Now

Ár:   7590 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macspamacs, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépségvitaminok

A húgyúti fertőzéseket, vagy ahogy a köznyelv nevezi: a felfázást, baktériumok elszaporodása okozza, mégpedig tízből kilenc esetben az E. coli baktérium. Sok nő és kisgyermek életét keseríti meg a makacsul visszatérő hólyaghurut, ezért jó tudni, hogy e kellemetlen probléma kezelésére is van természetes megoldás.

Javasolt használat: 1 csapott teáskanál  1-2 alkalommal naponta. Tegye vízbe vagy édesített gyümölcslébe.

A D-Mannose előnyei

• Nincsennek mellékhatások
• Természetben is előfordul
• Nem írtja ki a hasznos baktériumokat
• Nem avatkozik bele a szervezet normális működésébe
• Nem befolyásolja a vércukor szabályozást
• Kisgyerekek is szedhetik
• Hypoallergén
• Néhány nap után biztonságosan abba hagyhatjuk a szedését
• Nem okoz allergén reakciókat
• Élesztő mentes
• Hosszan tartó és megelőző kezelésre is kiváló
• Nem kell, hogy orvos írja fel
• Nincs rossz íze
Várandós és szoptatós anyukák is szedhetik

LunaFlor

2018. szeptember 16.

Most ajánlotta az orvos a legutóbbi felfázásomra, amit csak két antibiotikum-kúra volt képes kivinni belőlem. Még csak megelőlegezetten adom meg neki az öt csillagot, mivel nem tudom, hogy hosszú távon működik-e, de amit hallottam róla, az alapján szuper termék. Később, ha elégedett vagyok, ha nem, upgradelem. :)

LunaFlor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Adela2

2018. szeptember 13.

Ez a por SZUPER!!! Valoban DÖBBENET, hogy az orvosok felirjak az antibiotikumot es nem tajekoztatnak arrol (vagy nem is tudjak?), hogy van ez a termeszetes alapu por, ami segit! 10 csillag lenne

Adela2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Feherzsofia

2018. augusztus 22.

Ez 5*****. Csak ez hasznalt. Tozegafonya semmire valo. En a port es kapszulat is megveszem. Nyaralasra jonnek velem. Egyszer hagytam itthon... ott korozhettem a gy.tarban de semmi hasonlo nem volt. Draga de nagyin jo hatasos es az antibiotikum csak ront az ilyen helyzeten huvelyflora satura vagja gombasodas stb ordogi kor.:-(

Feherzsofia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Kacija

2018. augusztus 21.

Igaz, en mas gyarto D mannozat hasznalom, a Mullerben kaphato Fit+Vital D mannose, ami 20 x 5g adagos kiszereles, es 2.200.- Ft. Kicsit jobb az ara, a kiszereles is nagyobb valamivel, es ugyan az a D mannoz, csak nemet termek. Az antibiotikum nekem nem hasznalt, utana meg tobb bakteriumot mutattak ki a vizeletemben, es a tuneteim is erosodtek, raadasnak tonkrevagta a huvelyflorat is, hat, arra jo volt , a bacik meg hiztak tole :(. A haziorvos nem foglalkozott velem, elkuldott az urulogushoz, az meg szo szetint le@rta a fejemet, szerinte a tunetek es a labor ellenere minden rendben, es hazakuldott. Ettem a tozegafonyat, az 1000mg C vitamint, ittam a gyogyteakat literszam, es nem enyhultek a tunetek. A dokik szerint ezek csak kicsit segitenek, mert a bacik nem szeretik azt a kozeget, amit letrehoznak, de hat nekem semennyire nem hasznaltak. Ratalaltam a D mannozra,es 1 het alatt rendbe jottem. Kozben voltunk strandolni is, es semmi problema nem volt. Ugyhogy az orvosok kapjak be :P Nekem a D mannoz hasznalt. Szomoru, hogy az orvosok tomik az emberbe az antibiotikumot es nem ismernek mast! Sajnos tobb, mint 1 honapot szenvedtem, mire ratalaltam erre a nagyszeru termekre, de ha barmikor kiujul a holyaghurutom, engem orvos nem lat tobbet :) Mivel folyamatosan szedheto, megelozesre napi 1x5g eleg, mindig lesz otthon, es megiszom a napi 1 adagot.

Kacija
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

sarav25

2018. március 10.

Sajnos állandóan kiújuló "felfázással" szenvedek évek óta, a legutóbbi rekord 3 hónap alatt 4 antibiotikum kúra volt. Életmódot váltottam, megelőző gyógyszert szedek, de sajnos most ismét kijött a fertőzés. Teljesen kétségbeesve, véletlenül találtam a D-Mannózról egy cikket. Tudni kell róla, hogy csak az e-coli baktérium által okozott húgyúti fertőzésekben segít. Magam sem hittem, de 3 nap 3-4x 500mg (por formában) fogyasztása után elmúltak a panaszok, én 7-8 napig szedtem még, hogy biztosan minden kitisztuljon. Sírni tudnék örömömben!
Aki küzd ezzel a vissza-visszatérő problémával, szerintem mindenképpen ruházzon be rá, mert biztosan egészségesebb, mint 2 havonta (vagy sűrűbben) antibiotikozni.

sarav25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

bubilany

2017. december 20.

Enyhíti az évente többször előjövő felfázásom tüneteit, de mellette mindíg elmegyek orvoshoz is, ez számomra csak kiegészítő "gyógymód"

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Kremcica

2017. február 25.

Az utóbbi egy évben elő-előjön a felfázásom. Valamikor csak a vízhiány miatt, van amikor keményen minden előjel nélkül váratlanul bedurran. Próbálkoztam már a gyógyteáktól kezdve teafaolajjal, grapefruitmag cseppekkel, szódabikarbónával, kombinált multivitaminnal, tőzegáfonyával, az antibiotikummal bezárólag mindennel de csak előjön. Mióta ezt beszereztem ha érzem hogy mintha gond lenne egy teáskanálnyit vízben feloldok és el is múlnak a panaszaim (és persze sok vizet kell inni hogy kimosódjon a baci). Utána iszom még pár napig és tényleg mintha szél fújta volna el. Csak ajánlani tudom, de azt a tájékoztatójára is írják hogy leginkább az ecoli bacira használ a többi bacira csak kis mértékben vagy nem, más eredetű pl gomba okozta gyulladásra sem. Az íze egyébként teljesen semleges, enyhén édeskés. Próbáltam már ezt a Now és a Pharmekal márkát is (mindkettőből a port, van kapszula kiszerelésben is) nem éreztem különbséget sem hatásukban sem ízükben/állagukban leszámítva hogy ez a Now-os drágább. Amennyiben szeretné valaki megvenni csak az interneten tud bioboltokból és webshopoktól rendelni, bár egyszer ha drágábban is de a helyi Pingvin patika reform részlegén elcsíptem egy doboznyit. Érdemes esetleg náluk érdeklődni vagy kérni hogy hozzanak.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.