KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Now

Ár:   7590 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macspamacs, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépségvitaminok

A húgyúti fertőzéseket, vagy ahogy a köznyelv nevezi: a felfázást, baktériumok elszaporodása okozza, mégpedig tízből kilenc esetben az E. coli baktérium. Sok nő és kisgyermek életét keseríti meg a makacsul visszatérő hólyaghurut, ezért jó tudni, hogy e kellemetlen probléma kezelésére is van természetes megoldás.

Javasolt használat: 1 csapott teáskanál  1-2 alkalommal naponta. Tegye vízbe vagy édesített gyümölcslébe.

A D-Mannose előnyei

• Nincsennek mellékhatások
• Természetben is előfordul
• Nem írtja ki a hasznos baktériumokat
• Nem avatkozik bele a szervezet normális működésébe
• Nem befolyásolja a vércukor szabályozást
• Kisgyerekek is szedhetik
• Hypoallergén
• Néhány nap után biztonságosan abba hagyhatjuk a szedését
• Nem okoz allergén reakciókat
• Élesztő mentes
• Hosszan tartó és megelőző kezelésre is kiváló
• Nem kell, hogy orvos írja fel
• Nincs rossz íze
Várandós és szoptatós anyukák is szedhetik

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sarav25

2018. március 10.

Sajnos állandóan kiújuló "felfázással" szenvedek évek óta, a legutóbbi rekord 3 hónap alatt 4 antibiotikum kúra volt. Életmódot váltottam, megelőző gyógyszert szedek, de sajnos most ismét kijött a fertőzés. Teljesen kétségbeesve, véletlenül találtam a D-Mannózról egy cikket. Tudni kell róla, hogy csak az e-coli baktérium által okozott húgyúti fertőzésekben segít. Magam sem hittem, de 3 nap 3-4x 500mg (por formában) fogyasztása után elmúltak a panaszok, én 7-8 napig szedtem még, hogy biztosan minden kitisztuljon. Sírni tudnék örömömben!
Aki küzd ezzel a vissza-visszatérő problémával, szerintem mindenképpen ruházzon be rá, mert biztosan egészségesebb, mint 2 havonta (vagy sűrűbben) antibiotikozni.

sarav25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

bubilany

2017. december 20.

Enyhíti az évente többször előjövő felfázásom tüneteit, de mellette mindíg elmegyek orvoshoz is, ez számomra csak kiegészítő "gyógymód"

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Kremcica

2017. február 25.

Az utóbbi egy évben elő-előjön a felfázásom. Valamikor csak a vízhiány miatt, van amikor keményen minden előjel nélkül váratlanul bedurran. Próbálkoztam már a gyógyteáktól kezdve teafaolajjal, grapefruitmag cseppekkel, szódabikarbónával, kombinált multivitaminnal, tőzegáfonyával, az antibiotikummal bezárólag mindennel de csak előjön. Mióta ezt beszereztem ha érzem hogy mintha gond lenne egy teáskanálnyit vízben feloldok és el is múlnak a panaszaim (és persze sok vizet kell inni hogy kimosódjon a baci). Utána iszom még pár napig és tényleg mintha szél fújta volna el. Csak ajánlani tudom, de azt a tájékoztatójára is írják hogy leginkább az ecoli bacira használ a többi bacira csak kis mértékben vagy nem, más eredetű pl gomba okozta gyulladásra sem. Az íze egyébként teljesen semleges, enyhén édeskés. Próbáltam már ezt a Now és a Pharmekal márkát is (mindkettőből a port, van kapszula kiszerelésben is) nem éreztem különbséget sem hatásukban sem ízükben/állagukban leszámítva hogy ez a Now-os drágább. Amennyiben szeretné valaki megvenni csak az interneten tud bioboltokból és webshopoktól rendelni, bár egyszer ha drágábban is de a helyi Pingvin patika reform részlegén elcsíptem egy doboznyit. Érdemes esetleg náluk érdeklődni vagy kérni hogy hozzanak.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.