KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. november 6.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

• könnyű használhatóság
  • diszkrét végeredmény
  • könnyed, vízálló formula
  • a végeredmény: vastagabb, teltebb, természetes hatású szemöldök

5 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft + posta , Eladó: bogyo523
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Nyíregyháza, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Nyíregyházán és Debrecenben, előre utalást követően posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Szoniboni

2018. március 29.

Enélkül én már nem is tudnék élni. :D
Nem önmagában használom, bár egy ideig úgy csináltam, 2 árnyalattal a természetesebb hatásért, de nem könnyű vele dolgozni, bele is kell jönni, és az egész szemöldök kitöltése vele fölösleges is,mert más termékekkel egyszerűbb, gyorsabb. Mostmár, hogy régebb óta használom, rájöttem, hogy mit hogy érdemes, és inkább az alapot (vázlatot) megcsinálom cezurával, aztán azokat a részeket, amiket precízebbre szeretnék ezzel, majd a kis hézagokat kitöltöm porral. Amíg nem volt erre egy jobb szemöldök ecsetem, addig az Essence ferdevégű vékony tusecsetével csináltam és azzal is teljesen jó volt. Este úgy jövök haza, hogy ha csak egy dolog van az arcomon, ami ugyanolyan, mint elinduláskor volt, akkor az a szemöldököm. Szerintem már több, mint fél éve napi szinten használom, de még nem érzem, hogy akár a 20%-a elfogyott volna.

Szoniboni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Enélkül én már nem is tudnék élni. :D

Dorothy13

2018. január 20.

Legmenőbb szemöldökformázó smink a vilagon !😱😍😎 évekig ceruzát, port, vagy zseles spiralt , használtam, sikertelenül, nap végére de sokszor mar nap felére is eltűnt a fele, lekopott, az amugy is kusza hosszú szálú szemoldokszalak pedig egnek álltak . Aztan megvettem ot:) nagyon nagyon pici is eleg, en elore ki nyomok egy pici adagot az egyik műanyag puderes fedom tetejére es onnan veszem fel ferde végű ecsettel , nagyon szepen lehet vele dolgozni, gyorsan köt. Nekem a Blonde árnyalat van meg, pont jó:) eddig az Anastacia pomade-t akartam megrendelni es kipróbálni , de egy időre jegelem ezt a tervet, teljesen felesleges ha itt van ez a kis csodaszer, mellesleg az ára is jó, szuper tartós, szepen pigmentalt és jól megfogja a szemoldok szálait is, nalam ő nyert!

Dorothy13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

janka.s

2017. december 14.

Legkedvencebb szemöldökcucc. Hosszú évek kísérletezésének eredményeképp, rengeteg kipróbált-kidobott-beszáradt-szekrénymélyérepakolt pomádé és ceruza után, azt hiszem révbe értem szemöldök terén. ;-) Hacsak rá nem veszem magam a microbladingre. Lényeg a lényeg, másodszor veszem újra a Blonde árnyalatot, az előző közel 7 hónapig elég volt napi(!) használat mellett. Én az Essence precise eyeliner ecsetével használom (tudom, hogy nem az a céleszköz, de nekem ez vált be hozzá a legjobban). Valóban nagyon gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad, de gyakorlott kezeknek ez nem jelenthet akadályt. Cserébe lerobbanthatatlan. :-)

janka.s
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

LiliMinda

2017. december 10.

Nagyon tartos, en egy essence tusecsettel hasznalom, szukseg eseten korrektorral javitok rajta.

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

rANey

2017. november 29.

Én egyszerűen imádom ezt a terméket! Nagyon könnyű vele dolgozni, fixálja és színezi is a szálakat. Kicsit kell hozzá gyakorolni, de nagyon szép, természetes hatást lehet elérni vele. A legjobb szemöldökre való termék, amit valaha próbáltam! Nem kell belőle sok, szóval ez a mennyiség még egy jó darabig elég lesz. Plusz pont, hogy szombaton még 20%-kal olcsóbban is juthattam hozzá a Black Friday akció miatt. :)

rANey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Csucsi08

2017. november 6.

