KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. december 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Vajasan puha és selymesen sima a NYX új szájfénye, melynek íze olyan édes mint az amerikai sugar cookie-é és az ajkakat azonnal zamatossá változtatja. Kend ajkaidra önmagában  vagy a kedvenc rúzsod fölé az enyhe-közepes fedésért ami az ajkaidba olvad ragacsosság nélkül.

12 árnyalatban kapható

bettiii

2017. szeptember 24.

Egyből beleszerettem ebbe a termékbe, amikor megvettem. Angel Food Cake árnyalatban van meg, ami egy kellemes, mindennapi sminkhez ideális, visszafogottabb szín, mégis különleges. Nagyon jó az állaga, könnyű a felvitele. Nem szárítja ki a számat, hidratált marad. Pár óráig szépen tartja magát, de nem is várok tőle többet. Nagyon tetszik a csomagolása is. Minél több színt be akarok belőle szerezni, mert nagyon szép árnyalatokban kapható.

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

samelike

2017. szeptember 23.

Créme brulee árnyalatot vásároltam meg. Nagyon szeretem kellemes, visszafogott szín, viselhető könnyű textúra. Rendszeresen használom, minden sminkhez tökéletes. Nálam 5 csillagos.

samelike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

babyface

2017. szeptember 22.

hatalmas kedvenceim lettek, ha tehetem már csak butter gloss szájfényeket veszek. :) két szín boldog tulajdonosa vagyok (tiramisu, angel cake plusz egy intense verzió) tényleg vajas, könnyed a textúrája, észrevétlen, nem nehezíti a el a szádat szinte nem is érzed. :) isteni az illata, kopni persze viszonylag hamar kopik és nekem picit ragacsos is de ennyi kell. :) a színek gyönyörűek

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Moefoe

2017. augusztus 16.

Nekem a piros árnyalatban (Cherry Pie) van meg. Pro, hogy nem túl intenzív, alig ragad, Con, hogy nem túl egyszerű felvinni, mert picit sűrűbb az állaga (legalább is ennek a színnek). Hosszantartást sosem várok szájfénytől, ezért nem bánom a 2-3 órás viseletet. A szagáról ne is beszéljünk, bár szerintem ezzel egyedül leszek, de nekem nagyon nem fekszenek ezek a bódítóan édes illatú szájkencék.
Fogok venni többet is, majd azokról is nyilatkozok... valamikor. Ja, egyébként meg Douglas-ben tényleg nem 1400 Ft, hanem 2100 Ft.

Moefoe
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

erynis

2017. augusztus 12.

Szerintem szájfények közül ez kiválóan teljesít mind tartósság, mind ragacsosság szempontjából. Ez egy szájfény, túl nagy tartósságot szerintem nem érdemes várni tőle, ezzel érdemes tisztában lenni. Nekem nem túl pigmentáltak az ajkaim, ezért egész jól látszanak a színek rajtam. Amivel engem megfogott, hogy nagyon kellemes viselet, alig, szinte nem is ragad, szuper az illata és jó puhák az ajkaim utána, ápol is. Engem megvett ezzel a nyx, épp most készülök újabb árnyalatokat venni. Talán árban lehetne kicsit kedvezőbb (Douglasban 2100 Ft).

erynis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

bebe95

2017. augusztus 4.

Megtaláltam benne a tökéletes árnyalatot. Az állaga szuper és nem ragacsos. Zseniális számomra:))

bebe95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

ainaxi

2017. augusztus 1.

Fantasztikus illata van és szuper fényes, egy szájfényhez képest nem túl ragacsos vagy csúszkálós, összességében biztos, hogy a kedvenc szájfényem. Pedig egy rózsaszínes árnyalatban van meg, ami nem is annyira tetszik.

ainaxi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

viviennoo

2017. július 23.

1390 ft? Én 2100 ft-ra emlékszem :D angel food cake árnyalatban vettem, mert a kezemen kipróbálva olyan szín volt, amit imádok. Aztán ahogy megvettem, hazajöttem, egyből ki is próbáltam. Hát...Nagy csalódás :( Kb nem is látszik, hogy lenne valamilyen szín az ajkaimon, ha mondjuk 2 rétegben viszem fel, akkor folyik le... Egy kicsit pigmentáltabb szájfényre számítottam, ez így viszont egy picit olyan öreges...:D egyébként 2 másik termékkel vásároltam ezt, az első nyx termékeim. Nem estem hanyatt egyiktől se :(

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

TumblrGirl

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

Nekem a Chocolate Crepe árnyalat van meg, ami kissé barnásabb árnyalat:)
Elsó NYX termékem, és nagyon szeretem! Tartós, és mindennapi használatra tökéletes.

TumblrGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

Nekem a Chocolate Crepe árnyalat van meg, ami kissé barnásabb árnyalat:)

thegirlwiththemostcake

2017. június 4.

Nekem a Devil's Food Cake árnyalat van meg, aminek egy picit lilás picit sötét bordós árnyalatot kéne hoznia a csomagolás és az üzletben látható apró kép alapján. Nos, ez nem egészen teljesül, nem elég intenzív a fedés, így kicsit pinkebb az eredmény, mint amit vártam volna. Főleg miután elkezd kopni, a fény eltűnik a szám pedig lilás pinken világít - legalábbis szerintem. Mivel nem használok rózsaszínes árnyalatokat a számra, így nyilván nem vagyok hozzászokva, ezért ennyire furcsa. Másnak ettől még - vagy épp ezért - beválhat. Talán én is kipróbálom majd az eggyel sötétebb árnyalatot.

thegirlwiththemostcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Diisostearyl Malate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Silica Dimethyl Silylate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Manganese Violet / CI 77742, Red 7 Lake / CI 15850, Red 28 / CI 45410, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!