KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivienlovesit, Módosítva: 2017. február 14.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Stripped Off micellás víz egy friss érzetet keltő víz micella molekulákkal, ami maradéktalanul eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket a bőrről.

Kitty9526

2018. augusztus 8.

Update: Nem tudom mi változott, szerintem talán pont sikerült eltalálnom a megfelelő mennyiséget. Legutóbbi sminklemosás alkalmával pikk-pakk eltávolította az egész sminkem tussal, spirállal, mindennel együtt. Nagyon gyors, alapos munkát végzett és nem mondom, hogy nem éreztem utána semmit a bőrömön, de abszolút nem volt kellemetlen vagy túl ragacsos. Kellemes meglepetés volt, jobban figyelek ezután az adagokra és jár a +1*.

Nekem nagyon nem tetszik az adagolója és borzasztóan gyorsan fogy. Még egy micellás vizem után sem éreztem ilyen ragacsos érzetet, mint ezután. Ezek miatt le kell vonnom kettő csillagot.
Az ára teljesen normál (én még kuponnal is vettem), és egyébként jól tisztít. A szempillaspirált is maximálisan leviszi, csak sokat kell használni belőle és sok is folyik ki a dobozából. Nem veszem újra, de én vagyok első negatív komment, szóval egy próbát szerintem megér. 3*

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

falfru

2018. május 17.

Imádom, eddig biotherma micellás vizet használtam, csak mivel nagyon drága kipróbáltam ezt, és nem váltanék vissza a drágább márkára..nagyon szeretem, friss tiszta érzésű a bőröm miután használom, a szemem nem irritálja, nem lesz zsíros hatású érzés sem. tökéletes! :)

falfru
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

grey

2017. október 10.

Sok micellás vizet kipróbáltam már, ő lett a kedvencem. Nincs illata, nem irritálja a szememet sem. Kétfázisú szemfestéklemosó és arctisztító balzsam után használom. Egyáltalán nem marad utána ragacsos érzés. Az ára is jó, ekkora mennyiségért.

grey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Antioxidánsok: BHT