KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nuxe

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: stiles, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Nuxe Créme Fraiche® 48 órás hidratáló mattító fluid növényi tejek és alga kivonat egyedülálló kombinációja, 48 órás hidratálást biztosít, megnyugtatja a bőrt és megvédi a környezeti szennyeződésektől. Használatával a bőr friss, puha és matt megjelenésű egész nap. Szennyeződések elleni hatékonyságát nagyvárosi környezetben bizonyították.