KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

64 árnyalatban kapható

Ár: 1500 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
PAULA DORF LIPSICLE ajakfény - BOTICELLI (6 gr)
Ár: 990,- Ft (+postaköltség) , Eladó: springsteen33
Állapot: ÚJ, Helyszín: ---, fizetés: utalás - posta / személyes átvétel - kp.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NewEngland

2017. szeptember 9.

Frosted Beige árnyalatban van meg, gyönyörű színe van - habár becsapós mert egyáltalán nem olyan mint amilyen a csomagoláson látszik, sokkal világosabb, de nem bánom. :D Extra glossy hatása van, sosem találkoztam még ilyen szép szájfénnyel, csak ajánlani tudom!

NewEngland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

danikin

2017. május 6.

jó szájfény, de az illata zavaróan mű, tök felesleges :(

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

jó szájfény, de az illata zavaróan mű, tök felesleges :(

jkrisztie2

2017. március 27.

A legjobb valaha használt szájfényem. Ennyire csak egy régi Max Factor szájfényt szerettem, annak már a nevét sem tudom, talán silk gloss volt. Két árnyalatban is beszereztem , egyik rózsaszínesebb, ezt jobban kedvelem, a másik egy barnás nude. Finom ízű, viszonylag tartós , szépen fénylő, nem ragadós szájfény. Tökéletes!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

zdiana

2017. március 16.

A legjobb szájfény, amit valaha próbáltam. Az elején, amikor felkentem, nem tűnt egyenletesnek, de 1-2 perccel később hibátlan volt. Csodálatosan intenzív a színe, picit még intenzívebb felkenve, mint az üvegén keresztül. Nagyon kellemes állaga van, közel nem olyan ragadós, mint a többi szájfény és kifejezetten tartós. Az illata kellemes és nem szárít. Nagyon szeretem, esélyes, hogy más színt is beszerzek belőle.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Szninka

2017. február 26.

Ezta szájfény még novemberben szereztem meg a Nyx bolt megnyitón Budapesten 💋
Nagyon finom az illata engem egy nyalókára emlékeztet.
Nagyon lágy az állaga és könnyed👱🏻‍♀️
Szép a fénye nem ragad és egy szájfényhez képest viszonylag tartós
Nekem bevállt👄💄

Szninka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Ezta szájfény még novemberben szereztem meg a Nyx bolt megnyitón Budapesten 💋
Nagyon finom az illata engem egy nyalókára emlékeztet.
Nagyon lágy az állaga és könnyed👱🏻‍♀️
Szép a fénye nem ragad és egy szájfényhez képest viszonylag tartós
Nekem bevállt👄💄

MsKK

2017. február 4.

Nagyon szép színekben kapható.Nem szárítja a szájat. Primer használata mellett is nagyon gyorsan lejön.Az íze nagyon kellemes.Természetes árnyalatban 'futkosós' napokon jól jön, akár tükör nélkül egy kicsit felficcenthetek, alacsony hibaszázalékkal.
Tehát a négyes ellenére mindig a neszesszerben van valamelyik árnyalat.

MsKK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 4.

Tehát a négyes ellenére mindig a neszesszerben van valamelyik árnyalat.

CataKatinka

2016. november 6.

Tegnap a magyarorszàgi Nyx üzlet megnyitójàn jàrtam és ott szereztem be ebből a cosmos àrnyalatot és nagyon tetszik. Az illata engem marcipànra emlékeztet. Szàjfény lévén nem túl tartós de az illata miatt nekem szuper.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Chanelbabe

2016. június 22.

Beige árnyalatban van meg ami valójában egy pink szájfény,nekem ez a szín már a barbie pink kategóriába esik. Összeségében nem rossz ,hiányolom azt az igazi szájfényes jelleget ,nem tapad ,szuper pigmentált.

Chanelbabe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

nobosz

2016. június 17.

Nem vagyok nagy szájfény rajongó, de ő meggyőzött. Müllerben akadt egyik nap a kezembe, akciós volt 900Ft-ért, de csak ott hagytam, győzködve magamat, hogy nem vagyok szájfényes. De amikor két nap múlva visszamentem és még mindig ott volt, bedobtam a kosárba és mennyire jól tettem. :D
Sugar pie árnyalatban vettem, ami pont olyan, mint a képen. Nem az a nagyon ragacsos fajta és nem is lesz tőle, olyan nagyon vizes-nyálas kinézetű az ajkam. Hanem inkább csak olyan finoman csillogó. Icipici csillámok vannak benne, de nem tolakodóan. Viszonylag tartós az ivást bírta. Rúzsra kenve is de önmagában is szép. Alapjáraton rágógumi illata van, de az aplikátornak van valami furcsa műanyag mellék szaga, amit felkenésnél mindig érzek.
Csodaszernek nem csodaszer, de örülök, hogy megvettem. Kár, hogy az NYX kivonják, vagy átalakul, mindenesetre azt hiszem ilyen formában már nem sokáig lesz kapható ez szájfény.

nobosz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

vikiko17

2016. június 12.

Sajnos alapból nem vagyok barátban a szájfényekkel és ez alól ez sem kivétel.. (ajándékba kaptam) persze ez nem azt jelenti hogy nem próbál meg lenyűgözni mert illatra jó, színe is szép ( sweet heart ) de valamiért nekem állagra ragacsosnak tűnik, lehet ez a szájfények sajátja, nem tudom :(

vikiko17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.