KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nuxe

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Roxxy, az összetevőket feltöltötte: madonna43, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fürdőtermékek

Aranyló fényű tusoló olaj minden bőrtípusra. Misztikus illat és gazdag formula a tiszta élvezet pillanatáért. Könnyed,finm textúrával rendelkezik,mégis alaposan megtisztít.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

madonna43

2017. augusztus 18.

Fantasztikus aranyfényű csillámló tusoló, jellegzetes Nuxe illattal. Egy igazi ünneppé varázsolja a tusolást. Néhány csepp is elég belőle, nem szárítja a bőröm, a csillámok törőlközés után nem látszanak, csak a finom, selymes, illatos bőr. Imádom, mindenképp újra fogom venni!!!

madonna43
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Roxxy

2017. január 4.

Nagyon finom,könnyű a textúrája.Szeretem,hogy csillogés elvarázsol az illata.

Roxxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Nagyon finom,könnyű a textúrája.Szeretem,hogy csillogés elvarázsol az illata.