KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Old Spice

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. június 11.

Kategória:   Dezodorok

48 órán át tartó izzadásgátló stift kókusz és trópusi pálma illatával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cattitude

2018. június 13.

kíváncsi voltam a limitált(?) illatú Old Spice-okra és ennek nagyon jó az illata szerintem <3 hasonló, mint a Hawkridge, de nem olyan édeskés, inkább friss kókuszos, nagyon bejön nekem. sajna későn vettem észre, hogy alumíniumos, szóval inkább akkor használom, ha nagyon izzadós az idő. ennek ellenére a jó illat és hatás miatt 5 csillagot adok.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.