KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olimp Labs

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lumen, Módosítva: 2016. november 7.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

A Hialuronsav egy természetes belső hidratáló. Vízzel tölti fel a szomjazó bőrt és kötőszövetet, viszkozitást ad a porcoknak (az ízületi nedv alkotója), segítheti a sebek gyógyulását. Segíthet a bőr hidratálásában; különösen javasolt száraz bőr és ráncok esetén, illetve rendszeres szolárium használóknak, légkondicionált helyiségekben dolgozóknak, valamint a nyári időszakra.