KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nizoral

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fgreta1, Módosítva: 2017. november 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Nizorál korpásodás elleni sampon alkalmas a bőr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal a fej és a mellkas nagyobb kiterjedésű területei ill. az arc is kezelhető.

Anada

2017. november 20.

Eddig másodszorra használtam, és már most sokat segített a viszketésen, meg a korpán is. Remélem, végleg elmulasztja, szóval eddig, egy hét után 5ös :)

Anada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

lrkkvcs

2017. november 11.

Nyáron elkezdtek megjelenni a fejbőrömön vöröses-sárgás "foltok". Először azt hittem -mivel ekcémás vagyok- hogy oda is átterjedt, de mivel a krém nem használt, próbáltam Neogranormonnal is bekenni, hátha az lehámlasztja. Az se segített, de a viszketés és a korpásodás márlassan elviselhetetlen méreteket öltött, így kipróbáltam ezt a sampont. "Sima" sampon állagú, pink színű folyadék. Illatra -nekem- kicsit a tetűirtó samponokra hasonlít. Egyszer elég vele megmosni a hajat, szóval valójában olyan mintha egy "normális" sampont használnék. Hetente kétszer mosok vele hajat, de már az első használat után csökkent jóval mind a korpásodás mind a viszketés. Összességében, szerintem az ilyen fertőzésre ez egy nagyon jó sampon, bár én az illata és az ára miatt kissé húzódózom tőle. De bármikor legközelebb észreveszem, hogy elkaptam ilyen fertőzést, már tudni fogom mit használjak.

lrkkvcs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.