NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. október 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Szemhéj alapozó, mely tökéletes bázist biztosít a szemhéjpúdereknek illetve növeli azok tartósságát.

Kiszerelés: 8 g

Ár: 2500 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Cosette

2019. január 15.

Hihetetlenül jó! Alapvetően kevésbé drága árfekvésű szemhéjpúdereket használok (pl. Essence vagy Revolution), de ez nagyon szépen fenntartja. Mivel nem rejtett a szemhéjam és nem is hajlamos a zsírosodásra, nincs olyan problémám, hogy csomósodba vagy folyns a szemfestéken. Viszont nagyon hamar kikoptak a szememről, ami zavart. Volt már másik szemhéjalapom, de azok csak kis mértékben segítettek ezen a problémán. Ezzel viszont este ugyan olyan szépek a színek mint reggel. Felvitel után ragacsos és mivel nem kérdeztem meg a Nyxben a segítőkész lányt, hogy szerinte púderezzem e, első alkalommal pőrén használtam. Hát, nagyon csúnya lett a végeredmény. Azóta lepúderezem és egy álom. Ha elfogy tuti újraveszem mert eddig tényleg ez a legjobb.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

szblnk

2019. január 10.

Nagyon bevált ez a szemhéjalap. A kevésbé minőségi szemhélypúdereket is tökéletesen megtartja egész nap.

szblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

DoraDe

2018. november 5.

Na ez igen! Eddig bármivel próbálkoztam, az egyik szemhéjamon pár óra után mindig kis csíkokba összegyűlt a szemhéjfesték. Alap nélkül esélytelen vagyok, de eddig próbáltam már Pupa, s-he, Rival de loop young szemhéjalapokat, catrice és essence korrektorokat, lepúderezve vagy anélkül, de ugyanúgy jött a csíkozódás pár óra után. De ez, hát nekem ez egy csoda. Felvitel után azonnal lepúderezem, és utána viszem fel a szemhéjfestéket. Por állagú és krémes festékekkel is bevált, imádom! Nap végén ugyanolyan állapotban mosom le a szemhéjfestéket, ahogy azt felvittem reggel. Az meg eddig esélytelen volt, hogy ceruzával húzzam ki a felső szemhéjamat, max a folyékony és zselés szemhéjtusok maradtak meg rajtam. De ezzel a sima ceruza is megmarad.

DoraDe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Rekakarolina

2018. július 18.

Nekem ez a szemhélyalap vált be a legjobban. Eddig kb 10-12 óra volt a legtöbb amennyi ideig smink volt rajtam, de szeinte tökéletesen megtartotta a szemhéjfestéket. Viszont a csomagolása nekem nem nagyon vált be, mert egyszer nem a neszeszerembe raktam be utazás során csak a bőröndömbe dobtam be és széttört a csomagolása.

Rekakarolina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Nem szeretem, nem tette tartósabbá a szemsminkemet. (Szerintem rontott is rajta)

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Tbarbiii

2017. szeptember 30.

Nekem nagyon bevált , szép egyenletes és tartós lesz tőle a szem sminkem !

Tbarbiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Nekem nagyon bevált , szép egyenletes és tartós lesz tőle a szem sminkem !

souzanna

2017. augusztus 24.

Az Etude House-os primerem után igazi felüdülés, jó az állaga, szépen fent tartja a szemhéjpúdert egész nap. A színes intenzitásán valóban nem változtat, de ez mondjuk engem nem zavar.

souzanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

stiles

2017. július 28.

Update #2: mégsem allergiás voltam, kicsit komolyabb bôrproblémám volt sajnos, de bôrgyógyász segítségével rendbejött a szemhéjam, ezt pedig újra elkezdtem használni :) újabban az arcomon is használom a hagyományos primerem alá, azokon a helyeken, ahol a korrektor/alapozó nem bírja ki a nap végéig, fôleg az orrom környékén. Egy-egy pötty, és tartósabb lesz minden. Fedése viszont alig van, ezért a színek sem sokkal intenzívebbek ezzel, csak ezt nem szeretem benne. Nem tudom, hogy újraveszem-e, most az UD primerrel szemezek, ha az jobban beválik, váltok arra. Olcsóbb felhozatalban viszont ez az egyértelmû kedvencem, jobb bármelyik drogériás primernél, illetve a MAC Paint Potnál is jobban szeretem.

Update: tényleg nagyon szerettem idáig, de mivel ez az egyetlen termék, amit minden nap a szemhéjamra rakok, az az elég erôteljes gyanúm van, hogy ez okozott a szemhéjamon allergiás reakciót :( kicsit furcsa, hogy csak nagyjából fél év használat után lettem csak érzékeny az összetevôire, de más nem lehetett, csak ez, mert nem próbálkoztam új termékkekkel a szemhéjamon egy ideje. Sajnos emiatt le kell pontoznom :( Ha kiderül, hogy mégsem ô volt a bûnös, majd update-elek megint.

A borzalmas Catrice szemhéjalapozó után próbáltam ezt, és nem csalódtam. Még a nap végén is olyan szép a sminkem, mint amikor felraktam, könnyű vele dolgozni és illik a bőrömhöz is. A színek intenzitását azonban egyáltalán nem befolyásolja sajnos, ezért kap csak négy csillagot.

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

szaszkoj

2017. február 21.

Ez egy nagyon jó kis szemhéjalapozó, a Too Faced szemhéjalapozómat cseréltem le erre, egyszerűbb beszerezni, és jóval olcsóbb. Zsíros, félig-meddig rejtett szemhéjam van, 12 órát simán kibír a sminkem ezzel, még a korrektorom alá is szoktam tenni, megelőzi a ráncocskákba való beülést.
Láttam, hogy előttem sokan panaszkodtak, hogy az istennek nem szárad meg: nem is fog, fixálni kell vagy púderrel, vagy szemhéjpúderrel. Én úgy szoktam csinálni, hogy felkenem a szemhéjamra, beauty blenderrel eldolgozom, és RÖGTÖN (tehát anélkül, hogy kinyitnám a szememet, és esélyt adnék neki a ráncbaülésre) fixálom púderrel. Rendszerint a szemöldököm alatt és a mélyítővonalamat áttetsző HD púderrel, de a szemhéjamra rögtön mehet a szemhéjpúder, a fényes/metál/csillámos gyönyörűen beleragad és intenzív lesz, mert ugye a bázis nem száradt meg :D (és nem is fog). Ha félünk tőle, hogy nem tudjuk a szemhéjszín széleit szépen eldolgozni, akkor előbb fixáljuk a mélyítővonala (a szemhéjat NE), és csak aztán tegyük fel a szemhéjszínt. Works every time ;)
Arra kell még figyelni, hogy ne használjunk túl sokat, mert azon bizony még a fixálás se segít. Mivel színtelen, fedést ne ezzel akarjunk elérni, akinek nincs túl sok hely a szemhéján, annak egy applikátornyi szerintem elég lehet mindkét szemére.
Bocsi a hosszú véleményért, csak sajnáltam, hogy sokaknak nem működött, gondoltam megosztom, hogy én hogy használom, hátha valakinek segít :)

szaszkoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

anett0422

2017. február 15.

jó terméklenne, HA gyorsan száradna így viszont szörnyű

anett0422
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

jó terméklenne, HA gyorsan száradna így viszont szörnyű

Emolliensek: Isododecane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.