Mindeddig egy fajta szemöldökport és kétféle pomade-t próbáltam a szemöldökömre. De mint mindenki, én is keresem a tökéleteset. Bár nem tudom létezik-e. Eleve vidéki vagyok, úgyhogy mivel online nem láttam Mo.-n sehol, illetve Pesten sem járok, így e-bay-en tudtam beszerezni ezt a terméket, természetesen eredetit.
A leírtak alapján szegénykétől talán túl sokat vártam. Nem rossz, de nem tökéletes :( Igen gyorsan és méginkább precízen kell vele dolgozni, mert hamar szárad, aztán nézhet az ember. Nagyon sok gyakorlás kell hozzá. A pomade-knél hozzászoktam a könnyebb korrigáláshoz. Egész tartós, szerencsére a micellás vizemmel lejön szépen, de azért ha nem figyel az ember bele lehet dörzsölni véletlenül, főleg, ha napközben kizsírosodik az arcbőr.
Szóval egyelőre még barátkozunk. Addig marad a 4 csillag.

Ja még annyit szeretnék mondani, hogy én a NYX pomade-jét használtam először, abból az espresso árnyalat felelt meg a szemöldököm színéhez, ebből a fajtából viszont a brunette, úgyhogy mindenki gondolja át alaposan a színválasztást.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Szóval egyelőre még barátkozunk. Addig marad a 4 csillag.

Tibet

2017. október 22.

Egyszerűen imádom! Nagyon szép szemöldököt lehet vele keszíteni pillanatok alatt. Legjobb amit eddig használtam. Szuper tartós, simán kibírja egész napig és ugyanolyan marad. Én a chocolate színt választottam mert vöröses barna hajam van. Úgy mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Tibet
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 22.

mobeto23

2017. október 20.

Nagyon szeretem!!
Meg vettem hozzá az ecsetet is amit ajánlottak...szerintem meg kell tanulni használni.
Mindenki megdicséri a szemöldökömet vele.
Nem fogok mással próbálkozni!

mobeto23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Nagyon szeretem!!
Mindenki megdicséri a szemöldökömet vele.
Nem fogok mással próbálkozni!

UnicornsOfLove

2017. október 7.

Én ezt nem vettem, hanem kaptam, de nincsazazisten hogy én ezért 2300 Ft-ot fizessek. Nekem nem nagyon jött be, először is a szín miatt: swatchokon úgy láttam, hogy a Blonde árnyalat egy gyönyörűséges világos, szürkés árnyalat. Mindig ilyenre vágytam, egyszerűen utálom az erős, hangsúlyos, sötét szemöldököket. Szerettem volna találni a hamvas sötétszőke-világosbarna hajamhoz valami színben passzoló, világos szemöldökcuccot és ez pont ilyennek tűnt. Hát ez az, hogy tűnt. Mert nem ilyen. Sárgás BARNA konkrétan, semmiképp sem hamvas, és nem is nagyon tudom így használni, mert eléggé elüt és így érdekes az összhatás. Az állaga sem tetszik, túl nehéz, tömény de ugyanakkor ilyen habos, überpigmentált és nagyon gyorsan szárad, méghozzá ilyen mattra és kicsit darabosra, mindenképp textúrált, túlzottan is. És akkor már le se lehet imádkozni onnan. Sminklemosóval is vörösre kell dörzsölnöm, hogy lejöjjön. Nekem ez túl sok, túl nehéz, a színe meg túl nem jó. Még mindig keresem a szürke szemöldökterméket, ezt meg sajnos kicsit most le fogom húzni.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Audrey21

2017. szeptember 24.

Nagyon tartós, a színe nagyjából megegyezik a micro eyebrow pancil azonos árnyalatával, az állaga érdekes zselés habos, emiatt kicsit nehéz adagolni, több kell az ecsetre, mint amennyit gondolna az ember. erős szemöldököt lehet vele csinálni és kell egy jó szemöldök zselé hozzá, hogy ne legyen túl mű a végeredmény, de összességében tudja amit tudnia kell.A kiszerelés nekem sokkal szimpatikusabb, mint a pot-ok, akkor is,h ha a kinyomott fölösleg kárba megy. Csak azért nem fogom újra venni, mert több márka hasonló termékét ki szeretném még próbálni, de ár/érték aránnyban ez egy nagyon jó darab.

Audrey21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!