KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olimp Labs

Ár:   3245 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lumen, Módosítva: 2017. március 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Hajhullásra, hajnövesztésre, csontképződésre, körömtöredezés ellen, szőrtüsző regenerálódásra, haj, bőr és körömszerkezet javítására.

A kapszula természetes növényi alapú szilíciumot (kovasav) tartalmaz kénes aminosavakkal és kollagénnel. A szerves vegyületek növelik a hajhagymák tápanyagellátását, fokozzák a keratin képződést, újjáépítik a sérült bőrszöveteket és csökkentik az öregedés jeleit. A körültekintően összeállított, szinergikus összetevők felelnek azért, hogy ezek a reakciók megfelelő helyen és sorrendben történjenek.

petruszanna

2017. november 10.

Brutál hajhullás kezdődött nálam 1,5 hónapja. Hélia d hajszesz napi használatával mindig megáll, de most nem így történt. Kettő hete szedem a bio silica kapszulát (napi 2db) és tegnap óta csak pár szál hajam jön ki fésülködésnél. Nagyon örülök, és megnyugodtam.

petruszanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.