KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theleenaart, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   0,9 g

Készíts magadbak telt, gyönyörű szemöldököket az ultra vékony Micro Brow Pencil segítségével. Még a legfinomabb vékonyabb szörszálat is ellátja színnel egy ternészetesebb hatás érdekében.

Ár: 1790 Ft + posta , Eladó: kato17
Állapot: 3x használtam kb. , Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Fizetés banki átutalással, postázás a mindenkori postai díjak alapján

kato17

2017. július 19.

A legjobb szemöldökceruza, amit valaha használtam! Könnyű használni, kellően pigmentált, a vékony hegye miatt pontosan lehet vele dolgozni, nem túl puha, nem túl kemény, a végeredmény természetes és egész nap tartós. Az ára kissé borsos, de mivel abszolút kifogástalan a minősége, szerintem megéri.
Mivel szőke hajam van, a Blonde árnyalatot választottam először, de hiba volt, a taupe sokkal jobban áll. (A Blonde elég vöröses, a taupe viszont szép hűvös, hamvas világosbarna.)

kato17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Lillie

2017. július 18.

Annyi de annyi mindent kipróbáltam. Rengeteget költöttem szemöldök formázó cuccokra. De ezt sosem vettem volna meg. Bent voltam Nyxben ahol, megkérdeztem a lányt, hogy mivel csinálja meg a szemöldökét és mosolyogva mutatta meg. Az ára abszolúlt nem durva... sokkal drágább pomade-eket is vettem már. Mikor otthon kipróbáltam majdnem sírtam a boldogságtól! Tökéletes! Nekem a Tapue árnyalat van meg és veszem majd még újból míg világ a világ és míg gyártják.

Lillie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

stefi90

2017. július 17.

Szépen fog és könnyű vele dolgozni. Viszont a nagy melegben könnyen letörlődik.

stefi90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Szépen fog és könnyű vele dolgozni. Viszont a nagy melegben könnyen letörlődik.

zsofula

2017. július 4.

A taupe színt használom nagyjából 4 hónapja és kb 3-4 mm van még a 0,09 grammból, ami egész jó a Catrice slim szemöldök ceruzásához képest, pedig alig van szemöldököm.
A szín lehetne egy kicsit szürkésebb, inkább sötét szőke, mint taupe.
Tuti újra veszem.

zsofula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

A szín lehetne egy kicsit szürkésebb, inkább sötét szőke, mint taupe.
Tuti újra veszem.

svekits

2017. július 4.

Évek óta a Catrice ceruzáját használom, aztán most gondoltam kipróbálom ezt, mert olyan sokan szeretik. Nekem is bejön, nagyon vékony a ceruza, ezért könnyű vele precíznek lenni. Nem kell hegyezni se, csak tekerni, és pillanatok alatt kész a szuper szemöldök (nekem csak 1-2 kikopott helyet kell megigazítanom, alapból elég sűrű szemöldököm van, nem tudom milyen vele teljesen újat rajzolni). A csomagolása nekem kicsit gagyi, vagyis a ceruzás oldala nekem néha szétesik, amikor le akarom venni a kupakot. A külön kis fésűnek örülök. Nekem a Brunette árnyalat van meg, netről rendeltem, így annyira nem a legjobb választás, kicsit csokibarna, én meg jobb szeretem a szürkésebb, hamvasabb barna színeket, de végülis nem olyan gáz ez se, legközelebb más színt veszek.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

danikin

2017. május 6.

nagyon könnyű vele dolgozni, nekem fekete van, és nem túl erős, szépen kitölti a szmeöldököm, természetes hatás

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

lovereira

2016. november 20.

Szeretem ezt a ceruzát, nekem Ash braun árnyalat van meg, ami nem teljesen barna, hanem van egy kis szürkés "beütés" is. Precízen lehet vele vonalat húzni, árnyalni, mivel nagyon vékony és kicsi a a ceruza hegye, a másik végén a kefe is jó. Tényleg egyetlen negatívumot tudok megemlíteni nála, hogy gyorsan elfogy, akkor is ha minden nap használom...más szemöldök ceruzánál ezt nem igazán tapasztaltam még.

lovereira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

mignon001

2016. november 13.

Imàdom ezt a szemoldok ceruzàt. Hetekig vàrtam hogy végre elérheto legyen a honlapon 'Taupe' szinben is, majd azonnal kattintottam a megrendelésre. Amikor kiprobàltam eloszor nagyon megijedtem, mert alig akart fogni a ceruza, de egy két perc probàlkozàs utàn elkezdett fogni, és azota is tokéletes. Végre nem egy csunya sàrgàs barna àrnyalat, hanem egy szép szurkés vilàgosbarna szin, ami kiemeli a szemoldokom, de csak annyira amennyire kell, és passzol a szoke hajamhoz és vilàgos boromhoz. Maximàlisan elégedett vagyok, az àràt mindenképp megéri, a kis szemoldok fésu meg pluszpont.

Update: sajnos vissza kellett jönnöm levonni egy csillagot mert nagyon gyorsan elfogyott. Persze azt is hozzá kell tennem hogy szinte minden nap használom, de ezért az árért úgy képzeltem hogy tovább tart majd, mint 1 hónap. Lehet hogy ez a normális, nem tudom, de én személy szerint egy picit csalódtam.

mignon001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

murczinodett

2016. november 9.

én azt hittem, hogy nagyon fogom szeretni, de nagyon nem szeretem, rajtam egyáltalán nem tartós, nehéz felvinni, ami engem is meglep, de tényleg nagyon nehezen húzok vele szép vonalat, mert általában "elcsúszik", mintha túl sikló lenne, elcsúszik a bőrömön vagy nemtudom....szóval ezek miatt a dolgok miatt nem szeretem, de a keféje nagyon jó

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

mariib

2016. szeptember 22.

Nálam ez a hónap terméke!
Olyan kult-klasszik szemöldökceruza után, mint az Anastasia Brow Wiz, nem gondoltam, hogy egy drogériás termék is fogja hozni közel ugyanazt a szintet töredék áron, pedig igen!
Érdekesség, hogy mindkét ceruza "made in Korea". Lehet, hogy ugyanabban a gyárban gyártják? :)
Minden, amit az Anastasia-nal elmondtak a lányok, igaz erre is.
Maximálisan ajánlom!

mariib
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Nálam ez a hónap terméke!
Minden, amit az Anastasia-nal elmondtak a lányok, igaz erre is.
Maximálisan ajánlom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate