KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   $6.50   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silver, Módosítva: 2018. november 5.

Ár:   $6.50
Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű és krémes rúzs, mely könnyedén siklik az ajkakon.

22 árnyalatban elérhető

silver

2018. november 5.

A Playdate árnyalatot rendeltem meg néhány hete online, ami egy nagyon különleges, világos piszkos levendula szín. Önmagában nem túl előnyös, mert elég harsány és sárgítja a fogakat, legfeljebb valami pastel goth beöltözéshez tudom elképzelni. Valójában azért vettem, hogy más rúzsokkal keverjem, ugyanis fantasztikus lilás tónust kölcsönöz, így pl. a manapság igen népszerű barnás, taupe/nude rúzsokat gyönyörű mályvássá lehet alakítani vele. Erre tökéletesen megfelel, és ilyen áron nem is találni hozzá fogható színt. Krémes állagú, nem túl tartós, a csomagolása sem kiemelkedő minőségű. Más árnyalatban valószínűleg nem venném meg.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.