KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: oszibarack, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

"Varázsolj ragyogó sminket csodás glitterekkel és kombináld glitterbázissal."

NYX Face&Body Glitter- RED
Ár: 1000 Ft , Eladó: Macskapofa
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy előrutaláskor postázom

Ppet

2018. július 6.

06-os "árnyalat" (?) Azt hiszem, ami van a polcon. Bulis estére/fesztiválra vettem. elég hideg színű, úgyhogy szépen magára vonta a figyelmet, nagyon jó színek vannak benne kombinálva, ami sokat számít. Tetszik a tartó kialakítása is, az ember nem jár úgy, mint a nagylyuku sotartoval... :D

Ppet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Kittyke27

2018. május 17.

A hozza tartozó nyx glitter primerrel, tökéletes. :)

Kittyke27
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

A hozza tartozó nyx glitter primerrel, tökéletes. :)

draculina

2018. március 17.

3 félém is van és nagyon szépen fénylik, nem kelt gagyi hatást.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

3 félém is van és nagyon szépen fénylik, nem kelt gagyi hatást.

Tesa

2018. február 23.

Nem igazán tudom mit lehetne mondani egy ilyen termékről, hiszen ez egy olyan dolog, aminek a minősége az alaptól függ. A hozzá tartozó NYX Glitter Primer-el gyönyörű, intenzív csillogást lehet elérni, ráadásul elég sokáig elég egy ilyen, senkit se ijesszen meg a magas ár és pici doboz. :)

Tesa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.