KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

NYX Chrome Eyeshadow

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, Módosítva: 2011. március 24.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

superhero

2011. március 20.

Szép tégelyben kapható, szerintem nagyon elegáns. Kicsit én nehezen bánok vele, valamiért nem tudom olyan ügyesen felvinni az ecsetre. Vigyázni kell, hogy csak kicsit vigyünk fel, nekem ez a legnagyobb gondom vele :-) Maga a színe nagyon szép, közepesen csillogó, inkább szatén fényű, mint csillámos. A lila van meg belőle és szeretem használni, a felviteli nehézségek ellenére is.

superhero
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 20.