KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. november 6.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

• könnyű használhatóság
  • diszkrét végeredmény
  • könnyed, vízálló formula
  • a végeredmény: vastagabb, teltebb, természetes hatású szemöldök

5 árnyalatban kapható

NYX Eyebrow Gel blonde és brunette
Ár: 1500 a 2db , Eladó: seen
Állapot: Kiprobált, Helyszín: 12.ker vagy posta (+postakoltseg), fizetés: Szemelyes vagy utalas utan postazom
NYX Eyebrow Gel -50%
Ár: 1200 Ft , Eladó: emily95
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy postázom (Foxpost, Postán maradó stb.)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csucsi08

2017. november 6.

Mindeddig egy fajta szemöldökport és kétféle pomade-t próbáltam a szemöldökömre. De mint mindenki, én is keresem a tökéleteset. Bár nem tudom létezik-e. Eleve vidéki vagyok, úgyhogy mivel online nem láttam Mo.-n sehol, illetve Pesten sem járok, így e-bay-en tudtam beszerezni ezt a terméket, természetesen eredetit.
A leírtak alapján szegénykétől talán túl sokat vártam. Nem rossz, de nem tökéletes :( Igen gyorsan és méginkább precízen kell vele dolgozni, mert hamar szárad, aztán nézhet az ember. Nagyon sok gyakorlás kell hozzá. A pomade-knél hozzászoktam a könnyebb korrigáláshoz. Egész tartós, szerencsére a micellás vizemmel lejön szépen, de azért ha nem figyel az ember bele lehet dörzsölni véletlenül, főleg, ha napközben kizsírosodik az arcbőr.
Szóval egyelőre még barátkozunk. Addig marad a 4 csillag.

Ja még annyit szeretnék mondani, hogy én a NYX pomade-jét használtam először, abból az espresso árnyalat felelt meg a szemöldököm színéhez, ebből a fajtából viszont a brunette, úgyhogy mindenki gondolja át alaposan a színválasztást.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Szóval egyelőre még barátkozunk. Addig marad a 4 csillag.

Tibet

2017. október 22.

Egyszerűen imádom! Nagyon szép szemöldököt lehet vele keszíteni pillanatok alatt. Legjobb amit eddig használtam. Szuper tartós, simán kibírja egész napig és ugyanolyan marad. Én a chocolate színt választottam mert vöröses barna hajam van. Úgy mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Tibet
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 22.

mobeto23

2017. október 20.

Nagyon szeretem!!
Meg vettem hozzá az ecsetet is amit ajánlottak...szerintem meg kell tanulni használni.
Mindenki megdicséri a szemöldökömet vele.
Nem fogok mással próbálkozni!

mobeto23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Nagyon szeretem!!
Mindenki megdicséri a szemöldökömet vele.
Nem fogok mással próbálkozni!

UnicornsOfLove

2017. október 7.

Én ezt nem vettem, hanem kaptam, de nincsazazisten hogy én ezért 2300 Ft-ot fizessek. Nekem nem nagyon jött be, először is a szín miatt: swatchokon úgy láttam, hogy a Blonde árnyalat egy gyönyörűséges világos, szürkés árnyalat. Mindig ilyenre vágytam, egyszerűen utálom az erős, hangsúlyos, sötét szemöldököket. Szerettem volna találni a hamvas sötétszőke-világosbarna hajamhoz valami színben passzoló, világos szemöldökcuccot és ez pont ilyennek tűnt. Hát ez az, hogy tűnt. Mert nem ilyen. Sárgás BARNA konkrétan, semmiképp sem hamvas, és nem is nagyon tudom így használni, mert eléggé elüt és így érdekes az összhatás. Az állaga sem tetszik, túl nehéz, tömény de ugyanakkor ilyen habos, überpigmentált és nagyon gyorsan szárad, méghozzá ilyen mattra és kicsit darabosra, mindenképp textúrált, túlzottan is. És akkor már le se lehet imádkozni onnan. Sminklemosóval is vörösre kell dörzsölnöm, hogy lejöjjön. Nekem ez túl sok, túl nehéz, a színe meg túl nem jó. Még mindig keresem a szürke szemöldökterméket, ezt meg sajnos kicsit most le fogom húzni.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Audrey21

2017. szeptember 24.

Nagyon tartós, a színe nagyjából megegyezik a micro eyebrow pancil azonos árnyalatával, az állaga érdekes zselés habos, emiatt kicsit nehéz adagolni, több kell az ecsetre, mint amennyit gondolna az ember. erős szemöldököt lehet vele csinálni és kell egy jó szemöldök zselé hozzá, hogy ne legyen túl mű a végeredmény, de összességében tudja amit tudnia kell.A kiszerelés nekem sokkal szimpatikusabb, mint a pot-ok, akkor is,h ha a kinyomott fölösleg kárba megy. Csak azért nem fogom újra venni, mert több márka hasonló termékét ki szeretném még próbálni, de ár/érték aránnyban ez egy nagyon jó darab.

Audrey21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

PinkPrint

2017. szeptember 22.

Tökéletes termék szemöldökre. Évek óta ezt használom. Tartós és természetes végeredményt lehet vele elérni. Sokáig elég a kicsi kiszerelés ellenére.

PinkPrint
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

bognarfanni

2017. szeptember 22.

Nagyon tartós kis szemöldök termék, számomra egy hátránya van, az hogy nagyon gyorsan szárad, így relatív gyorsan kell dolgozni vele, ami a szemöldököm tekintetében számomra elég nehéz feladat :D

bognarfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Nikkii0326

2017. szeptember 21.

Igazabol csak jot lehet mondani errol a termekrol szinte :) nagyon szepen pigmentalt, valoban vizallo. Egy negativuma, hogy nem tul praktikus ez a kis kiszereles, emiatt muszaj levonnom egy csillagocskat. Es tenyleg gyorsan kell vele dolgozni, nagyon hamar szarad. De csak ra kell erezni :)

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

doripaap

2017. szeptember 21.

Egy hete vettem meg, egyenlőre tetszik, bár picit nehéz vele dolgozni, rá kell érezni a használatára. Ár-érték arányban kiváló, bàr nekem ez a tubusos kiszerelés annyira nem tetszik, sokkal több termék jön a tubusbol mint amennyit amúgy elhasználok. A tartóssága hibátlan!

doripaap
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Timcsi23

2017. szeptember 13.

Nagyon tartós, dörzsölésálló, vízálló, még a bukósisak sem szedi le :) Könnyű vele dolgozni ( ha van egy jó ecseted hozzá) .., sokáig elég! Az ára sem vészes. Eddigi legjobb szemöldökformázó termékem! :) Biztosan újraveszem!

Timcsi23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!