Nuxe

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: stiles, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Nuxe Créme Fraiche® 48 órás hidratáló mattító fluid növényi tejek és alga kivonat egyedülálló kombinációja, 48 órás hidratálást biztosít, megnyugtatja a bőrt és megvédi a környezeti szennyeződésektől. Használatával a bőr friss, puha és matt megjelenésű egész nap. Szennyeződések elleni hatékonyságát nagyvárosi környezetben bizonyították.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

stiles

2018. május 10.

Nem lenne rossz krém, ha nem lenne ennyire parfümös. Elképesztően erős illata/szaga van, zavaró, ráadásul az én bőröm kifejezetten rosszul reagál az illatanyagra, meg tényleg annyira büdös, nem tudom, miért nyomták tele ezzel az undorító parfümmel. Annyira nagyon nem hidratál, de a zsíros bőrömnek pont megfelel. Amit nagyon szerettem benne, az a mattító hatása volt, imádtam e fölé sminkelni, ha este mentem valahova, és nem kellett fényvédő, ezzel nem fénylett át az arcom egyáltalán. Viszont a bőrképem romlott, főleg a menzeszem előtt láttam, mennyivel csúnyább a bőröm, mint mielőtt ezt kezdtem el használni. Egyébként nagyon gyorsan fogy, nekem kb 1 hónapig tartott ki, pedig csak este használtam.

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.