KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: oszibarack, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

"Varázsolj ragyogó sminket csodás glitterekkel és kombináld glitterbázissal."

Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.