KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Ásványi tartalmú, bársonyosan puha klasszikus ajakrúzs. Ápoló összetevői táplálják az ajkat, megakadályozzák a rúzs elkenődését.

Ár: 999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Ár: 900 , Eladó: vdora
Állapot: kipróbálva volt csak , Helyszín: Budapest/ Dabas, fizetés: személyesen átvehető Dabason vagy Budapesten

Anheszenamon

2018. július 10.

Milan árnyalatban vásároltam meg. A szín gyönyörű, pont az a mályvás nude szín amit magamon szeretek. Mivel a formulája nagyon krémes épp ezért egyáltalán nem tartós, hamar kopik, ivást sem igazán bírja, vastag nyomot hagy a poháron. Ár-érték arányban mégis azt gondolom, hogy nem rossz termék, aki nem szeretne sok pénzt áldozni egy rúzsra, annak tökéletes lehet. Még egy pozitívum, hogy nagyon sok árnyalatban kapható.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Enc

2018. január 16.

Nagyon régóta megvan már ez a rúzs a Vitamin nevű árnyalatban. Ár-érték arányban tökéletes, nagyon szeretem, mert pigmentált, tartós és jól hidratál. :)

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

gugan16

2017. december 9.

A tea rose árnyalat van meg, és sajnos elég vegyesek az érzéseim. Egyrészről nagyon szép és pigmentált szín, kellemes a textúrája és viszonylag tartós. De sajnos nekem nagyon kiemeli ha van száraz rész a számon, amit nem matt terméknél ennyire még nem tapasztaltam, illetve szájceruza nélkül sem szeretem használni, mert csúszkál.

gugan16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Plidia00

2017. június 24.

Eszméletlen jó a textúrája ennek a termék. Teljes mértékben megéri az árát.

Plidia00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Eszméletlen jó a textúrája ennek a termék. Teljes mértékben megéri az árát.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 13.

Tea Rose: szuper jó kis rúzs,imádatos színnel! Úgy megörültem, amikor a napokban egy táska aljáról előkerült, ahol véletlenül megbújt. Észre sem vettem, hogy ezt tette velem, mert hát ő az x-edik hasonló színű rúzsom..., de nem haragszom rá, sőt, örülök, hogy megint velem van.

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 13.

thegirlwiththemostcake

2017. június 4.

Több árnyalatban is megvan és kb azt érzem, hogy soha többet nem szeretnék más rúzst vásárolni, mert ez tökéletes. Azthiszem kb 1290 ft, emellett nagyon pigmentált (egy réteg nekem bőven elég szokott lenni), nem kenődik és elég lassan kopik. Általában ceruzával (az is nyx) együtt használom, gyönyörűen összeolvadnak, nagyon szép az eredmény.

thegirlwiththemostcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

AstroSue

2017. február 26.

Ar-minoseg szempontjabol kiraly. Jol pigmentalt.

AstroSue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Ar-minoseg szempontjabol kiraly. Jol pigmentalt.

CataKatinka

2016. november 6.

Az 561-es árnyalat cssodás, igazi őszies szín. Sötét, de ugyanakkor lilás. szuper krémes, jól hidratál.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Tesa

2016. július 8.

Nekem a Blush van meg, amit a boltban imádtam, meg a Google-n is, de élőben elég barbie-rágógumi hibrid színe van, ami nem rossz, nem rossz, de nem kell erőltetnem. Persze az én személyes dolgom miatt a minősége nem változott semmit. Biztos, hogy a sötét árnyalatok nehezebben kezelhetőek, de ez, mint világos szín tökéletes. Extra krémes, viszont szépen kopik, nem ül meg a ráncokban, és meglepően tartós is, 3-3,5 órát simán kibír. Ezen az áron nagyon szép teljesítmény, ráadásul a színválaszték... :)

Tesa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

profectuscat

2016. május 18.

Rose Bud van meg nekem. Istenkém ez a szín! Mint valami arany csillámos friss gyümölcs :D nem tudom másképp jelemezni. De inkább a rózsaszíb dominál, ez maga a tavasz! Nagyon könnyű viselet, de nagyon tartós emellett. Szépen ráfekszik az ajkakra, nem emeli ki a száraz részeket, teljesen jól viselkedik.

profectuscat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate