KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, Módosítva: 2018. április 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Ultra puha és precízen vágott ecset, amely professzionális alapozást tesz lehetővé.

whitemerci

2018. április 24.

Folyékony alapozókhoz megálmodott ecset, de nekem ehhez nem igazán vált be. Nem viszi fel szépen az alapozót, illetve nem szépen teríti el, csíkoz is, nem szeretem. Folyékony vagy géles állagú primerek, fényvédők felvitelére használom, ahhoz tökéletes. A ferde kialakítása lehetővé teszi a nehezen hozzáférhető helyeken is a körülbelüli egyenletes elosztást, egészen puha a sörtéje, a közepén található bemélyedésben eredetileg meg kellene maradnia a folyékony alapozónak. Szerintem ezen az áron már lehet jobb alapozó ecsetet is venni, de krémek, gélek, primerek felviteléhez nálam bevált, mosni is könnyű, eddig nem hullott ki egy szőrszála sem (piacra kerülése óta használom már), és a ragasztása sem engedte még el, ami tipikus hibája szokott lenni a NYX ecseteknek, ezért megkapja a 4 csillagot.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.