KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,76 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 13.

Ár:   $10
Kiszerelés:   8,76 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

4 árnyalatból álló, krémes préselt púder változatos finishekkel, mattól a csillogóig.

6 változatban kapható

dustyrose

2017. október 16.

A képen található árnyalatot szereztem be a glamour napokon, sajnos eg ykicsit szárazabb mint amire számítottam, de lehet hogy többszörös használattal javul majd a helyzet.Egyébként nagyon jó kis multifunkcionális termék, az összes szín együtt egy szép, természetes, egészséges fényt adó pirosító , de az erős pirosító rész egyébként matt ,a fényes, világos részek használhatóak külön az arc/szemöldökcsonton , de mivel nem highlighter hanem illuminating powder mindenképp kicsit szolidabb lesz a hatás mind mondjuk egy mac soft n gentle.Én nagyon tundám ajánlani idősödő bőrre, tényleg csak egészséges színt és fényt ad , semmi discogömb hatás :)

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.