KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reni39946, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

A termékcsalád négy highlightert, négy pirosítót és négy bronzosító könnyen és lágyan felvihető fényes árnyalatot tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hgabi

2018. április 9.

A 05-os bézs árnyalatot vettem meg, és nem bántam meg. Árban kicsit drágállottam, de nem használom minden nap, és elég sok is van benne. Szépen fénylik, könnyen eldolgozható.

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Black Fairy

2018. március 13.

Nekem a levendula színű highlighter van meg, nrm kedvelem... Nagyjából lehetetlen szepen el dolgozni, csomós, alig van fénye /színe.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Volturispet

2018. február 20.

Egy rózsaszínes-korallos pirosító árnyalatban vettem meg, tökéletesen természetes végeredmény egy kevés csillámmal. :) Ujjal könnyedén eldolgozható, akár highlighter helyett is használható és egy pillanat alatt élettel tölti meg az arcomat. :)

Volturispet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

rayeri

2018. február 17.

Az Isadora twist-up-jára vágytam, de az már nem kapható, viszont ennek is van egy bermuda bronze árnyalata, a Douglasban ezt ajánlották helyette, így kötött ki nálam. És jóóó! Szép, visszafogott árnyalat, nem csillog túlságosan, nagyon könnyen lehet vele dolgozni és nagyon szépen beleolvad a bőrbe, természetes finish-t hagyva maga után. Pattanásokat, irritációt nem okoz (gyönyörű az INCI-je). Megvettem a coralicious árnyalatot is pirosításra. Az is szép, de attól nem vagyok annyira elájulva, inkább csak praktikumból tartom, táskába bedobva, napközbeni smink frissítésre.

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

ReiraShiver

2018. január 1.

Rose Petal színben van meg. Pirosítónak tökéletes, szoktam felé egy kis highlightert tenni :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Alexa02

2017. október 9.

Én is a pearl pink lace árnyalatot vettem meg, és beleszerettem. Végre egy highlighter ami nem csillog és csillámlik össze-vissza. Épp csak egy pici rózsaszínes, gyöngyházas fényt ad, szuper. Viszont én nem húzom végig az arcomon, mert több alkalommal is megbontotta az alapozást, inkább csak ráütögetem a pofimra. Imádom, pont ilyet kerestem.

Alexa02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Reni39946

2017. április 19.

Szülinapomra kaptam a Pearl Pink Lace nevû highlighter árnyalatot. Elôször picit szkeptikus voltam, mert elég halványnak tûnt, de nagyon megszerettem. Nem az a világûrben is világító cucc, viszont hétköznapokra, visszafogottabb sminkhez gyönyörû. Kifejezetten tetszik a rózsaszínes árnyalat, sûrûn használom a szemhéjamra is.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Zinc PCA
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.