KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theleenaart, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   0,9 g

Készíts magadbak telt, gyönyörű szemöldököket az ultra vékony Micro Brow Pencil segítségével. Még a legfinomabb vékonyabb szörszálat is ellátja színnel egy ternészetesebb hatás érdekében.

Ár: 2800 , Eladó: georgievagyok
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: honey
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, Szombathely, fizetés: postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, banki utalás

Fru1229

2018. június 26.

ash brown nagyon az én színem, és mivel kezdő szemöldökformázó vagyok (hála az égnek és a kozmetikusomnak alapból jó a kiinduló pont :) nekem tökéletesen bevált. Csak megerősítésre használom nem teljes rajzoláshoz. Eddigi használatok után jár az 5*

Fru1229
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

KlaudiaZs

2018. június 14.

Már a másodikat használam az ash brown árnyalatból (ami lehetne ash-esebb), az első ceruza pár hónapig (tán 3-4) bírta, ami őszintén több, mint amit a mennyiségtől vártam. Pozitív csalódás. Ezen felbátorodva megvettem megint, mert egyébként szeretem, pont az én kényelmes lustaságomnak van kitalálva ez a hegyezést nélkülöző, tekerős dolog. Maga a ceruza is teljesen jó, én amúgy se szeretem szálanként megrajzolni a szemöldököm, de mégis valami hegyesebbre van szükségem a másodpercek alatt betompuló hagyományos ceruzáknál, hogy kitöltögessem, na meg megrajzoljam itt-ott a szemöldököm, erre a köztes megoldásra pedig ez tökéletes. A nap végéig kitart, nem kopik, sokkal egyszerűbb ezzel dolgozni, precízebb. Az elsőnél nem tapasztaltam, de a második vételnél darabokra volt/van törve az egész ceruza rész, mikor először kibontottam, ki is csúszott a műanyag tartóból egy 1 centis darab, amit vissza kellett dugdossak, és óvatosan elhasználni így. Nem vagyok benne biztos, hogy újraveszem megint, más olcsóbb tekerős ceruza után nézek, az árát azért nem éri meg.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

badryka

2018. június 4.

Kezdő szemöldökformázóknak kötelező darab. a ceruza vékony kialakításának köszönhetően gyönyörűen lehet vele formázni, viszont gyorsan fogy :(

badryka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

dreammiyss

2018. május 29.

Teszteléskor a termék tetszett. Az első pár napban miután megvásároltam még használgattam, most már valamiért nincs kedvem hozzá nyúlni. Érzésre sokszor mintha a meleg napsütésben attól félnél, hogy lefolyik, elkenődik, elmaszatolódik a bőrömön.. Talán majd télen előveszem ismét, de a nyári hónapokban maradok a por állagú termékeimnél.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

csokiskalacs

2018. május 14.

Hát, most tuti ünneprontó leszek, de nekem ez a cucc egyáltalán nem jött be. Sokan hasonlítják össze itt ABH microbrowjával, mivel sosem volt ilyenem, erről nem tudok nyilatkozni, viszont hogy az árkategória másik oldaláról közelítsem meg a dolgot, a Catrice szemöldökceruzájáról igen (ami egyébként igen nagy népszerűségnek örvend itt KM-en).
Nem tudom, hogy én vagyok-e a szerencsétlen, de annak a maszatos, blurry finishnek amit produkál a bőrömön, semmi köze nincs a szálazott hatáshoz. Semmivel sem tartósabb, mint az előbb említett Catrice, árban viszont idegtépően ráver (háromezer akárhány forint és alig kapsz 1 gramm terméket. Micsoda haszonkulcs pls). Pozitívum, hogy nem törik maga a festék (sok ilyen automata ceruzánál tapasztaltam már a jelenséget). Mindennek a tetejébe hallgattam a kedves eladó hölgyre, és a brunette árnyaltot szereztem be, aminek mint itthon kiderült, van egy elég erőteljes vöröses tónusa - nem hiszem, hogy van nagyobb bűn, amit barna hajú lányként el tudsz követni a sminked ellen, mint az hogy, hogy vörösesre/túl sötétre/túl vastagra fested a szemöldököd, mert valami eszméletlen igénytelen telepi ------------ (bíííp) hatást kelt az egész. Szomorú vagyok, méghozzá nagyon. Szeretnék még próbát tenni a Maybelline hasonló termékével, aztán meglátjuk...
Update:
ünnepélyesen szeretném megragadni az alkalmat, hogy még egy csillagot levonjak tőle, mert tényleg úgy érzem, hogy kihajítottam 3500 forintot az ablakon. A mai csodás tavaszi nap reggelén ugyanis azt tapasztaltam, hogy a termék egész egyszerűen elfogyott - nevetségesen kevés használat után, bár abban a kevésben sem volt köszönet. Mivel indokolatlan sokba került, valószínűleg pont ezért próbáltam megkedvelni, elhasználgattam, és nézegettem, hogy áh, nem is olyan rossz ez - de, pont olyan rossz volt, mostmár nyugodt szívvel mondom ki. Ma vettem is egy másik terméket, ami mind minőségben, mind mennyiségben, mind árban bőven felülmúlta ezt a cuccot.

csokiskalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Update:

de Jonge Noémi

2018. április 14.

Nagyon szeretem. Könyedén és gyorsan lehet vele felrajzolni a szemöldököt. Sehova nem megyek nélküle. Egyetlen problémám, hogy nagyon gyorsan elfogy (na megy könyen eltörhet). De nem bánom mivel tényleg az eddigi legjobb😍

de Jonge Noémi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

petrusspajti

2018. február 22.

Imádom! Annyira precíz, csodás kis szemöldökszálakat tudok magamnak rajzolgatni vele! A színe is pont illeszkedik hozzám, bombabiztos. Csak egy kicsit hamar elfogy :(

petrusspajti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

draculina

2018. január 13.

Nekem a fekete színű van meg, de nem is igazán fekete hanem inkább barnás sötétszürke de tökéletesen illik a színe a szemöldökömhöz. Tartós, nem kenődik, nap végéig fennmarad. Nagyon szép vékony vonalat lehet vele húzni.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

whitemerci

2017. december 15.

Csokibarna színben van meg. Összesen 4 különböző márkától van szemöldök ceruzám, mert nekem beváltak, őket szeretem a legjobban használni, praktikusak, és eredményesek. Ez a NYX-es szemöldök ceruza, szerintem a ABH ceruza teljes egészében való lekoppintása, méretben, kivitelezésben, használhatóságban is teljesen megegyezik vele, csak az árban nem. Nekem a NYX volt meg előbb, az ABH meg egy csomag része volt, magamtól különben nem vettem volna meg. Dús szemöldökre is tökéletes egységesítéshez (nekem is ilyen van, és bevált), de hiányos szemöldökkel rendelkezők is remekül használhatják, szép vékony vonalat lehet vele húzni, és tartós is. Ár-érték arányban nagyon megéri, remek kis termék ez.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

SimonHajni

2017. december 13.

Szerintem a legeslegjobb nyx termék, pedig elég sokat kipróbáltam már! Nagyon vékony kicsit keményebb a ceruza része, de ez egyáltalán nem hátránya, sőt! Nagyon szép szemöldököt lehet vele rajzolni, mindenkinek ajánlom.
Aki régóta vágyódik a Benefit Precision Brow vagy az Anastacia BH szemöldök ceruzák után, mindenképpen próbálja ki, mert nem fog csalódni :)

SimonHajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate