KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

18 árnyalatban kapható, mesésen irrizáló, gyöngyház fényű szemhéjpúder.

Kiszerelés: 3g

Judiit

2011. augusztus 27.

Kicsit többet vártam tőle. Gyönyörű selymes , de nekem ennél sokkal jobban bejönnek a Sleek festékei.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Squalane eo 1 0