KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apple, Módosítva: 2014. január 21.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

A Diamond Sparkle rúzs kistestvére ez a gyönyörű szájfény, mely tele van vibráló gyémántcsillogással. Gazdag intenzív színt és fényt kölcsönöz az ajkaiknak, miközben áttetsző és tartós viselet biztosít órákon át.

Ár: 500 Ft/db , Eladó: Sicamica
Állapot: kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: crazy724
Állapot: kézfejen próbált, Helyszín: budapest, fizetés: személyesen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsofc

2017. október 5.

Paprika árnyalatban van meg, én a szagán nem érzek semmi különöset. A nevében is benne van, hogy 'diamond sparkle', így szerintem tök természetes, hogy nagyon csillámos. Az egyetlen dolog, ami nem nyerte el a tetszésemet, hogy ahogy elkezdem szétoszlatni a számon, szinte elveszti az eredeti színét, és csak halvány jelzés szintjén marad meg az az árnyalat, amit a tubusban látni.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Yami

2017. július 24.

Az illatával kapcsolatban egyet értek az előttem szólóval, valóban rémes.
Ezen túl azonban a Rust Sparkle nevű árnyalat szerintem szépen mutat ha valaki szereti, hogy ennyire csillámos. Nem túl tartós és kissé ragacsos, de hát a szájfények többsége ilyen.

Yami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Az illatával kapcsolatban egyet értek az előttem szólóval, valóban rémes.

CupcakeQueen

2015. augusztus 12.

Pár éve vettem a müllerben "pink sparkle" árnyalatban. Nagyon fényes és szép a színe... na de az a szag:D leginkább a paradicsomos halhoz tudnám hasonlítani. Ezen kívül pedig nem túl könnyű szépen felvinni az ajkakra. 3 csillag jóindulattal, de van ennek a márkának sok jó terméke amiket nagyon szeretek.

CupcakeQueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Emolliensek: Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Lanolin Oil, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Squalane
Emulgeálószerek: Lanolin Oil
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Pigments, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: BHA, Propylparaben

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Squalane eo 1 0

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.