KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jonasreka181, az összetevőket feltöltötte: viraaag, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   $14
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Bársonyos, matt alapozó pipettás adagolóval. Könnyű használat, nagy színválaszték, szabályozható fedés.

24 árnyalatban kapható

Ár: 2000ft , Eladó: BLucy
Állapot: 2-3x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Ár: 4000 , Eladó: Nikkii0326
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Paks, fizetés: Személyes átvetel
szabynna

2018. március 19.

Életem legrosszabb alapozója, pedig sose vásároltam mást csak drogériásokat. Becsapva is érzem magam, mert a westend nyxben az eladó sminkeslányt kérdeztem is, hogy hámlik az arcom, jó lesz-e rá, győzködött hogy tökéletes, tartós, vegyem meg, ehhez képest olyan helyeken is hámlónak látszott az arcbőröm vele, ahol még alapozó nélkül, natúrban sem. Sokkal csúnyább volt a bőröm vele, mint nélküle. A színárnyalat se az igazi. A legvilágosabbat vettem végül, mert már az egyel sötétebb is nagyon elütött, de ezzel meg sárgás hulla színem van. Eldolgozni se lehet rendesen, látszik az arcomon az ecsetvonás. Tartósnak se mondanám. Nagyon csalódott vagyok, mert nagy reményeim voltak, annak ellenére, hogy ilyen kis kiszerelésért nagyon durva ára van. Utólag már sajnálom, hogy nem az estée lauder double weart próbáltam ki. Egységárban még az ára is kedvezőbb lett volna.

szabynna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Nitukaaa

2018. március 18.

A legjobb alapozó amit eddig használtam, nagyon világos száraz bőrömre. Nagyon sok féle szín van belőle (csak ebből találtam olyat ami tökéletesen passzol), nagyon jó a fedése. Nagyon könnyű vele dolgozni, ecsettel, blanderrel. Imádom!

Nitukaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

draculina

2018. január 23.

Megjegyzés: elég olajos alapozó szóval zsíros bőrűeknek szerintem nem jó.

Épp a minap szereztem be egyet a legvilágosabb árnyalatban. Már az egy hatalmas pozitívum hogy van egyáltalán olyan szín ami illik a bőrszínemhez, mert általában a legvilágosabb árnyalat is túl sötét szokott lenni. Az állaga nagyon folyós, de nekem tetszik, mert sokkal jobban lehet kontrollálni mennyire vastagon szeretném felkenni, illetve a termék dobozán is feltüntették hogy hány cseppet kell használni ha bizonyos fedést akarunk elérni. A pipettás adagolóval még barátkozok, egy pumpás üvegnek jobban örültem volna, de ez is használható. Ecsettel és szivaccsal is könnyű eldolgozni, miután megszáradt nem oxidálódik, a színe ugyanolyan marad mint folyékony állapotban. Nekem kibírta az egész napot, bár nem zsírosodik a bőröm és nincsenek bőrhibáim.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Megjegyzés: elég olajos alapozó szóval zsíros bőrűeknek szerintem nem jó.

HeniM

2018. január 12.

Nekem világos arcom van (mondjuk ki, sápadt halott színem van), sárgás tónussal. Itt találtam végre nekem való színt! Majdnem fehér, de sárgás kicsit, így tényleg hasonlít a bőrszínemhez. Én csak pár cseppet használok, de nekem bevállt. Mikor rossmannba mentem alapozóért, mind olyan barna volt, mondom mindenki szolizik csak én nem?! Szóval nekem sápadt arcúnak is jó színek vannak :D

HeniM
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

theo

2017. december 10.

Szerintem ez egy jó kis alapozó. Én eléggé világos bőrű vagyok de találtam megfelelő árnyalatot, ami nem sárgás. A fedése építhető ugye de én a nagyon gyenge, épp, hogy ott van erősséget szeretem a szeplőim miatt, úgyhogy nem nagyon vittem fel vastagon, több rétegben, viszont így is nagyon szépen mutatott. Tényleg kicsit folyósabb és elég gyorsan szárad, bár én nem bánom. Nedves szivaccsal lehet a legszebben eldolgozni. Hidratálni kell előtte, különben nagyon kiszáradtnak érződik a bőr alatta. Nekem nem nagyon szokott zsírosodni a bőröm, szóval erről a részről nem tudok nyilatkozni. Nap végére is szépen nézett ki, egyedül a smile lineom hangsúlyozza ki, ha nem használok alá hidratálót. Ezen lehet egy primer mondjuk jobban segítene de azt nem használok. Viszont tényleg borsos az ára ekkora kiszereléshez.

theo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

aphrodite9

2017. november 29.

Túl folyékony,túl olajos !!!! ...zsíros bőrre nem ajánlom.

aphrodite9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

Túl folyékony,túl olajos !!!! ...zsíros bőrre nem ajánlom.

LadyE

2017. november 14.

A fedése nem annyira rossz. Viszont nekem pár óra után nagyon "sütis" (cakey) hatású lesz. A kiszerelés az árához képest katasztrófa. Ha nem hidratálok alá eléggé, akkor nagyon beleül a ráncokba, és kiemeli a száraz részeket.

LadyE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

csdora6

2017. augusztus 31.

Kombinált bőröm van és nagyon jól bevált. NYX First Base Primer spray-t hazsnálok alá, rá pedig NYX Dewy Finisht és vizes beauty blenderrel viszem fel. Egy zsúfolt nap után is teljes a fedés. Az tény, hogy ez nem egy természetes hatású alapozó, hanem teljes fedést ad. Illetve megpróbáltam kézzel/ alapozó ecsettel és M.A.C primerrel és finish sprayvel, de nem azt a végeredményt nyújtja, mint a beauty blenderes, nyx primer, finish spray megoldás. Nagyon szeretem. Nagyon ajánlom mindenkinek.

csdora6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

fagyongy

2017. május 25.

Az üzletben az eladó hölgy segítseget kértem, mert a bőröm elég vízhiányos, koromból kifolyólag kicsit ráncosodik, és acnera hajlamos. Egy jól fedő alapozót szerettem volna. Egyből ezt a tipust ajánlotta.
Már első használatra is meglepődtem. Teljesen maszkos hatása van, egyáltalán nem természetes. A fedése nagyon jó, de az egész arcom úgy nezett ki, mintha hámlana, pedig hidratáltam alá és primert is használtam. Próbáltam kombinálni mással, de ugyan az a maszkos, hámló hatása lett.
Sajnos nyilván a bőrőm miatt sem, de nekem egyáltalán nem vált be.

fagyongy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Sajnos nyilván a bőrőm miatt sem, de nekem egyáltalán nem vált be.

viraaag

2017. május 3.

UPDATE: hat csalodas volt igy visszatekintve... nagy remenyeket fuztem hozza de kb 3 ora utan atutott rajta a zsiros borom es mintha egy maszkot viseltem volna, ami elfolyt es total levalt a boromrol.
Odaadtam tesomnak neki kombinalt bore van, neki teljesen bevallt. Nem csuszik el neki es a szine is passzolt :)

Par napja vettem meg a "Nature" arnyalatot. Meg nem volt alkalmam kiprobalni, de az uzletben felkentek ram mintakat es nagyon jo leldolgozhato volt, szep volt a fedese, pozitivum hogy barmivel keverheto, akar masik alapozoval(vilagositas, sotetites miatt) vagy fenyvedokremmel is. Rengeteg szin van belole meg a legvilagosabb boruek is talalnak maguknak megfelelo arnyalatot. Ha kiprobaltam parszor mindenkepp frissitem a tapasztalataimmal ☺

viraaag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag