KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 10.

Ár:   $30
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

A természet inspirálta szemhéjpúder paletta 12 gazdag, könnyen satírozható árnyalatot tartalmaz.

6 változatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

viviendora

2017. november 13.

Az Earth palettát szereztem be, mert számomra ez tartalmazza a legjobban hordható színeket, de mégis van benne egy két olyan, ami kimozdíthat a komfortzónámból. Pár napja próbálgatom, és eddig nagyon tetszik. Szépen pigmentált színek, amik nagyon jól satírozhatók. A metálos árnyalatokban egy kicsit csalódtam, mert sokkal krémesebb, intenzívebb árnyalatokra számítottam. Ami még érdekes az a festékek szaga (tempera vagy olcsó vízfesték szag), ami egy kicsit kellemetlen már számomra, de szerencsére egyálatlán nem lehet érezni azután, hogy felvittem a szemeimre. Összességében jó paletta, de nem kiemelkedő.

viviendora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Megyeritimi

2017. október 10.

Egyszerűen imádom. Gyönyörű pigmentált szînek!!!

Megyeritimi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Egyszerűen imádom. Gyönyörű pigmentált szînek!!!