KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Tündéri, mini-kiszerelésű glitter csillámpor 10 elragadó árnyalatban.

Kiszerelés: 5ml

Juuice

2017. június 26.

Imadom! Nagyon szep színe van, tartós, és szemhéjbázisra kenve nagyon sokáig fenn marad. Kicsit hagyni kell, rá a smink fixaló, és ott van egész nap. Régóta kerestem már csillámport, szerintem még veszek más árnyalatban is.

Juuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

BubuMaczko

2013. december 10.

Olcsó, és nagyon szép színekben kapható. Szemhéjon inkább buliban tudom elképzelni, mint alkalmi témában. MAC Fix+-szal nagyon jól tudtam rögzíteni, nem mozdult el azóta sem, és nem pergett le. Lehetne finomabb szemcséjű is, de csak ez a gond vele.

BubuMaczko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Szaszmancs

2012. november 9.

Crystal színben van nekem,ami nagyon gyönyörű. Szép,elegáns alkalmi sminket tudunk vele készíteni,bár kell neki egy nagyon jó alap,különben abszolút nem ragad meg a bőrön. Valóban kellemetlen lemosni a durva szemcséi miatt,de a glitter az glitter, sosem könnyíti meg az életünket. Körömre használva is megállja a helyét,szóval én teljesen meg vagyok vele elégedve és még olcsó is.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

UnVraiAnge

2011. augusztus 23.

A csillámok mérete Dumbo fülével vetekszik és ennek köszönhetően annyira kellemes érzés lemosni mintha valaki sódert dörzsölne a szemedbe. Hát igen, a nehéz gyermekkor hordaléka:D
Védelmébe szolgáljon, hogy körömlakkba szórva viszont príma!

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Védelmébe szolgáljon, hogy körömlakkba szórva viszont príma!

Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000