KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. október 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Szemhéj alapozó, mely tökéletes bázist biztosít a szemhéjpúdereknek illetve növeli azok tartósságát.

Kiszerelés: 8 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

souzanna

2017. augusztus 24.

Az Etude House-os primerem után igazi felüdülés, jó az állaga, szépen fent tartja a szemhéjpúdert egész nap. A színes intenzitásán valóban nem változtat, de ez mondjuk engem nem zavar.

souzanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

stiles

2017. július 28.

Update #2: mégsem allergiás voltam, kicsit komolyabb bôrproblémám volt sajnos, de bôrgyógyász segítségével rendbejött a szemhéjam, ezt pedig újra elkezdtem használni :) újabban az arcomon is használom a hagyományos primerem alá, azokon a helyeken, ahol a korrektor/alapozó nem bírja ki a nap végéig, fôleg az orrom környékén. Egy-egy pötty, és tartósabb lesz minden. Fedése viszont alig van, ezért a színek sem sokkal intenzívebbek ezzel, csak ezt nem szeretem benne. Nem tudom, hogy újraveszem-e, most az UD primerrel szemezek, ha az jobban beválik, váltok arra. Olcsóbb felhozatalban viszont ez az egyértelmû kedvencem, jobb bármelyik drogériás primernél, illetve a MAC Paint Potnál is jobban szeretem.

Update: tényleg nagyon szerettem idáig, de mivel ez az egyetlen termék, amit minden nap a szemhéjamra rakok, az az elég erôteljes gyanúm van, hogy ez okozott a szemhéjamon allergiás reakciót :( kicsit furcsa, hogy csak nagyjából fél év használat után lettem csak érzékeny az összetevôire, de más nem lehetett, csak ez, mert nem próbálkoztam új termékkekkel a szemhéjamon egy ideje. Sajnos emiatt le kell pontoznom :( Ha kiderül, hogy mégsem ô volt a bûnös, majd update-elek megint.

A borzalmas Catrice szemhéjalapozó után próbáltam ezt, és nem csalódtam. Még a nap végén is olyan szép a sminkem, mint amikor felraktam, könnyű vele dolgozni és illik a bőrömhöz is. A színek intenzitását azonban egyáltalán nem befolyásolja sajnos, ezért kap csak négy csillagot.

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

szaszkoj

2017. február 21.

Ez egy nagyon jó kis szemhéjalapozó, a Too Faced szemhéjalapozómat cseréltem le erre, egyszerűbb beszerezni, és jóval olcsóbb. Zsíros, félig-meddig rejtett szemhéjam van, 12 órát simán kibír a sminkem ezzel, még a korrektorom alá is szoktam tenni, megelőzi a ráncocskákba való beülést.
Láttam, hogy előttem sokan panaszkodtak, hogy az istennek nem szárad meg: nem is fog, fixálni kell vagy púderrel, vagy szemhéjpúderrel. Én úgy szoktam csinálni, hogy felkenem a szemhéjamra, beauty blenderrel eldolgozom, és RÖGTÖN (tehát anélkül, hogy kinyitnám a szememet, és esélyt adnék neki a ráncbaülésre) fixálom púderrel. Rendszerint a szemöldököm alatt és a mélyítővonalamat áttetsző HD púderrel, de a szemhéjamra rögtön mehet a szemhéjpúder, a fényes/metál/csillámos gyönyörűen beleragad és intenzív lesz, mert ugye a bázis nem száradt meg :D (és nem is fog). Ha félünk tőle, hogy nem tudjuk a szemhéjszín széleit szépen eldolgozni, akkor előbb fixáljuk a mélyítővonala (a szemhéjat NE), és csak aztán tegyük fel a szemhéjszínt. Works every time ;)
Arra kell még figyelni, hogy ne használjunk túl sokat, mert azon bizony még a fixálás se segít. Mivel színtelen, fedést ne ezzel akarjunk elérni, akinek nincs túl sok hely a szemhéján, annak egy applikátornyi szerintem elég lehet mindkét szemére.
Bocsi a hosszú véleményért, csak sajnáltam, hogy sokaknak nem működött, gondoltam megosztom, hogy én hogy használom, hátha valakinek segít :)

szaszkoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

anett0422

2017. február 15.

jó terméklenne, HA gyorsan száradna így viszont szörnyű

anett0422
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

jó terméklenne, HA gyorsan száradna így viszont szörnyű

Soly77

2017. január 16.

Up: hiába friss a kapcsolatunk, nem szeretem, hétvégén megvettem az Artdecot, ma már boldogabb vagyok. Ha valaki igényt tart erre szívesen neki ajándékozom (ingyen).

