KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jonasreka181, az összetevőket feltöltötte: viraaag, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   $14
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Bársonyos, matt alapozó pipettás adagolóval. Könnyű használat, nagy színválaszték, szabályozható fedés.

24 árnyalatban kapható

Ár: 2000ft , Eladó: BLucy
Állapot: 2-3x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Ár: 4000 , Eladó: Nikkii0326
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Paks, fizetés: Személyes átvetel
Black Fairy

2019. január 11.

Kezdeném azzal, hogy ez az ár-mennyiség arány borzasztó...De nagyon világos bőröm van, és általában nem találok megfelelő alapozót drogériás szinten, szóval úgy voltam vele, hogyha a szín jó, és szereti a bőröm, megéri, úgyse szoktam sminkelni rendszeresen (mostanában).

A fedése tökéletes, szinte beleolvad a bőrömben, olyan hatása van az arcomon, mintha semmi nem is lenne az arcomon, csak szép tiszta és egyenletes lenne a bőröm...A tartóssága szintén tökéletes...rajtam vagy 8 órát volt úgy, hogy ugyanúgy nézett ki mint reggel (egészséges fénye volt, nem túl fényes, de nem is teljesen matt), aztán 13 óra után mostam le, és addigra nem sok minden volt az arcomon - nem tudom hova lett, de a vattakorongomon nem látszott, hogy alapozót mosok le vele...

Picit sajnos szárított, de nem ült be az enyhe (mimikai) ráncaimba, primer nélkül is szépen "fedte" a pórusaimat, de nem ült bele/nem tömítette el...Talán télre nem a legalkalmasabb a szárítás miatt...Kombinált bőrt nehéz úgy hidratálni, hogy a száraz részek ne legyenek szárazak, a zsírosabbak meg ne legyenek még zsírosabbak....

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

claucat0

2019. január 9.

A legvilàgosabb àrnyalatot pròbàltam ki. A nekem a fedèse tökèletes volt ès könnyű a bőrön csak az a baj vele,hogy szàrìt ès hosszú tàvon hidratàlàs mellett sem tudom használni de szerintem zsírosabb bőrűeknek működhet.

claucat0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

hellonelly

2019. január 5.

Sajnos nagyon sötét színt sikerült kiválasztanom, illetve az üzletben dolgozó leányzó szerint az volt számomra a tökéletes szín..na de természetesen nem ezért a 2 csillag, néhányszor használtam nyáron, nekem borzaztóan fényes volt tőle a bőrőm, illetve a nap végére csomókba állt össze. Az állaga jó, nagyon szépen fel lehet vinni, viszont ez csak pár órát marad így. Erősebb bőrhibákat nem fed el.

hellonelly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Kriszta180222

2018. december 14.

Elég vegyesek vele kapcsolatban az érzelmeim, nem rossz alapozó, de nagyon meg kell vele tanulni bánni hogy tökéletesen működjön. A színe az fantasztikus, teljesen megegyezik a bőrömmel. Nekem normál bőrűként egy testes krémmel kell aláhidratálni, mert egyébként durván kiemeli a szárazabb részeket, azután blenderrel lehet a legszebben felvinni. A fedését én nem mondanám erősnek, alapvetően nincsenek nagy bőrhibáim így számomra tökéletesen megfelel, de akinek komolyabb elfedni valói vannak annak szerintem ez az alapozó nagyon gyengusz lesz. Egy kedves krémmániástól szereztem be, így jó szívvel fogom elhasználni, de teljes árat ezért a mennyiségért biztosan nem adnék.

Kriszta180222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Szeretem mással összekeverni mindennapos sminkkel, de magában is szoktam használni. Szeretem, viszont azt az egy csillagot azért vontam le, mert néha ki tudja szárítani a bőröm egy pár foltban. Azon kívül nagyon szeretem, a legvilágosabb árnyalatban van meg :)

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

kklaudia

2018. október 28.

