KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theleenaart, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   0,9 g

Készíts magadbak telt, gyönyörű szemöldököket az ultra vékony Micro Brow Pencil segítségével. Még a legfinomabb vékonyabb szörszálat is ellátja színnel egy ternészetesebb hatás érdekében.

Ár: 2800 , Eladó: georgievagyok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SimonHajni

2017. december 13.

Szerintem a legeslegjobb nyx termék, pedig elég sokat kipróbáltam már! Nagyon vékony kicsit keményebb a ceruza része, de ez egyáltalán nem hátránya, sőt! Nagyon szép szemöldököt lehet vele rajzolni, mindenkinek ajánlom.
Aki régóta vágyódik a Benefit Precision Brow vagy az Anastacia BH szemöldök ceruzák után, mindenképpen próbálja ki, mert nem fog csalódni :)

SimonHajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Miposhka

2017. október 30.

Kicsit bizalmatlan voltam, nem szeretem annyira a Nyx termékeket, viszont ez elnyerte a bizalmamat. Alapvetően semmilyen poros állagút nem próbálnék ki szemöldökre, így az nem jött szóba nálam. Korábban ceruzát használtam, találtam egy tök jó hamvasas, de mégis barnás színűt, viszont idegesített, hogy folyamatosan hegyeznem kell. Ezzel viszont nagyon pontosan lehet dolgozni, állaga a ceruzáéhoz hasonlít legjobban de nem kell hegyezgetni, a színe is passzol, szóval szuper! :)

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

missy89

2017. október 23.

Szuper termék, nagyon szépen, pontosan lehet vele dolgozni, természetes hatású a végeredménye, ugyanakkor szerintem semmivel nem tud többet, mint a Catrice szemöldökceruzája, ami harmadannyiba kerül, szóval csak ezért nem fogom újravenni.

missy89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

dora0410

2017. szeptember 30.

Nagyon szeretem, előtte mindig por állagú termékeket használtam a szemöldökömre, de ezzel sokkal tartósabb és szebb lesz az eredmény. Végre (harmadszorra) a tökéletes árnyalatot is sikerült megtalálni, eleinte nem hittem el az eladó lányoknak, hogy az alapvetően barna, de szőkített hajamhoz nem lesz túl világos a Taupe, de igazuk volt. Egyetlen kifogásom ellene, hogy gyorsan fogy.

dora0410
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Audrey21

2017. szeptember 24.

Már a másodiknak is majdnem a végére értem ebből, úgyhogy azt kell mondjam egy jó termék. Nagyon precízen lehet vele dolgozni, egész jók a színek, a kiszerelés használható és nem fogy túl gyorsan. Egyetlen problémám vele, hogy nem lehet mélyíteni a színét ami hiányos szemöldökökkel kicsit azért gond. Illetve ha precíz élleket szeretnék többször át kell menni vele egy-egy terülten különben olyan furcsán blury a hatás (nem tudok rá sajnos jobb szót.A Chocholate szín viszont annyira jól passzol a mélyvörös hajszínemhez, hogy mindent megbocsátok neki, biztosan újra fogom még venni.

Audrey21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

szilvike94

2017. szeptember 18.

Már évek óta a L'Oréal szemödökceruzáját használtam dark brown árnyalatban, de mivel eléggé olajosodó típusú az arcom, sokszor elcsúszkált a nap végére. Aztán rátaláltam erre a kis csodára, amit 3 dolog miatt imádok:
- nem kell hegyezni
- precíz szinte szál szerű vonalakat lehet vele húzni
- a nap végén is ugyanott van ahova reggel feltettem!!!
Tervezem a szemöldökzselét is megvenni hozzá, de a szintén L'Oréal szemöldök zselémmel is bombabiztos. A spirál is nagyon jó a végén.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

- nem kell hegyezni
- precíz szinte szál szerű vonalakat lehet vele húzni
- a nap végén is ugyanott van ahova reggel feltettem!!!

molnargnoemi

2017. szeptember 14.

Sok jó véleményt olvastam róla ezért megrendeltem webshop-ból, a színt így csak tippelni tudtam. Tökéletes lett így is, Ash Brown-t vettem meg. Az első reakcióm az volt, hogy hű de pici. Aztán megláttam a 0.09 gramm feliratot... 0.09, nem 0.9! :D Imádtam használni (körülbelül 1 hónapig), amíg el nem fogyott. Pedig nem kell megrajzolnom az egész szemöldökömet, alapból ívelt és nem vékony, tehát csak csinosítgatni kell. Imádtam használni, ez volt a legjobb termék amit szemöldökre használtam de nagyon sokallom az árát, ezért nem is vettem újra. Azóta a Catrice ceruzáját használom, ha nem is ugyanolyan jó mint a NYX, de harmadába kerül és minimum 2 hónapig elvagyok egy ceruzával. A kiürült ceruzát megtartottam, imádom a kis spirált a végén, ezt használom a Catrice-hez és tökéletesek így együtt! Egyébként a minősége nagyon jó, nem kenődik, nem mászkál el mint egyes ceruzák, árnyalni és kis szőrszálakat rajzolni is lehet vele. Amikor használtam többen is megkérdezték, hogy hol csináltattam ilyen szép szálas technikás szemöldök tetoválást, mert milyen jól el van találva a forma, árnyalat, minden :D

molnargnoemi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

2017. szeptember 8.

Nagyon jó termék, valóban vékony a ceruza, így szépen, pontosan lehet vele dolgozni és szálazni is. Egyetlen hibája, hogy nagyon kis mennyiség. Egyébként tartós, nekem kibírj a munkanapot. Douglas webshopon is kapható, és ott elég sokszor van 20 (törzsvásárlóknak 20+5) %-os akció, akciós áron szerintem abszolút megéri. Jelenleg a kedvenc "szemöldökcuccom" a NYX szemöldökspirállal együtt használva (utóbbi a fixálás miatt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

lizanagy

2017. szeptember 6.

Nagyon imádom, csak sajnos gyorsan fogy és még a tapue sem elég hűvös árnyalat nekem. De még mindig ez a leghamvasabb barna szemöldök ceruza amit itthon találtam.. :(
Egyébként nekem tetszik benne hogy nem túlpigmentált. Egy szemöldök ceruza ne legyen erősen pigmentált, szépen lassan természetesen kell felépíteni a színt, a szép eredményért.

lizanagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

kato17

2017. július 19.

A legjobb szemöldökceruza, amit valaha használtam! Könnyű használni, kellően pigmentált, a vékony hegye miatt pontosan lehet vele dolgozni, nem túl puha, nem túl kemény, a végeredmény természetes és egész nap tartós. Az ára kissé borsos, de mivel abszolút kifogástalan a minősége, szerintem megéri.
Mivel szőke hajam van, a Blonde árnyalatot választottam először, de hiba volt, a taupe sokkal jobban áll. (A Blonde elég vöröses, a taupe viszont szép hűvös, hamvas világosbarna.)

kato17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate