KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nu Skin

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csibe0704, Módosítva: 2016. február 1.

Lelőhely:   tanácsadók, online

"Varázsolja vonzóvá tekintetét a Nu Colour fekete színű, göndörítő szempillaspiráljával! Kiemeli tekintetét, és még inkább emeli megjelenése fényét. A szép, könnyen használható, enyhén ívelt kefe kimondottan a szempillák szétválasztását szolgálja, és gondoskodik róla, hogy tartós göndörítő hatást fejtsen ki, csomósodás nélkül. A Nu Colour® szempillaspirállal csodálatos, nyílt tekintettel nézhet a világra!"

cserepeskaktusz

2017. június 7.

Elég alacsony elvárásaim vannak egy spirál felé: lehetőleg tartson ki egész nap, és ne csináljon a kevés szempillámból még kevesebb csomót.
Nos, ezt sajnos nem sok spirál tudta eddig nyújtani, de ez teljesen felül múlta a várakozásaimat! Szépen eloszlik a fejen a festék, jó az állaga, nem csomós, szépen fed, egésznap kitart és könnyen lemosható. Szupiii
Ajnádékba kaptam, de egyébként nem biztos h kipengetnék magamtől 8000-t egy spirálra :D (kicsit soknak érzem ...mégis csak egy spirál!) Ezzel együtt is szerintem megérdemli pontszámot.

cserepeskaktusz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

buba83

2017. február 21.

Nekem nagyon bevált. Egész nap fenn marad, nem kenődik el és könnyű a felvitele is.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

mlivia

2016. december 25.

A legjobb szempillaspirál ami a kezembe volt! Dúsít, göndörít és a végeredmény csodás.

mlivia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 25.

ttttt

2016. december 1.

Kontaktlencsés érzékeny szememre kerestem megoldást. Ő bevált, végre nem vörösödik be a szemem a nap végére, hiába dolgozom egész nap számítógép előtt, nem leszek angora nyuszi.
Jó a fedése, estig kitart, nem kenődik el, szép fekete, bár göndöríteni nekem nem igazán göndörít.
Lemosni sem nehéz, de lemosásnál észrevettem, hogy kis darabokban jön le, de pilláimat nem roncsolja.
Ára viszont húzós, emiatt -1 csillag, egy hónapja használom, kíváncsi vagyok meddig tart majd, eddig újravevős, mert a szemeim szeretik, aztán majd meglátjuk.

ttttt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.