KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: pinkhiena, Módosítva: 2016. november 6.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen puha és vízálló, matt finishű folyékony ajakrúzs élénk és hétköznapi szolíd színekben egyaránt.

Ár: 2000 Ft , Eladó: annamasni
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy Posta
1000.- NYX Liquid Suede Cream Lipstick
Ár: 1000 Ft , Eladó: andrea91
Állapot: 2-3x hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

KFlower

2018. július 12.

Nekem 2 szín van meg, a Soft Spoken és a Subversive Socialite, előbbi a Tökéletes (nagy betűvel) nude szín nekem, a probléma vele az, hogy beül a redőkbe a számon (mint amúgy a legtöbb nude rúzs). Utóbbi egy nagyon vad sötétlila, nem igazán szoktam utcára felvenni, erősen pigmentált, nem "patchy", és ez nem ül bele a ráncokba. A fő probléma ezekkel, hogy ragadnak. Irtózatosan ragadnak, így kényelmetlen a viselésük, legalábbis nekem. A Colourpop Ultrasatin formulájához szokták hasonlítani, de szerintem az nem ragad ennyire. Ha felkenem, általában várok vele egy kicsit, aztán lepúderezem áttetsző púderrel, hogy ne ragadjon, ez nem változtat a színén, ha hagyom előtte legalább 5 percig száradni egy kicsit.
A Soft Spokent használom, a kedvenc nude-om, csak ne ragadna! Ha valaki tud pontosan ilyen színt, valami más formulában, szóljon nekem :D

KFlower
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

sz10

2018. június 26.

Egyik kedvenc rúzsom, van belőle vagy három. Evés-ivást bírja egy db-ig, a színe szép, főleg rúzsceruzával használva. Az egész számat beszínezem vele, majd felkenem a rúzst, így kevésbé látszik, ha kopik.

sz10
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Enc

2018. június 7.

Élénk korall színben vettem meg. Pigmentáltság, tartósság szempontjából csillagos 5-ös. A hosszúkás feje picit furi, illetve picit nehéz teljesen egyenletesen elkenni, de elnézem neki a pici hibát :)

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

pacsirszkyh

2018. május 26.

A sötét színek nagyon szuperek és tartósak, a világosabbakkal sajnos nem jövök ki jól, a kezdeti bársonyos hatás után szuper matt hatást észlelek!

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Serpentina

2018. május 24.

A Tea&Cookies színben szereztem be. Rajtam egy nagyon kellemes, bájos rózsaszín árnyalat.
De nem az árnyalattal van a baj: se nem matt finishű, se nem vízálló.
Nagyon lassan szárad meg az ajkamon, akkor is már rögtön összecsomósodik a szám közepén,
így nagyon csúnya. Egyszer sem mertem még kilépni vele az utcára.
Nemhogy enni, inni is alig lehet vele, hiszen azonnal kopik, és sajnos elég látványosan.
Soha nem voltam elájulva a NYX-től, és ez a termékük sem sikerült túl jóra.

Serpentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

De nem az árnyalattal van a baj: se nem matt finishű, se nem vízálló.
így nagyon csúnya. Egyszer sem mertem még kilépni vele az utcára.
Soha nem voltam elájulva a NYX-től, és ez a termékük sem sikerült túl jóra.

Rivendell

2018. április 14.

A Cherry Skies árnyalat van meg, úgy tetszik legjobban a színe, ha sötétbarna ajakceruzát használok alá. Űgy olyan kedvemre való vörös, a red velvet cake-re emlékeztet. :) Már sokszor viseltem, de a héten egy teljes napot parádéztam benne konferencián, volt sok kávészünet, ünnepi vacsi, szóval mindennek ki volt téve, aminek lehetett. Nos, sokkal tartósabb, mint amire számítottam, de nem tökéletes. De majdnem. Bár foltosan, de alig kopik evéskor, ráadásul könnyen javítható. A poharakat sem nagyon maszatolja, nem kenődik el, hogy Joker szám legyen. Az egyetlen kifogásom, hogy estére, több, mint 12 órás viselet után nem maradtak szépek a kontúrok. Olyan volt a határ a szám és a bőröm között, mint ahogy egy papír ereződik, ha folyadék éri. Jaj, azt hiszem nem tudom normálisan körülírni, de a lényeg, hogy már nem volt olyan éles a határ, hogy úgy mondjam. Ennek ellenére jár az öt csillag, mert végig teljes volt a lelki nyugalmam a sminkemet illetően, ez pedig a sötét rúzsoknál ritka. :)

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Nicole97

2018. április 10.

Az eddigi legtartósabb rúzs, amit valaha próbáltam!

Nicole97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Az eddigi legtartósabb rúzs, amit valaha próbáltam!

jadegirl

2018. április 10.

Ajandekba kaptam Vintage arnyalatban de sem a szineredmeny,sem az ajkakon valo erzete nem tetszik. Gyorsan kopik es a viselese is furcsa,kisse puderes erzetu. Nem szarit es konnyen leszedheto de talan csak ennyi elonye van,foleg hogy ahhoz képest még nagyon drága is.
Update: Magamtol nem vettem volna ujra de ajandekba ismét kaptam két színt, ezekkel már sokkal jobban meg vagyok elégedve. A Kitten heels es Cherry pie szinek intenzivek, tartosak. Jobb erzes a szajon mint a fent emlitett Vintage.Az ertekelést 3 csillagra javitom mert ugy latszik a minoseguk nem egyseges.

jadegirl

r3gina

2018. április 7.

Nekem a biker babe van meg, ami egy metálos, csillogós nagyon mély vörös. Nálam a szín nagyon nyert, lerobbanthatalan a rúzs, és ha még sikerül is lemosnom, rózsaszín marad utána a szám. :D DEE! a rúzs befogja a rúzsozott terület környékét is, ami miatt olyan, mintha rózsaszín kontúrt húztam volna a mélyvörös rúzsnak, így ha nem figyelek és csekkolom fél óránként, úgy nézek ki mint egy bolond.

r3gina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

sziszcsy

2018. március 21.

Sandstorm arnyalatban van meg, de ki nem allhatom. Rettento budos vegyszer szaga van, az ecset gagyi, sok termeket vesz fel, de megsem kenheto egyenletesen. Undorito ragacsosra szarad, es le sem mattul teljesen. Konnyen kopik es rettento csunyan, kenyelmetlen a viselese, es eroteljesen erezheto.
Ez a legrosszabb folyekony matt ruzs amit eddig probaltam, meg az ebayes gagyik is lepipaljak.
Nagyon sajnalom, mert tobbet vartam tole, es a 0 tudasahoz kepest rettento draga is volt, csak 1 csillag jar.

sziszcsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.