KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivienlovesit, Módosítva: 2017. február 14.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Stripped Off micellás víz egy friss érzetet keltő víz micella molekulákkal, ami maradéktalanul eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket a bőrről.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

falfru

2018. május 17.

Imádom, eddig biotherma micellás vizet használtam, csak mivel nagyon drága kipróbáltam ezt, és nem váltanék vissza a drágább márkára..nagyon szeretem, friss tiszta érzésű a bőröm miután használom, a szemem nem irritálja, nem lesz zsíros hatású érzés sem. tökéletes! :)

falfru
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

grey

2017. október 10.

Sok micellás vizet kipróbáltam már, ő lett a kedvencem. Nincs illata, nem irritálja a szememet sem. Kétfázisú szemfestéklemosó és arctisztító balzsam után használom. Egyáltalán nem marad utána ragacsos érzés. Az ára is jó, ekkora mennyiségért.

grey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.