KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2011. október 28.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Többféle színben kapható, selyemfényű pigmentek.

adra

2017. szeptember 6.

10 éve rendeltem először 3 darabot, 2 rózsaszínes-pezsgő színt és egy türkiz kék pigmentet... baromi menőnek éreztem magam, nosztalgikus visszagondolni rájuk :) Alappal nagyon szépen tartanak, kár, hogy könnyen potyog. A csomagolása valóban pain in the ass, de megéri. Nem vennék már újra ilyet, mert macerás, de szép emlékeket idéz fel!

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

malnaszorp95

2016. november 30.

Eddig 5 színben vettem, de még tervezem további színek vásárlását, ez szerintem mindent elmond róla. :)

malnaszorp95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

electropanic99

2013. június 2.

Halálosan szerelmes vagyok NYX termékekbe. Ebből a termékből van vagy 6 db. Gyönyörűek, pigmentáltak és sokáig bírják.

electropanic99
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

sly

2013. február 3.

Bronz színben rendeltem aukciós portálról, szinte fillérekért. Már vagy két éve birtoklom, de nagyon kevés kell belőle így még alig fogyott belőle. Alapozó nélkül használom és teljesen rendben van így is, tartós, nem pereg, szép intenzív színe van, nagyon szeretem.

sly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

coffelove

2012. június 26.

A csomagolás nem praktikus és szerintem sok a lehulló szemcse is. Ezért csak az után alapozok ha ezt már felvittem. Egy csepp szemcseppel is jól üzemel.

coffelove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Sminkes

2012. április 27.

Én is kintről vettem (vagyis kaptam). Szépek a színek valóban és alappal egész tartósak. A csomagolás nem túl jó, de ez egyáltalán nem érdekes, mivel nagyon jó az ára - mármint külföldön.

Sminkes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

naiva

2012. április 20.

Nekem két színben van, egy világos rózsaszín és egy sötétebb szürke. Mindkettő nagyon szuper! Szintén külföldről rendeltem (USA, eBay) és nagyon megérte. Szépek, tartósak, baráti áron vannak.

naiva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Szaszmancs

2012. április 18.

Nekem 6 szín van belőle és nagyon imádom őket. Külföldről rendeltem,a 6 db-ért fizettem 2000 forintot. Már megvan 2 éve legalább, napi szinten használom,de szerintem így is életem végéig elég lesz,olyan sok van benne :D Nagyon megéri!

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Montelino

2011. december 2.

A csomagolása nem a legpraktikusabb, de a pigmentekkel elégedett vagyok. Csak pár színben van meg, ha a Müllerben ez is kapható lenne, vennék még (Forgalmaz a Müller NYX termékeket, csak pont ezt nem). Külföldön nagyon olcsó termék, akinek lehetősége van rá, szerezze be ott.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 2.

Biu

2011. november 6.

Nekem kettő van, de a csomagolástól eltekintve (am, ha nincs kedvetek költöztetni őket, ceruzaecsettel könnyedén bele lehet nyúlni) tökéletes, az ára is nagyon baráti

Biu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

Színezékek: CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 11 / CI 47000, Red 22 Lake / CI 45380, Orange 10, Violet 2

Sárga színezék.