KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jonasreka181, az összetevőket feltöltötte: viraaag, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   $14
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Bársonyos, matt alapozó pipettás adagolóval. Könnyű használat, nagy színválaszték, szabályozható fedés.

24 árnyalatban kapható

Ár: 2000ft , Eladó: BLucy
Állapot: 2-3x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Ár: 4000 , Eladó: Nikkii0326
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Paks, fizetés: Személyes átvetel
badryka

2018. június 4.

Végre találtam egy olyan árnyalatot, amely megegyezik a rózsaszínű tónosú arcszínemmel. Nagyon szépen lehet vele dolgozni (beautyblenderem van, szintén nyx-es), ha nagyobb fedést szeretnénk, akkor gyönyörűen lehet építeni. Nyárra ideális választás.

badryka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Sajnos nem vált be... beleül a mimikai ráncokba, könnyű túltolni a mennyiséget, ezen felül nagyon kevés a tartalma és sajnos hamar át is fényesedik.

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

mattmania

2018. május 20.

Elosszor mikor bent meglattam és egy kedves eladó segitsegevel megtalaltuk a hozzam illő szint imádtam. Aztán haza mentem és akkor lattam hogy 13ml...hat na ott ájultam el.. mert b*szki ennyi erővel megvehettem volna a kedvenc Mac-és alapozomat ami lehet h 11000 de 30 ml és ha kiszamolod nem drágább!!!! És nem bántam volna ezt a reszt ha OLYAN IS LENNE mint a Mac studio fix de hat labdaba sem rúghat!! Jo az állaga és hogy lehet kontrolalni a fedest és meg tetszene is de hat ez azért én azt mondom bárcsak inkább vettem volna egy studio fixet..

mattmania
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Hamarv

2018. május 15.

Nekem bejön, nem fénylik és elég tartós! viszont félre választottam a színt, otthon jöttem rá. így eladó termékek közé tettem fel.

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

eeraa

2018. május 14.

Nagyon szeretném szeretni mert végre megtaláltam a tökéletes színt. Könnyed, folyékony állagú textúrája van. A legvilágosabb árnyalatot használom, ennek ellenére nem vagyok sem holtsápadt sem sárga vagy rózsaszín árnyalatú. Viszont eléggé szárítja a bőröm, ha önmagában használom tele vagyok hámló foltokkal hiába használok előtte szérumot, hidratálót és primert is. A nappali fényvédőmmel keverem össze így nem olyan vészes. A fedése közepes ami nekem tökéletes is lenne ha nem rontaná el a sok hámló, száraz folt... Talán normál bőrön jól működik. Még kísérletezek vele kicsit hátha..

eeraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Lina14

2018. május 11.

a textúráját szeretem, nagyon könnyed, ami jó nyáron
nem vettem észre, hogy szárítana vagy eltömítené a pórusaim, egyenletesen fed
nem a legpigmentáltabb, inkább közepes a fedése, de bőrszerű/szatén a finishe
nagyon folyós, én többször elcsöppentettem már, és nem igazanán jön ki a pólókból, illetve a blender gyorsan felszívja
nem marad túl matt napközben, viszonylag hamar átfényesedik, és oxidálódik
nekem a light van meg, de így ez is túl sötét, illetve az illatát sem igazán szeretem

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

a textúráját szeretem, nagyon könnyed, ami jó nyáron
nem vettem észre, hogy szárítana vagy eltömítené a pórusaim, egyenletesen fed
nem a legpigmentáltabb, inkább közepes a fedése, de bőrszerű/szatén a finishe
nem marad túl matt napközben, viszonylag hamar átfényesedik, és oxidálódik

lzsoficim

2018. május 6.

Furcsa termék. Az egyik szín szuper, imádtam télen, minimál fedés, buffing brush-al el lehet dolgozni, nem túl matt, tényleg csúcs. Ezért vettem sötétebb színt is, hogy most már lassan kezdhessem belekeverni, a kettőt együtt használni, ha barnulgatni kezdek. Ez a másik mintha olajos lenne, ráadásul tele leszek miteszerekkel tőle. Átfényesedik. Valahogy nem tetszik egyáltalán. Érdekes, de teljesen más, mint a másik szín.

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

fblnk

2018. április 18.

Eléggé drágának tartom a 13 ml-hez képest. Ráadásul az én bőrömön önmagában használhatatlan, alig lehet szépen eldolgozni. Ezért össze szoktam keverni a Garnier olajmentes BB krémjével, úgy viszont nagyon tetszik a végeredmény, és a tartósságával is meg vagyok elégedve. De nem hinném, hogy újra veszem, inkább tovább keresem a tökéletes alapozót.

fblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

sildi

2018. április 10.

Az árához képest nem annyira tartom jónak. Nagyon kellemes a viselése, mintha nem is lenne rajtam alapozó és nem szárít, nem csillog, viszont nem is fed túlzottan. Mielőtt megvettem volna, megkérdeztem a boltban, milyen erős a fedése és azt mondták, ha magas fedést szeretnék, két réteget vigyek fel belőle. Hát kipróbáltam többféleképpen is ezt a két-réteg dolgot, de nem javult jelentősen a helyzet sajnos. Elfogyott egy üveg, de nem veszem újra.

sildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

lilko12

2018. március 19.

Nemrég egy Nyx-es vásárlásom alkalmával kaptam belőle tesztereket. Azt tudni kell a bőrömről, hogy elég zsíros főleg a T vonalam. Szépen aláhidratáltam, és amikor felkentem, éreztem, hogy nagyon jó a textúrája! Egy rétegben nem igazán fedett szépen, úgyhogy 2-ben vittem fel, de még így is keveseltem. Ezután púdereztem. Kb 3 óra után olyan volt a fejem mintha belefejeltem volna egy zsíroskenyérbe :D és még az alapozó is kiült a bőrömön :/ Sajnáltam, mert nagy reményeket fűztem hozzá. Igazából zsíros bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom, de kevés bőrhibás száraz bőrűeknek nagyon jó lehet.

lilko12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag