KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Diana23, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Az extra vékony és hajlékony tusfejnek köszönhetően tökéletes felvitelt eredményez. Egyenletes és fényes hatást kelt.

mautika

2017. november 12.

Minden nap használom es nalam hatalmas szerelem lett. Nagyon könnyű használni, brutalisan pigmentalt, es elkepsztoen tartós. Szerintem az ára is abszolút baráti. Nalam eddig a tökéletes szemhejtus.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Black Fairy

2017. október 14.

Zsírosodásra hajlamos, félig rejtett szemhéjam van, idő előtti ráncokkal (a szemhéjam is ráncosodik, a nem megfelelő sminkelési szokásaimnak köszönhetően, mindig mossátok le a sminketek fiatalok!), szóval nagyjából semmi nem marad rajtam, akármilyen varázslatot vagy ráolvasást vagy bármit követek el...

Ellenben ez a termék 17 óra elteltével is a helyén maradt, nagyjából mindent elmondtam ezzel szerintem...
Sokkolt a látvány, mikor tükörbe néztem, és kivételesen nem azért, mert úgy néztem ki, mint akinek bevertek, hanem azért, mert a tusvonalam ugyanúgy nézett ki, mint reggel...
A száradási ideje nagyon gyors egyébként, nem pislogtam fel, nem repedezett szét, intenzív a színe, csodálatos termék...Az ecsete kényelmetlen, én a szilikon ecsetes vagy filces dolgokat jobban kedvelem, mint a szálasakat, de nem volt gondom a használatával így se...precíz, intenzív...és ez a tartósság....
100* minimum!

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

100* minimum!

Diana23

2017. június 20.

Gyorsan leemeltem a polcról, mivel fekete szemhéj tus megkaparintása volt a cél, viszont csak otthon jöttem rá, hogy nem véletlenül VINYL a neve,
ugyanis a finishe igencsak fényes 😁
Eddig valamiért azt gondoltam, hogy a fényes tusok egyenlőek azzal, hogy olcsók és/vagy gagyik. Szerencsére mára már sikerült meggyőznöm magam, hogy egy matt szemfestékhez például nagyon szépen tud passzolni, vagy egy nyári (mostanság divatos) dewy sminkhez is tökéletes, így nyugodtan el fogom tudni használni 😊
Ecsete egyszerűen tökéletes (szerintem) 😍 még soha nem volt nekem ennyire egyszerű a tus felvitele ! Tökéletes egyenletes, egyenes vonalat tudok vele húzni és a tartósságával is maximálisan meg vagyok elégedve ! 😊 A többi vízálló és tartós társaival ellentétben, könnyen eltávolítható szimplán micellás vizes vattakoronggal is ✅
Mellesleg ugyanezt el tudom mondani az összes NYX szemhéjtusról is!

Diana23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

ugyanis a finishe igencsak fényes 😁
Mellesleg ugyanezt el tudom mondani az összes NYX szemhéjtusról is!

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.