KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 8.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

claudia.nyilas

2014. július 18.

Kettő palettám van, az egyik a Versus, a másik a Champagne & Caviar. Nem rossz paletták, sőt utazáshoz nagyon ideálisak, mert kis helyen elfér a két palatta, ami egyből ugye 20 szín! :) De mindkét palettára találtam jobbakat, amit jobban szeretek, azért néha, ha eszembe jutnak előveszem őket.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

gilda007

2014. május 31.

A Beautiful Green Eyes paletta van meg. Igazán kedvelem, főleg ha kevés csomaggal szeretnék utazni, és nem akarok sok kencét vinni. A 10 színből 8 egész jól használható és hármat kifejezetten szeretek is. Tartós, nem csomósodik. A palettáján jó nagy a tükör, ami nagyon jó, az ecset benne viszont elég silány. Ám összességében jó vétel volt, nem bántam meg. Praktikus.

gilda007
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

lejlova

2013. november 19.

Nekem a Strike a Pose paletta van meg. Becsben lehet venni az egyik Douglasben. Ez az elsö nyx palettam, mar regota szemezek vele es el is töltöttem kb. fel orat a pult elött, hogy megis melyik tizest valasszam. Vegül azert valasztottam ezt, mert nagyon jol kombinalhato, vegyes szinek vannak benne, de a legtöbb földszin, az en sokkoloan kek szememhez meg az all jol. Van benne vilagoszöld, asszem ket-harom barna, egy pezsgösebb, egy bordosabb, egy szürke, ja es egy feher. A feheret nem nagyon ertem, de lehet, hogy kiserletezek majd vele. Pigmentaltsaga nekem elegseges, tartosnak is mutatkozik, az applikator tenyleg semmire se jo, de szerintem ez tipikus az ilyen palettaknal..en soha egyik kis bigyuszt se tudtam meg hasznalni. Az csak disznek van, sajna. Nekem egyelöre 5ös. Ja 9,95ert vettem, tehat dragabb, mint neten :S

lejlova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

2013. március 16.

2 használat után sajnos egyelőre csak egy közepest tudok adni neki. A színek szépek, a paletta igényes kinézetű. Sajnos kevés bennük a matt szín. A hozzá tartozó applikátor szerintem használhatatlan. A színek mint írtam nagyon szépek, de eléggé porzanak. A tartóssága közepes. Sajnos beleestem abba a hibába, hogy a megszokott Artdeco szemhéjalapozóm helyett BeYu-t vettem, mert előbbiből sehol nem volt. Most nem tudom, hogy ez az új alap ennyire rossz, vagy az NYX festékek rosszak, de pl. tegnap pár óra után összeült már a csíkokban a szemhéjpúder. Én remélem, hogy az alap a rossz, mert a színek tényleg gyönyörűek, nagyon szép sminket lehet készíteni velük, jól kombinálhatóak is a színek, sok variációban. Végülis megelőlegezem a 4 csillagot, ha a későbbiekben kiderül, hogy nem a szemhéjalapozó a hibás az összeállásért, akkor majd módosítok, mert amúgy csak a porzás, ami nálam negatívum (az applikátor használhatatlanságát nem veszem figyelembe, mert elég sok palettában használhatatlan, és általában úgyis ecsettel sminkelek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

orchidea8627

2013. február 6.

Champagne&Caviar palettám van, imádom. A világos rózsaszín/csillámos szín enyhén potyog, a többi azonban nagyon jó! Igazi mindennapi használatra való paletta, a matt barnával és feketével viszont könnyen lehet vele alkalmi sminket is készíteni. Legnagyobb kedvencem a két pezsgőszín, illetve a matt fehér, utóbbinak egyszerűen fantasztikus a minősége, matt létére nem porzik, szépen tapad az alaphoz és megfelelően pigmentált.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Lini

2012. július 3.

A Secret World van meg, jól pigmentált, finom púder állagú. Van benne fényes és szatén fényű pot is. Kissé porzik, ezt leszámítva nagyon tetszik. Megéri az árát, másik színben fogok még vásárolni.

Lini
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 3.

csill87

2012. március 30.

ljudith78: Szerintem az a Catwalk árnyalat. Külföldi webshopon fent van.

Nekem több ilyen palettám is van, a kedvencem a Champagne and caviar, nagyon szép barnák vannak benne, mattak is, szinte minden nap ezt használom, erősek a matt fehér és a rózsaszínes világos krémszín is, ami gyengébb szokott lenni általában. Nagyon tartósak is alappal.Egyszer elejtettem a csempére, nagyot koppant, és azt hittem hogy most annyi lett neki, de csak egy színből tört ki egy kis darab, a többi sértetlen maradt. Szóval szerintem így is strapabíró :) Nálam kedvenc, de a minőség tényleg paletta függő, mert strike a pose nevű nálam nem szuperált annyira jól.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

ljudith78: Szerintem az a Catwalk árnyalat. Külföldi webshopon fent van.

Maggie

2011. szeptember 4.

Több színben is van ilyen palettám, és mindegyiket nagyon szeretem. Elégedett vagyok a színek pigmentáltságával és állagával is, és nagyon jó áron kaphatóak.   Olvass tovább a blogon >>

Maggie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

UnVraiAnge

2011. július 8.

Aranyosan néznek ki és van is miből válogatni, de én úgy tapasztaltam, hogy a púderek pigmentáltsága elég változó palettánként illetve azokon belül is. Őszintén megvallva én sokkal jobb alternatívának tartom a Sleek márka változatát, amiben 12 darab szín található, mert az tényleg fantasztikus minden szempontból. Ott is van bőven felhozatal, sokkal izgalmasabb és különlegesebb árnyalatokkal, illetve minőségileg is messze túlszárnyalja a legtöbb drogériás terméket, ezt pedig biztosan. Árban szintén megegyeznek, avval a különbséggel, hogy a Sleek palettákat (2.100Ft) már otthon is be lehet szerezni, így még várni sem kell rájuk hosszú hetekig!

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 8.

Baboo

2011. július 1.

Több ilyen palettám is van, nagyon szeretem őket. Intenzív színei vannak, szépen pigmentáltak és a NYX Jumbo eyepencil-lel egész nap bírják. Több külföldi netes portálról is rendelhető olcsóbban (2000.- körül van postaköltséggel együtt). Illetve 1-2 Müllerben is kapható jóval drágábban. Szerintem magasan veri a hasonló árfekvésű palettákat.

Baboo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Tridecyl Trimellitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, Ultramarines, Ultramarines, Black 2 / CI 77266, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77492, CI 42090, CI 77499
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.