..), de minden év elején 1-2 hétig mosom a hasamat meg a hajamat vele, és nyáron nem foltosan barnulok. Emiatt hálás vagyok neki.

agiagi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.