KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oh K!

Ár:   £6   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   £6
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egyszer használatos, hidratáló zselé maszk cseresznye kivonattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Madi

2018. június 27.

Hát nem rossz... de semmiképpen sem csodaszer, még csak nem is újravevős kategória.
Kezdjük az elején: a csomagolás szép, a zselémaszk még ezen belül is egy kis tasakban van. Maga a maszk átlátszó és elég nagy, teljesen fedi a szájat és környékét. Enyhe illata van, íze nincs. Körmökkel vigyázni, mert sérülékeny a zselé! Felrakni egyszerű, kb csak felcuppantod. Nem atombiztos ugyan, én párszor megigazgattam, míg letelt a 20 perc, de le nem esik. Miután levettem, láttam, hogy szépen felpuhította a számat, de hidratálni nem hidratál igazán, mert bár nem volt sem száraz, sem cserepes, éreztem azt a szokásos enyhe húzódást, ami akkor van, mikor ideje újra labellózni.
Másnap úgyanúgy csontszáraz volt a szám, szóval talán ilyen rúzsaszás előtti rituálénak való, mintsem ápolásra.
Beautybay-en majdnem 5€, hát annyit nem ér, én is csak azért vettem, mert inkább vásárolok pluszba és kapok ingyen szállítást, minthogy a postáért fizessek ugyanannyit.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Pantolactone, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.