Egy üveget már elhasználtam, most vásároltam újra. A színt az eladó segített kiválasztani, elsőre tökéletesen eltalálta az árnyalatot. Magában annyira nem szeretem, egy sűrűbb alapozóval keverve viszont nagyon jól működik. Nem fényesedik át olyan gyorsan, nem is szárít, egész nap vállalható marad az arcom. Számomra most nagy kedvenc. :)

kklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

htzsf

2018. augusztus 28.

Szeretem, ahogy kinéz az arcomon, nem érzem úgy, hogy nehéz, hogy nem kapok levegőt tőle. Egyszer sikerült kiborítani picit a szőnyegre, de simán kijött belőle. Szeretem benne, hogy ha picit használok csak, akkor egészen természetesnek hat, ha többet, akkor meg teljes tökéletes fedést biztosít.

htzsf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

'Magában' nem szerettem, viszont egy másik alapozó világosítására el tudtam használni. Nekem nem ért meg 5000 Ft-ot, mert a NYX alapozó világosítója 3500 Ft körül van, és az jobb is erre a célra.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

silver

2018. július 7.

Idén januárban próbáltam ki, azóta összesen 3 színt szereztem be belőle (02 Alabaster, 06 Vanilla, 10 Buff), így egész évre el vagyok látva, és minden más korábban használt alapozómtól megszabadulóban vagyok.

Nem túlzok, ha azt mondom, ez életem eddigi legjobb alapozója. Mindig is utáltam folyékony alapozót hordani, mert annyira érzem, hogy *van valami* az arcomon, valami hideg, krémes réteg, brrr. Na hát ez az alapozó annyira könnyű és folyós állagú, és eközben elég jól pigmentált szóval kevés kell belőle, meg nagyon hamar is szárad, hogy a végeredmény NAGYON kellemes érzetű (azaz nem érzem, hogy rajtam van). Ahogy előttem is írták, nagyon világos színben is kapható, ami ráadásul nem oxidálódik sötétebbre. E téren sok, itthon könnyen beszerezhető márka kínálata hagy némi kívánnivalót maga után, úgyhogy ez nagyon szerencsés.
A pipettás kiszerelés meg maga ez az ennyi csepp-olyan fedés koncepció kicsit meh, bugyután hangzik, de az alapja érthető, mert ez a cucc tényleg annyira hígan folyik, hogy ha tubusban vagy pumpás üvegben árulnák, egész biztos vagyok benne, hogy kontrollálhatatlan lenne az adagolása.

Száraz bőröm van, ezért egy hidratáló alapot (Mixa CC krém - van róla vélemény itt KM-en, sokan nem szeretik, nekem bevált) szoktam használni alá, és egy bevizesített sminkszivaccsal (legolcsóbb a Müllerből) viszem fel, 3-4 cseppet kb. Szuperül néz ki így, nincs maszkos hatása, vagy fura textúrája. Sokkal jobban néz ki, mint bármelyik klasszikus folyékony alapozó, amit eddig próbáltam.
+ kipróbáltam, hogy az arcom egyik felén pluszban még Urban Decay All Nighterrel is fixáltam, az arcom másik felén meg nem: ahol fixáltam, kicsit jobban tartotta magát, a másik oldalon azért az orrom oldalán meg az orcámon kezdett átütni egy pici pirosság a nap végére, de még így is azt mondom, hogy önmagában is szuper és felülmúlta a várakozásaimat.

Az egyetlen, ami rettentő, az az ára, főleg ha egységárat néz az ember. Lehet, hogy valahonnan lehet szerezni 14 dollárért is, de én 5300 forintért vettem. DE, még így is azt mondom, hogy megérte.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

GyDorka

2018. július 6.

Az eddig legjobb alapozó amit használtam. A kiszerelése nagyon praktikus, könnyű a használata. Nagyon kevés elég belőle, gyönyörűen fed! A textúrája is nagyon könnyed, mintha nem is lenne rajtam semmi és sokáig bírja az arcomon. Plusz pont, hogy a Nyx üzletekben mindig nagyon kedvesek, segítőkészek az eladók. A megfelelő terméket és árnyalatot is rögtön megtalálják, jól választják ki.

GyDorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag