KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Akár speciálisan a saját szemszínedhez illő vagy csak egy füstös sminkhez keresel színeket, a For Your Eyes palettában biztosan nem fogsz csalódni! 4 különböző kombináció közül választhatsz (Green, Blue, Brown, Smokey).

Kiszerelés: 14g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Negrilia

2012. július 3.

Én a kék szemre valót használtam, amíg sajnos le nem esett, és el nem tört.. :( Bármikor megvenném újra, mert nagyon szép színek vannak benne.

Negrilia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Dorka92

2012. július 2.

Nekem a zöld szemre való van meg és imádom, olyan szép színek vannak benne. És tényleg fantasztikusan pigmentáltak!!!:)

Dorka92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

caarmaa

2012. március 9.

nekem a kék szemre való és a smokey eyes paletta van meg, a színek nagyon szépek benne és nagyon tartósak is. viszont van egy probléma vele, mégpedig hogy nagyon pereg felkenés közben... nagyon sokk lehullik a szempillámra és az arcomra, ami elég zavaró. úgyhogy emiatt 4 pont. de ezt a hibáját kompenzálja a szép színösszeállítás és tartósság.

caarmaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

ljudith78

2011. december 14.

Nekem is a barna szemre való paletta van meg, nagyon jól pigmentált, talán csak a Sleek és a Coastal Scents múlja felül nálam. Összességében elégedett vagyok.

ljudith78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 14.

mimozagirl

2011. november 1.

Nekem a barna szemre való van meg, szerintem ez sikerült a leggyengébbre a színek tekintetében. A szemhéjpúderek állaga és minősége az árához képest szerintem nagyon jó.

mimozagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

noavedon

2011. november 1.

Kétkedve fogadtam, de kellemes meglepetés volt. Könnyű vele dolgozni, jó a pigmentáltsága, megfelelő alapozóval sokáig bírja.

noavedon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

Maggie

2011. augusztus 30.

Én a kék szemre valót használom, és nagyon bevált. Jól összeállított palettáról van szó. Szépen pigmentált, tényleg jól kihozzák a színek a szememet.   Olvass tovább a blogon >>

Maggie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Tridecyl Trimellitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 16035, Manganese Violet / CI 77742, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.