NYX

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: pinkhiena, Módosítva: 2016. november 6.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen puha és vízálló, matt finishű folyékony ajakrúzs élénk és hétköznapi szolíd színekben egyaránt.

Ár: 2000 Ft , Eladó: annamasni
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy Posta
1000.- NYX Liquid Suede Cream Lipstick
Ár: 1000 Ft , Eladó: andrea91
Állapot: 2-3x hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Veronikaa

2018. szeptember 22.

Soft spoken árnyalayban van meg. Szép ősziszín, kellemes viselet, rajtam nem túl tartós viszont szépen kopik.

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

bogiis

2018. szeptember 11.

Nagyon régóta vágytam erre a rúzsra, és nemrég megajándékoztam magam vele. Nekem a sandstorm árnyalatban van meg, én az ilyen színeket kedvelem magamon, és ez is nagyon tetszik, szerintem passzol hozzám. Kényelmes viselet a számon, nem extra tartós, de tartósabb, mint egy sima krémes rúzs. Minimálisan szárít, úgyhogy fontos, hogy előtte hidratáljuk az ajkainkat.

bogiis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

dreamstealer

2018. augusztus 29.

5 árnyalatban van meg (Soft Spoken, Brooklyn Thorn, Vintage, Subversive Socialite és Respect the Pink), a minőség szerintem elég konzisztens. Szoktam a rúzs felé tenni egy réteg átlátszó púdert, így nem fog és elég tartós is. Az ivást bírja, bizonyos fokig az evést is, viszont egy zsírosabb kaja után azért meg kell igazítani. Az applikátorral meg vagyok elégedve, szépen lehet vele dolgozni, és szerencsére erős illata sincs. Nekem nagyon bevált!

dreamstealer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Kitti199609

2018. augusztus 14.

Szeretem,kényelmes viselni.

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Szeretem,kényelmes viselni.

Seiza

2018. július 30.

szép színek, hihetetlen tartósság, viszont borzasztóan szárít és szerintem nehezen kezelhető az applikátora, ráadásul mielőtt megszárad is nehéz letörölni. semmiképp sem az egy perc alatt feldobható rúzsaim egyike.

Seiza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Klau16

2018. július 24.

Nekem a Kitten Heels árnyalatban van meg, igazi vörös, imádom. Nem szárít túlzottan, így mindennapokban nyugodtan hordható.

Klau16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

KFlower

2018. július 12.

Nekem 2 szín van meg, a Soft Spoken és a Subversive Socialite, előbbi a Tökéletes (nagy betűvel) nude szín nekem, a probléma vele az, hogy beül a redőkbe a számon (mint amúgy a legtöbb nude rúzs). Utóbbi egy nagyon vad sötétlila, nem igazán szoktam utcára felvenni, erősen pigmentált, nem "patchy", és ez nem ül bele a ráncokba. A fő probléma ezekkel, hogy ragadnak. Irtózatosan ragadnak, így kényelmetlen a viselésük, legalábbis nekem. A Colourpop Ultrasatin formulájához szokták hasonlítani, de szerintem az nem ragad ennyire. Ha felkenem, általában várok vele egy kicsit, aztán lepúderezem áttetsző púderrel, hogy ne ragadjon, ez nem változtat a színén, ha hagyom előtte legalább 5 percig száradni egy kicsit.
A Soft Spokent használom, a kedvenc nude-om, csak ne ragadna! Ha valaki tud pontosan ilyen színt, valami más formulában, szóljon nekem :D

KFlower
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

sz10

2018. június 26.

Egyik kedvenc rúzsom, van belőle vagy három. Evés-ivást bírja egy db-ig, a színe szép, főleg rúzsceruzával használva. Az egész számat beszínezem vele, majd felkenem a rúzst, így kevésbé látszik, ha kopik.

sz10
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Enc

2018. június 7.

Élénk korall színben vettem meg. Pigmentáltság, tartósság szempontjából csillagos 5-ös. A hosszúkás feje picit furi, illetve picit nehéz teljesen egyenletesen elkenni, de elnézem neki a pici hibát :)

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

pacsirszkyh

2018. május 26.

A sötét színek nagyon szuperek és tartósak, a világosabbakkal sajnos nem jövök ki jól, a kezdeti bársonyos hatás után szuper matt hatást észlelek!

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.