KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nuxe

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szilvakompi, az összetevőket feltöltötte: adry, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 2790 Ft

Ár: 2790 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1590 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, házhoz szállítás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

GNóri

2018. január 5.

Remekül hidratálja, puhítja a bőröm, viszonylag hosszantartó a hatása. Viszont csak egy rétegben tudom kenni, ha két vagy több réteget viszek fel, szörnyen ragacsos, és nem szívódik be. Az illata erős, de nekem nagyon finom. Úgy összességében örülök, hogy kipróbáltam, de eléggé túlárazott, így nem hiszem, hogy újraveszem.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

HontiAgi

2018. január 3.

30 ml-es van belőle(valahogy olyan furán könnyűnek tűnik a tubus, mintha üres lenne vagy nemtudom), kevés is elég, jól terül, hamar beszívódik, nem hagy maga után semmilyen szokatlan érzetet, csak a szokásos isteni illatot...mondhatni egész jól kijövünk. :)

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

brenata

2017. december 23.

30ml-es kiszerelésben próbáltam. Nagyon gyorsan elhasználtam, mert nagyon szerettem az illatát és a hatását. Ugyanolyan az illata, mint az összes Nuxe terméknek, tömény, édes illata van. Nem mindenki szereti ezt az édes illatot.

brenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

eperturmix

2017. december 12.

Nagyon finom,de iszonyat tömény illata van,szerintem egy tubus elhasználása után megcsömörölnék tőle.Én mintát kaptam amit 5-6x tudtam felhasználni,hatásával megvagyok elégedve.Jól hidratálja a kezem,puhává,selymessé teszi,pedig nem egy nehéz krém,beszívódása közepes.Ami tetszik,hogy kézmosások után is érzem,hogy fent van,nem jön le egyből,persze az illata is megmarad.Végeredményben megvagyok elégedve,bár azért nem adok 5 csillagot mert ennyiért sose veszek kézkrémet,a másik a finom,de brutál erős illata.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

VandaCsapo

2017. november 21.

Nekem kicsit lassan szívódik fel de nagyon jól hidratál, télre tökéletes az állandóan száraz börömnek.

VandaCsapo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

CeCeDrake

2017. szeptember 2.

Update: számomra ez a tökéletes kézápoló. Azért szeretem nagyon, mert a körömbőröm is jól ápolja, szép tőle a kezem.
Próbálkoztam más termékekkel is, de a nyomába sem érnek.
2db kézkrém van, amit el bírok viselni, ez az egyik. Kellemes az illata, hidratál, nem ragad tőle a kezem, olyan, mintha ott sem lenne. Erre van szükségem. Szerintem ez a tökéletes kézkrém.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Próbálkoztam más termékekkel is, de a nyomába sem érnek.

Zsokuci5321

2017. július 26.

Nyáron heti 1x elég használnom, télen, amikor hajlamosabb a "hidegallergiára" és kipirosodásra, akkor 2 naponta 2 borsónyi mennyiség bőven elég a kezeimre. Gyorsan felszívódik, nincs ragacsos érzet. Az illatát imádom :-) Már legalább 3 éve használom, és 1 tubus olyan 8-9 hónapig elég. Legutóbb decemberben vettem gyógyszertárban, mert akkor épp karácsonyi akcióban volt kb 1600Ft.

Zsokuci5321
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Lina1105

2017. június 29.

Isteni illata van, hihetetlen jól hidratál, gyorsan felszívódik. Imádom! :)

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Isteni illata van, hihetetlen jól hidratál, gyorsan felszívódik. Imádom! :)

Moringa

2017. április 19.

Nagyon szerettem! Szuper kis kézkrém :) Különleges az illata is :)

Moringa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Nagyon szerettem! Szuper kis kézkrém :) Különleges az illata is :)

beuska89

2017. március 24.

Ha jól emlékszem akkor egy pixiboxban volt benne. Nagyon szeretem az illatát,hamar felszívódik. Szerintem újra fogom venni.

beuska89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.