KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Officina Naturae

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. december 9.

Kategória:   Fényvédők

Ez a napvédő folyadék közepes fényvédelmet biztosít. Nem tartalmaz kémiai szűrőket, csak ásványi szűrőket. Különösen kíváló barna bőrtípusra. Védi a bőrt a leégéstől és megelőzi a bőr öregedését. Ásványi napszűrőkkel, valamint bio birs kivonattal, argánolajjal, lenmaggal, mandulaolajjal, kókusz olajjal, E-vitaminnal, körömvirággal és jojobával. Ez a napvédő illatanyag mentes, ezáltal kiváló érzékeny és allergiára hajlamos bőrre. A természetes napvédő nemcsak a bőrt, hanem a tengert, ezáltal a környezetet is védi.

• dermatológiailag tesztelt
  • nikkel tesztelt
  • színezék, parfüm, parabén és kémiai napszűrő mentes
  • hatékony UVA és UVB védelem