Oillan

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beautyq, Módosítva: 2017. november 13.

Kategória:   Testápolók

Finom formulájú tej, az élet első napjaitól kezdve ajánlott használni. Tökéletesen ápolja és intenzíven hidratálja a száraz és érzékeny bababőrt minden fürdés után. A könnyű állagának köszönhetően könnyen elkenhető a bőrön és gyorsan beszívódik, a bőrfelületen finom védőréteget hagyva.

• Avokádó- és édesmandula-olaj, melyek az omega 6 és 9 zsírsavak forrásai, a shea vajjal együtt visszaadják a bőr lipid egyensúlyát, erősítve a természetes védőhatását
  • Bétain és glicerin biztosítják a bőr megfelelő hidratáltságát, megelőzve a kiszáradását
  • D-Panthenol és allantoin nyugtatják az irritációkat és bőrpírt

Nem tartalmaz ásványi olajat, kőolaj származékokat, szilikonokat, parabéneket és szintetikus tartósítószereket, alkoholt, propilén-glikolt, PEG-et, színezékeket. Bőrgyógyászatilag tesztelt az allergiás bőrbetegségekben szenvedő személyek részvételével. Bőrsemleges pH-értékű.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

UnicornsOfLove

2018. június 29.

És én is szintén tesztelésre kaptam... :D Nagyon nagyon nagyon szép összetevői vannak, de ezt a fragrance-t megint nem értem a végén. Ezt miért? Egyébként tényleg nagyon szuper, és ahogyan az előttem szólók is írták, nagyon hamar felszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Első nyomásra picit töménynek tűnhet a krém, de felkenve már egyáltalán nem az. Egyébként tökre Neogranormon illata van, kicsit mintha hasonlítana is hozzá, vagy lehet, hogy ezt csak az illat miatt képzelem. Gondolkodom, hogy 4-est vagy 5-öst adjak, mert azért eléggé drága, de ez tovább elég mint a fürdetős változata, szóval legyen 5-ös.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

nekoSX

2018. június 27.

Szintén tesztelésre kaptam, a tusfürdővel együtt, csak ezt később kezdtem el haszálni, mert volt még a Lipikar AP+-ból mikor megérkezett.
Ha hasonlítani akarjuk az LRP-hez, ez kevésbé testes-zsíros, nem hagy maga után semmilyen réteget, pár perc és tényleg maradéktalanul felszívódik. Illata, akár csak az Oillan tusfürdőnek abszolúlt nincs -- ezért nagyon imádom! - tényleg annyira sincs, mint a petróleumszagú LRP-nek.
Babára nem használtuk, bár van a családban, szárazbőrű felnőtteken tesztelve azt tudom mondani, hogy a nagyon száraz részekre kicsit kevés, de hát nem is erre lett kitalálva, hanem bababőrre, viszont így nyárra könnyű nyugtató-hidratáló krémnek nagyon-nagyon jó.
Az INCI hibátlan, szerintem mindenféle allergiás-érzékeny társamnak csak ajánlani tudom és számomra továbbra is hihetetlen, hogy ilyen összetevőkkel 2-3perc alatt tökéletesen felszívódik. A kiszerelés hatalmas és bár kicsit nehezen nyomható ki a flakonból, ez semmit sem von le az értékéből.
Ha elfogy egyértelműen újra fogom venni, persze ha találok beszerzőhelyet, esetleg a márka indíthatna egy netes áruházat, nemzetközi kiszállítással....

nekoSX
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 27.

luckyschr

2018. június 23.

Tesztelésre kaptam a csomagot. Nekem nincsen kisgyerekem, viszont nővéreméknél van 3 is :D 4,2 évesek és egy újszülött. A két nagyobbon tesztelte és ezt küldte nekem végeredményképpen :)

A flakon kinézete, kinyitása praktikus, félkézzel is megoldható a kinyitása szintén. Állaga megfelelő, kis-és nagy mennyiséget is ki lehet nyomni belőle. Illatot szintén hiányolom személy szerint. Bőrön könnyen szétoszlatható, gyors hidratálást ad a piciknek, pillanatok alatt beszívódik.

luckyschr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Smurfette26

2018. június 18.

Tesztelésre kaptam. Mivel baba nincs, ezért én magam voltam a tesztalany. Száraz és érzékeny bőröm van, ami télen-nyáron száraz, a lábszáram egész évben cserepes. A nagyon zsíros krémek zömét nem tudom magamon elviselni, a könnyed, kis illatos kencék pedig nem segítenek. Eddig egy testápoló volt ami bevált, na ez a második :) Ez egy töményebb krém, ám nem zsíros, nincs útánna fujtós érzés, nem ragad, szépen beszívódik. Általában este kenem magam, masnap is érzem h hidratálát a bőröm. Láthatóan javított a nagyon száraz részeken. Szarazabb, érzékeny bőrre kiválló!

Smurfette26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

kivike

2018. június 15.

Tesztelésre kaptam a fürdőgéllel együtt. Nagyon szeretek új dolgokat kipróbálni, ezt is nagy lelkesedéssel használom. Az utóbbi időben számomra nagy felfedezés a lengyel kozmetikumok, nem is hittem volna, hogy a magyar és a koreai termékek mellett ezek is ott fognak sorakozni a fürdőszoba polcán:) A hidratáló tej nagyon kellemes állagú, könnyen beszívódik, gyakorlatilag illatmentes termék (bár állítólag van benne parfüm, amit én nem érzek). Szerintem főleg télen lesz hasznos, amikor a bőröm a hidegtől meg a fűtéstől kiszárad és viszket. A lányom bőre hajlamos az ekcémára, arra is kiváló, szépen rendbe tette a könyökét és az alkarját. Nekem a lábszáram tud kiszáradni, ott is jól vizsgázott. Gyantázás után nagyon szépen megnyugtatja a bőröm, nem pirosodik ki, nem gyullad be a szőrtüsző. Biztos, hogy újra fogom venni.

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin