KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olimp Labs

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lumen, Módosítva: 2017. május 24.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Szépségvitaminok

3 speciális formulából álló étrend-kiegészítő. Összetevői a bőr barnulásáért felelős pigmenteket termelnek. Napozás és szoláriumozás mellett mélyíti és tartóssá teszi a barnulást. Az antioxidánsok védik a bőrt és a szemeket a káros UV-sugárzástól.

• Barnulást elősegítő hatóanyagok: béta-karotin, astaxantin, likopin, lutein, L-tirozin.
  • Bőrvédő antioxidánsok: zöld tea kivonat, aszkorbinsav, E-vitamin, cink, mangán, réz, szelén, L-cisztin.
  • Hidratáló anyag: hialuronsav.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

macsek79

2017. december 5.

3 hónapot (máj.-júl.) szedtem. Imádok napozni, de nem égtem le, nem hámlottam (persze krémeket is használtam), szebben barnultam és tartósan, mert még most is barna vagyok, pedig gyakran radírozom és nem szolizom :)

macsek79
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.