KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2018. április 10.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Vajasan puha és selymesen sima a NYX új szájfénye, melynek íze olyan édes mint az amerikai sugar cookie-é és az ajkakat azonnal zamatossá változtatja. Kend ajkaidra önmagában  vagy a kedvenc rúzsod fölé az enyhe-közepes fedésért ami az ajkaidba olvad ragacsosság nélkül.

12 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: b0rzi
Állapot: 1-2x használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 800 , Eladó: Varinna
Állapot: egyszer sem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Van lehetőség postára előreutalással és a postaköltség a vevőt terheli és van lehetőség budapesti átvételre a főbb csomópontokon valamint ritkán Vecsésen a marketcentrálnál

Anheszenamon

2018. július 10.

A színezett szájfény kategóriában ez a cucc szerintem szuper jó! Vanilla Cream Pie árnyalatban vettem meg, ami egy babarózsaszín árnyalat. Jól pigmentált, nem ragacsos, nem tapasztja össze a számat. Nem olyan kényelmetlen viselet mint általában a szájfények. Nagyon tetszik és szeretnék még egy-két színt beszerezni belőle. (Creme Brulee és Tiramisu)

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

cseresznye007

2018. július 1.

Jol pigmentaltak nem ragacsosak.

cseresznye007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Jol pigmentaltak nem ragacsosak.

VivienV

2018. május 15.

Én imádom, mert tükör nélkül egyszerűen felkened, rendkívüli hidratáló hatása van. Ha ez van nálad másra nincs is szükséged. Nem egy szuper pigmentált szín, de itt nem is az a lényeg. Fényes, mégis nude. Én Labello helyett is ezt használom.

VivienV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Dinadino

2018. április 6.

Szín: 03 Peaches and Cream
Fantasztikus illat, hidratál, nem ragadós, a szín a "száradás" vagy a csillogás eltűnése után is ottmarad.
Applikálni könnyű, a kiszerelés szerintem megfelelő.
Újravevős.

Dinadino
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Szín: 03 Peaches and Cream
Applikálni könnyű, a kiszerelés szerintem megfelelő.
Újravevős.

bstr13

2018. április 5.

Fantasztikus illat, remek a szin (Angel Food Cake ), enyhén lilás, mégis tök jól mutat az ajkamon, egyáltalán nem szárit. Kb 2-3 órát bir ki rajtam, de 15 másodperc felapplikálni. Amúgy nem vagyok szájfényes, de ezek után még veszek ilyet, az tuti :) Szinválasztásnál szakeladói segitséget kértem, az Allee-s lányok mindig nagyon készségesek.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Kayla

2018. március 15.

Nagyon szeretem ezt a szájfényt, mert nem ragad (csak ha túl sokat kensz fel), nem ül bele az apró ráncokba, isteni vaníliás süti illata van és szép a színe (Vanilla Cream Pie, halvány rózsaszín). Emellett az egyik legpigmentáltabb szájfény, amit valaha próbáltam - pedig világos árnyalat van meg. Mindenképpen szeretnék még beszerezni belőle, például az Éclair-t és a Devil's Food Cake-et.

Kayla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

SzLili17

2018. február 18.

14 madeleine árnyalat van meg. Szuper a pigemntáltsága és egy szájfényhez képest tartós is. Evést-ivást nem bírja, de könnyű újra rakni. Biztos veszek még pár árnyalatot :)

SzLili17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Man0ka

2018. február 16.

Szuper termék, gyönyörű színek, és tartós. Több dicséretet is kaptam már miatta. Egy picit talán ragacsos a hatása, de lehet én rontottam el, mert túl sokat vittem fel a számra. Ettől függetlenül 5 csillag :)

Man0ka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

fdorottya

2018. február 14.

Ajéndékba kaptam a főnökömtől. Nagyon eltalálta a színt (halvány rózsaszín). Nem vagyok szájfény párti, de ez kifejezetten jó. Kellemes illat, könnyen felvihető, Tartóssága nem rossz. Összességében tetszik.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. február 13.

Az Angel Food Cake-et vettem meg, nagyon-nagyon szeretem. Kicsit sütis illata van és nincs kellemetlen íze. Szeretnék más színűeket is venni.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 13.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Diisostearyl Malate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Silica Dimethyl Silylate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Manganese Violet / CI 77742, Red 7 Lake / CI 15850, Red 28 / CI 45410, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!