Hát nem tudom, mint írtam már vettem pár dolgot ettől a márkától de mostmár egyre inkább ratyi érzésem van a termékekkel kapcsolatban.
Az ArtDeco után minőségi romlást érzek, ez már a második termék amitől többet vártam, nem az igazi na...
Ezt a terméket innen néztem ki hogy ezt tuti megveszem, bementem az Allee üzletbe és mondtam a kislánynak hogy szemhéj bázist keresek, mutogatott ott nekem csillámos meg mittudomén mifenéket, mondom nekem ecsetes applikátoros kellene... Ja olyan nekik nincs!!!! mondom jó akkor köszi nem kérek több segítséget. Tettem még egy-két kört a boltban és meg is találtam...nincs applikátoros mi? jézusom... és ő az eladó én meg a vásárló. Vajon az applikátor vagy az ecset fogalmát nem értette???? :-)))))
Egyébként teljesíti azt amit várok tőle de az ArtDeco mégis jobb... mintha ezen nem lennének annyira intenzívek a színek.
Ja és ha az árát nézem sokkal jobban kellene hogy muzsikáljon...
Nem lehet hogy egy xarabb minőségű áruhalmazra ráhúztak egy jól csengő eladható márkanevet???... ki van ez találva kérem...

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Ja és ha az árát nézem sokkal jobban kellene hogy muzsikáljon...

Captainblonde

2016. augusztus 1.

Nem rossz, de a jó az nem ilyen. Szemhéjfestéket tényleg szépen a helyén tartja, de mondjuk egy fekete tusvonalat nem :( Azért ez lenne a minimum hogy azt is megtartsa.

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Mese11

2015. december 5.

Ez az első találkozásom szemhéjalapozóval. Korábban csak a korrektorral ill. az alapozóval készítettem elő a szemhéjam. Nagy meglepetés volt, hogy mennyivel tartósabb lett így a smink a szemhéjamon. Még a nap végén is jól mutat. Mivel más hasonló terméket még nem próbáltam, így nem tudom, hogy nincs e ennél még jobb, de egyenlőre ezzel nagyon elégedett vagyok. Egy csillagot levontam,mert használat után - annak ellenére, hogy mindig lemosom a sminket este - másnap reggelre az egyik szemhéjam kicsit bedagadt. De nem biztos, hogy ettől volt.

Mese11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

AkInImOd

2015. október 2.

Életem első Nyx terméke, nagyon vártam, hogy legyen már egy a tarsolyomban - akarom írni, a neszesszeremben... :)
Vagy 5-10 percet szobroztam a Müllerben a Nyx pultnál, és nézegettem a tégelyes példányokat - természetesen kb. az összesbe belenyúlt valaki elég gusztustalanul..... ráadásul azok vagy fehérek (abból is sima vagy csillogó [?!]), vagy nagyon mély, sárgás tónusúak voltak, ami egyáltalán nem passzol hozzám árnyalatban. Ekkor láttam meg, hogy van applikátoros változata is, aminek viszont tökéletesen illeszkedik a színe a bőrömhöz - fakó, fehéres beütés, semmi sárga-rózsás tónus; ugyanakkor kellemes, könnyed állag, nem fullasztóan sűrű - pont, ami nekem kell. :)
Olyan 3 hete vagyok boldog tulajdonosa a terméknek - nem bántja a szememet, könnyen és gyorsan felvihető: egy-egy pötty a szemhéjra, vékonyan ujjal elkenem, és hagyom, hogy picit száradjon. Nem üt el a bőrömtől, szépen beleolvad, és a szemhéjpúdereket gyönyörűen kidobja a szemhéjamon (Makeup Revolution, többféle paletta, illetve Catrice Liquid Metal Eyeshadow). Tapasztalataim alapján nem kukacosodik/pereg, nálam a maximum viselési idő a 6 óra volt, és azt szuperül bírta - de a Catrice Eye'Matic Dip Line Waterproofommal nincsen barátságban, azt is szereti visszaadni a rejtett szemhéjamon (amit ez utóbbi termék viszont magában nem csinál), úgyhogy amiatt vagyok csak kicsit csalódott. Szappanos vízzel szépen lemosható, és a sminklemosóval is könnyen eltávolítható. Remélem sokáig jóban leszünk, és újra fogom venni! :)

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Agi4

2015. február 28.

Olajos, rejtett szemhéjam van, több szemhéjalapot kipróbáltam már (Essence, Catrice, Artdeco) és egyik sem vált be. Majd végül kaptam egy mintát az UD Primer Potionból és az végre jó lett, ám rendelése külföldről macerás volt és drága is. Aztán rátaláltam erre, azt olvastam, hogy ugyanaz a formulája mint a PP-nek, így megvettem. És milyen jól tettem:) Remekül tartja a szemhéjpúderemet egész nap! Kevés kell belőle. Végre egy itthon is kapható szemhéjalap ami bevált:)

Agi4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Trixi

2015. február 24.

Nagyon finom állagú, könnyen terülő, krémes és szép színű alap, a higiénikus kiszerelés telitalálat, viszont egyáltalán nem szárad meg a szemhéjon, ebből kifolyólag semennyire sem tartós. Percekig vártam, hogy szilárduljon, hiába. Azért rátettem a szemkontúrt, a remény nem vész el, de néhány pislogás után már fent landolt. A célnak sajnos nem felel meg a termék.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 24.

Emolliensek: Isododecane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.