KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. december 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Vajasan puha és selymesen sima a NYX új szájfénye, melynek íze olyan édes mint az amerikai sugar cookie-é és az ajkakat azonnal zamatossá változtatja. Kend ajkaidra önmagában  vagy a kedvenc rúzsod fölé az enyhe-közepes fedésért ami az ajkaidba olvad ragacsosság nélkül.

12 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: b0rzi
Állapot: 1-2x használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

SzLili17

2018. február 18.

14 madeleine árnyalat van meg. Szuper a pigemntáltsága és egy szájfényhez képest tartós is. Evést-ivást nem bírja, de könnyű újra rakni. Biztos veszek még pár árnyalatot :)

SzLili17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Man0ka

2018. február 16.

Szuper termék, gyönyörű színek, és tartós. Több dicséretet is kaptam már miatta. Egy picit talán ragacsos a hatása, de lehet én rontottam el, mert túl sokat vittem fel a számra. Ettől függetlenül 5 csillag :)

Man0ka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

fdorottya

2018. február 14.

Ajéndékba kaptam a főnökömtől. Nagyon eltalálta a színt (halvány rózsaszín). Nem vagyok szájfény párti, de ez kifejezetten jó. Kellemes illat, könnyen felvihető, Tartóssága nem rossz. Összességében tetszik.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. február 13.

Az Angel Food Cake-et vettem meg, nagyon-nagyon szeretem. Kicsit sütis illata van és nincs kellemetlen íze. Szeretnék más színűeket is venni.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 13.

missblack98

2018. február 1.

Mesés színű, pigmentált szájfény, és akármilyen bőrszíned van, ahhoz igazodik az árnyalata. Ha körülnézel videókban, vagy képeken, akkor láthatod, hogy például a Berry Strudel szín is mindenkinek fantasztikusan áll, a maga módján. Telitalálat!

missblack98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

vivuss87

2018. január 26.

Imádom! Angel foodcake és strawberry valami van meg nekem. Puha, selymes érzés az ajkakon, az illata mesés. Pont annyi színt ad, amennyi kell. Nem szárítja ki a számat. Viszonylag tartós, és abszolút nem ragad. Tuti beszerzek még belőle

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

szannamari85

2018. január 11.

Szájfényhez képest tök jó. 4 árnyalatom van, tavasszal és nyáron nagyon szeretem használni őket. Illatuk isteni, szájfényekhez viszonyítva tartós is. Egy kicsi színt is ad az ajkaimnak. Én nem vagyok nagy szájfényes, de ezeket szeretem és nem is vennék is már más típust ( de ebben benne van az is, hogy bőven elég ez a 4 szájfény nekem :) ).

szannamari85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Anett0721

2018. január 11.

3 árnyalatom van, Merengue (hideg lilás rózsaszín), Strawberry cheescake (nevevel ellentetben barackos-narancs) és Eclair (babás, naturális rózsaszín).
- illatra mennyei
- könnyen eloszlatható
- szájfényhez képest tartós
- picit ragad, de ettől tartósabb, mint a többi szájfény amelyek vizesebbek
- a színek látszódnak, de erősebb ajakszínem sötétebbé teszi őket, mint netes review-kon látni, kalkuláljátok bele a szátok természetes színét!

Szerethető, minőségi termék, fogok még venni.

! nem 12 árnyalat van csak, és az ára NYX boltban 1990 forint volt tegnapelőtt. Douglas-ban 2100. !

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

- illatra mennyei
- könnyen eloszlatható
- szájfényhez képest tartós
- picit ragad, de ettől tartósabb, mint a többi szájfény amelyek vizesebbek

Szerethető, minőségi termék, fogok még venni.

ReiraShiver

2018. január 6.

Ragadós, lip liner nélkül "folyik" maszatol, és kényelmetlen érzés. Lehet, hogy túlzottan hozzászoktam a matt rúzsokhoz, de nagyon nem lett a kedvencem. spice cake árnyaltban volt meg azt hiszem. Gyorsan tovább adtam rajta.

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

whitemerci

2017. december 9.

A tökéletes rózsaszínű rúzs keresése közepette találtam rá a NYX BLG05 Créme Brulee krémes szájfényére. Meseszép, visszafogott, soft rózsaszín, pontosan ilyet kerestem, az állaga krémes, szépen fed, vékonyabb rétegben felkenve kellemes viselet, nem ragad, vastag rétegben viszont nyúlós réteget képez az ajkakon, meg úgy nem is mutat annyira jól. A másik ellenállhatatlan, hétköznapra is remekül hordható elragadó szín a BLG15 Angel Food Cake mályva árnyalata. Tartósságuk olyan, mint a többi szájfényé, mivel nem erőteljes színek ezért szépen fakulnak, még úgy is jól mutatnak. Az evést-ivást természetesen semennyire nem bírják, de ez egy ilyen műfaj. Nagyon szép színekben kapható, kellemes állagú, bármikor könnyen viselhető darabok, megérik az árukat.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Diisostearyl Malate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Silica Dimethyl Silylate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Manganese Violet / CI 77742, Red 7 Lake / CI 15850, Red 28 / CI 45410, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!