KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: pinkhiena, Módosítva: 2016. november 6.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen puha és vízálló, matt finishű folyékony ajakrúzs élénk és hétköznapi szolíd színekben egyaránt.

NYX Liquid Suede Cream Lipstick Cherry Skies+ Ceruza
Ár: 3000 Ft , Eladó: Devy
Állapot: kb 2-3x használt, Helyszín: Szigethalom, Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 1800 Ft , Eladó: rougeoftheday
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost, posta

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

A Cherry Skies árnyalatot vettem meg, és azt látom, hogy ezt az árnyalatot különösen nem kedveli a népesség. Szerintem teljesen jó, csak egy kicsit nehezebb vele dolgozni, de ez várható volt, mert sötétvörös és folyékony rúzs. Nem szabad belőle túl sokat felvinni, mert akkor sok idő, amíg megszárad, de rajtam mindig megszárad, általában sokáig tart és viszonylag szépen lehet vele dolgozni.

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Klaudiesque

2018. november 15.

Nem, nem, nem és nem. Borzalmas. A Cherry Skies árnyalatot vettem meg, mert szerttem volna egy dögös, vörös rúzst. Nem szárad le, kenődik szanaszét (ahonnan már lehetetlenség levakarni), csúnya a textúrája, egyenetlen, és borzalmasan szárít. Rengeteg folyékony rúzst próbáltam, de ez a legalja. Megvétel után egyszer használtam, azóta (másfél év alatt) egyszer se nyúltam hozzá, mert nem merek elindulni úgy, hogy ezt viselem, mert tudom, hogy 20 percenként rá kéne néznem, hogy merrefele jár éppen. Evés-ivást hagyjuk is, abszolút nem bírja, és utána korrigálni sem lehet, mert még rondább lesz, mint előtte.

Klaudiesque
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

MakeupMarket

2018. november 6.

Borzalom!!!!!
"Tűzoltásra" kerestem hirtelen egy tartós folyékony rúzst sötét bordó színben és az üzletben megtekintve remek választásnak tűnt (Cherry skies).
Már az első nyitáskor láttam, hogy az applikátor tragédia, ezért ecsettel próbáltam meg felvinni a számra, ahol olyan színt vett fel, aminek köze nem volt ahhoz, amit a hölgy az üzletben a kezére kent..... Megpróbáltam ezer rétegben felvinni, hogy legalább hasonlítson, aztán vártam. És vártam. És még mindig vártam, hogy száradjon, de nem történt semmi. Több mint fél óra elteltével megpróbáltam zsepivel leitatni a felesleget és tovább vártam, hogy hátha ténylegesen megszárad, de a lényeg, hogy soha nem fog és kivétel nélkül mindenen nyomot hagy. Ezt hívom kidobott pénznek......

MakeupMarket
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Borzalom!!!!!

ajozan

2018. november 3.

Nem túl tartós, de szép és nem száritja a számat.

ajozan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Nem túl tartós, de szép és nem száritja a számat.

Veronikaa

2018. szeptember 22.

Soft spoken árnyalayban van meg. Szép ősziszín, kellemes viselet, rajtam nem túl tartós viszont szépen kopik.

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

bogiis

2018. szeptember 11.

Nagyon régóta vágytam erre a rúzsra, és nemrég megajándékoztam magam vele. Nekem a sandstorm árnyalatban van meg, én az ilyen színeket kedvelem magamon, és ez is nagyon tetszik, szerintem passzol hozzám. Kényelmes viselet a számon, nem extra tartós, de tartósabb, mint egy sima krémes rúzs. Minimálisan szárít, úgyhogy fontos, hogy előtte hidratáljuk az ajkainkat.

bogiis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

dreamstealer

2018. augusztus 29.

5 árnyalatban van meg (Soft Spoken, Brooklyn Thorn, Vintage, Subversive Socialite és Respect the Pink), a minőség szerintem elég konzisztens. Szoktam a rúzs felé tenni egy réteg átlátszó púdert, így nem fog és elég tartós is. Az ivást bírja, bizonyos fokig az evést is, viszont egy zsírosabb kaja után azért meg kell igazítani. Az applikátorral meg vagyok elégedve, szépen lehet vele dolgozni, és szerencsére erős illata sincs. Nekem nagyon bevált!

dreamstealer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Kitti199609

2018. augusztus 14.

Szeretem,kényelmes viselni.

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Szeretem,kényelmes viselni.

Seiza

2018. július 30.

szép színek, hihetetlen tartósság, viszont borzasztóan szárít és szerintem nehezen kezelhető az applikátora, ráadásul mielőtt megszárad is nehéz letörölni. semmiképp sem az egy perc alatt feldobható rúzsaim egyike.

Seiza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Klau16

2018. július 24.

Nekem a Kitten Heels árnyalatban van meg, igazi vörös, imádom. Nem szárít túlzottan, így mindennapokban nyugodtan hordható.

Klau16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.